Brak 4 sezonu "After Life": Jaki jest powód!

Brak 4 sezonu "After Life": Jaki jest powód!

14.01.2022

W serialu komediowym "After Life" Ricky Gervais gra dziennikarza Tony'ego Johnsona. On, jego żona Lisa i ich pies Brandy wiodą na ogół szczęśliwe życie. Kiedy Lisa umiera na raka piersi, życie Tony'ego stacza się po równi pochyłej. Cierpi na myśli samobójcze i jest zły na cały świat.


"After Life" od momentu premiery zbierał w większości pozytywne recenzje, dlatego tym bardziej smutno nam, fanom, że będzie musiał obejść się bez czwartego sezonu. Odpowiedź na pytanie, dlaczego nie będzie czwartego sezonu serialu Netflixa "After Life" znajdziecie w tym artykule.


Serial Netflixa "After Life" otrzymał trzeci sezon, choć Ricky Gervais znany jest z tego, że kończy swoje projekty po dwóch sezonach i jednym specjalnym. Komik upiera się, że to już ostatni sezon, choć wie, że mógłby wyprodukować więcej odcinków. Już na "After Life" postąpił wbrew swojemu modus operandi.W maju 2020 roku ogłoszono, że Gervais podpisał wieloletnią umowę z Netflixem, na mocy której będzie produkował zarówno seriale, jak i stand-upy dla firmy. Sezon 3 After Life był częścią umowy. W jednym z wywiadów Ricky Gervais wyjaśnił, że tak naprawdę planował wkrótce przejść na emeryturę i "po prostu chodzić po domu pijany aż do śmierci", ale znudziło mu się to podczas blokady i Netflix złożył mu ofertę, której nie mógł odrzucić."To jasne, że powinienem zrobić czwarty [sezon], powinienem zrobić to komercyjnie i publiczność będzie kochać, wszystko wskazuje na to, z wyjątkiem tego, czy czwarty sezon byłby tak dobry jak pierwsze trzy, a nawet lepiej?" powiedział. [...] nie chcę, żeby serial trwał zbyt długo".


Dlaczego więc Gervais wyprodukował trzeci sezon After Life? Na to też miał odpowiedź:"Ten serial jest trochę większy, ma więcej elegancji, ma tempo dramatu, a nie komedii, więc można spróbować więcej".Tak więc powodem, dla którego Ricky Gervais nie produkuje czwartego sezonu jest to, że nie jest pewien, czy uda mu się utrzymać lub przebić jakość poprzednich sezonów. Preferuje też seriale o krótkim czasie trwania. Opłaciło mu się to w przeszłości i jest częścią jego koncepcji.


 


 


 
Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

22.06.2022
O czym jest film Netflixa Love & Gelato?

Love & Gelato to najnowsza książkowo-filmowa adaptacja romantyczno komediowe dla nastolatków Netflixa.

22.06.2022
Wyjaśnienie zakończenia sezonu 3 The Umbrella Academy.

3. sezon The Umbrella Academy wreszcie nadszedł po dosłownie latach oczekiwania!

22.06.2022
O czym jest sezon 3 The Umbrella Academy?

22 czerwca na Netflixie pojawił się 3. sezon The Umbrella Academy, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co nowy sezon odkryje po wybuchowym finale 2. sezonu.

22.06.2022
365 Dni 3: data premiery, obsada, szczegóły fabuły i nie tylko.

Trzeci film "Kolejne 365 Dni" jest już potwierdzony i podobno będzie kręcony równolegle z sequelem.