Film Pod ostrzałem: Fabuła i zakończenie

Film Pod ostrzałem: Fabuła i zakończenie

14.01.2022

"Pod ostrzałem" to thriller, w którym główne role grają Gerard Butler, Alexis Louder i Toby Huss. Choć Copshop jest filmem niskobudżetowym, nie brakuje mu walorów rozrywkowych. Nawet jeśli nie ma tu wielkiej fabuły, to przypływ adrenaliny i latające wokół kule rekompensują to z nawiązką.


 


Streszczenie fabuły filmu "Pod ostrzałem":W Nevadzie policjantka Valerie Young (Alexis Louder) zostaje wezwana do pewnego incydentu. Teddy Murretto (Frank Grillo) w tym samym czasie opuszcza miejsce wypadku samochodowego. Kiedy pojawia się Young, próbuje mediować sytuację, ale Murretto wymierza jej cios. Policjanci aresztują go.


Raz na stacji, Murretto widzi hitman Bob Viddick (Gerard Butler). Nie jest zadowolony, bo wie, że Viddick przyszedł, aby go zamordować. Tymczasem policjant Huber (Ryan O'Nan) otrzymuje SMS-a od tajemniczego pracodawcy, który chce wiedzieć, co się stało z magazynem koki.


Viddick zostaje zamknięty w celi z pijakiem, który go wkurza. Patrzy, jak jego skonfiskowany telefon komórkowy zaczyna się palić. Viddick brutalnie bije pijaka, a następnie otwiera drzwi celi, by zastrzelić Murretto. Słysząc strzały, inni policjanci rzucają się, by obezwładnić Viddicka.


Murretto pyta Younga, kim jest i dlaczego Viddick chce go zamordować. Mówi, że jest pośrednikiem dla skorumpowanych polityków. Ponieważ był on zamieszany w ten sam transport koki, w sprawie którego prowadzono śledztwo przeciwko Huberowi, wiedział, że Viddick został zwerbowany, aby go odnaleźć.


Anthony Lamb (Toby Huss), kontakt Hubera, pojawia się i strzela do policjantów. Lamb jest tam również po to, by zamordować Murretto. Huber zwraca się przeciwko swoim kolegom policjantom, aby zrealizować ich plan. Po zabiciu kilku policjantów, Lamb kontynuuje infiltrację budynku policji. Valerie Young próbuje go powstrzymać, ale musi się ukryć, by uniknąć postrzału. Kiedy Lamb zabraknie amunicji, Valerie próbuje go zastrzelić, ale nie trafia.


Young zdaje sobie sprawę, że przypadkowo trafiła ją jej własna kula, gdy próbowała zdjąć Lamba. Wie, że wykrwawi się na śmierć, jeśli nie otrzyma pomocy.


Następnie Lamb i Huber próbują rozbić ścianę celi młotem kowalskim.


Murretto i Viddick argumentują, dlaczego powinni zostać zwolnieni, ale Young najwyraźniej nie ufa żadnemu z nich. W końcu uwalnia Murretto, a nawet daje mu swoją broń. Jednak, gdy pojawia się pytanie, czy wróci z zestawem urazowym, Viddick mówi Youngowi, że najwyraźniej nie, zmuszając Valerie do przyznania, że wiedzieli wcześniej, że ex Murretto i jej syn zostali już zamordowani przez Lamba. Murretto wychodzi z celi i zdaje się sugerować, że jej pomoże.


 


 


Koniec "Pod ostrzałem" wyjaśnia:Lamb i Huber są konfrontowani przez dwóch innych policjantów. Lamb strzela do jednego z nich i każe Huberowi zabić drugiego. Lamb ukrywa się, ale Huber zostaje postrzelony w obie nogi przez Murretto, a następnie skrępowany paralizatorem. Viddick udaje się wydostać z celi, choć Young nie może mu ufać, ale wydaje się bardziej skłonny do pomocy jej.


Lamb ściga Murretto i strzela postać, którą widzi stojącą przed nim, ale okazuje się, że właśnie zabił Hubera.


Viddick wychodzi i strzela do Lamba, ale Murretto strzela do Viddicka. Murretto wyjmuje Lamba. Murretto podpala stację i idzie do kuchni po jedzenie. Zauważa otwartą apteczkę obok siebie i znajduje Younga opatrującego jej ranę. Ona teraz wie, że Viddick miał rację o Murretto i kończą się w patowej sytuacji.


 


 


Czy Murretto umiera?Po wymianie ognia, Young używa kuli, którą wyciąga z siebie i oddaje strzał, który powala Murretto. Zanim Young może wykończyć Murretto off, ona jest zastrzelony przez innego hitmana w stacji, ale on jest wyjęty przez Viddick. Murretto uświadamia sobie, że jest skończony i jest wykonywana przez Viddick, który bierze torbę i kradnie samochód, jak paramedycy przyjechać.


Viddick kontaktuje się ze swoim pracodawcą i informuje, że zabił Murretto, a nawet zwrócił głowę Lamba. Tymczasem Valerie jest doctored w karetce, która następnie porywa się iść po Viddick.


 


 Canal+ Premiery


WYPOŻYCZ

za 17,99 zł

 

Player


WYPOŻYCZ

za 18 zł

 

Play Now 


WYPOŻYCZ

za 15 zł 

 

iTunes


WYPOŻYCZ / KUP

od 14,99 zł

 

 
Cineman


WYPOŻYCZ

za 17,90 zł

 

VOD.PL 


WYPOŻYCZ

za 17,90 zł


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

22.06.2022
O czym jest film Netflixa Love & Gelato?

Love & Gelato to najnowsza książkowo-filmowa adaptacja romantyczno komediowe dla nastolatków Netflixa.

22.06.2022
Wyjaśnienie zakończenia sezonu 3 The Umbrella Academy.

3. sezon The Umbrella Academy wreszcie nadszedł po dosłownie latach oczekiwania!

22.06.2022
O czym jest sezon 3 The Umbrella Academy?

22 czerwca na Netflixie pojawił się 3. sezon The Umbrella Academy, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co nowy sezon odkryje po wybuchowym finale 2. sezonu.

22.06.2022
365 Dni 3: data premiery, obsada, szczegóły fabuły i nie tylko.

Trzeci film "Kolejne 365 Dni" jest już potwierdzony i podobno będzie kręcony równolegle z sequelem.