365 dni: Ten Dzień obsada: Przewodnik po tym, kto jest kim w filmie.

365 dni: Ten Dzień obsada: Przewodnik po tym, kto jest kim w filmie.

26.04.2022

Gorąco oczekiwany sequel thrillera erotycznego 365 dni z 2020 roku już za kilka dni będzie miał swoją premierę na Netflixie! 365 Dni: Ten dzień to powrót Laury i Massimo do ołtarza. Niestety, ich problemy w związku jeszcze się nie skończyły, ponieważ członek konkurencyjnej mafii przybywa, by rywalizować o uczucia Laury.


Wiemy, że gwiazdy pierwszego filmu, Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka, powrócą w drugim filmie, który jest oparty na drugiej książce z trylogii Blanki Lipińskiej, ale kto jeszcze wystąpi w nowym filmie?


 


365 Dzień: Ten Dzień obsada: Kto gra z kim


Poniżej znajdziecie przewodnik po obsadzie sequela, zawierający informacje o każdym aktorze, granej przez niego postaci, jego mediach społecznościowych, jeśli takowe posiada, oraz inne interesujące szczegóły!


 


Michele Morrone jako Don Massimo TorricelliAktor Michele Morrone gra Don Massimo Torricelliego w pierwszym filmie i powraca do tej postaci w sequelu. Massimo jest głową rodziny mafijnej Torricelli. Michele to włoski aktor, model, piosenkarz i projektant mody z Reggio Calabria we Włoszech. Urodził się 3 października 1990 roku, czyli ma 31 lat i jest spod znaku Libry. Ma 180 cm wzrostu.


Michele był wcześniej żonaty z libańską stylistką Roubą Saadeh, z którą ma dwie wspólne piosenki. Od 2022 roku Morrone jest singlem.


Poza filmem 365 dni Michele zagrał w kilku innych włoskich i polskich filmach. Wydał także co najmniej jeden album studyjny, Dark Room, oraz kilka singli. Wystąpił także w jednym włoskim serialu, który jest obecnie dostępne w serwisie Netflix: Il processo.


Media społecznościowe: Instagram.


 


Anna-Maria Sieklucka jako Laura