O czym jest serial 'Nowy Eden' na Netflixie?

O czym jest serial 'Nowy Eden' na Netflixie?

04.05.2022

Już 6 maja na Netfliksie pojawi się Nowy Eden, a ten nowy serial oryginalny z pewnością przykuje Waszą uwagę, gdy tylko dowiemy się, o czym jest!


Nowy Eden, znany również jako Bienvenidos a Edén, to hiszpański serial sensacyjny stworzony przez Joaquína Górriza i Guillermo Lópeza Sáncheza. Ci dwaj twórcy współpracowali już w przeszłości przy serialu telewizyjnym Atrapada. Górriz może być znany z filmów Burzliwa pogoda i Konsul Sodomy. Sánchez jest najbardziej znany ze swojej pracy przy serialu Atrapada. Daniel Benmayor i Menna Fité wyreżyserowali wszystkie odcinki.


W obsadzie serialu Nowy Eden znajdują się zarówno znajome twarze, jak i nowe osoby. W serialu występują: Amaia Aberasturi, Amaia Salamanca, Belinda Peregrín, Lola Rodríguez, Sergio Momo, Begoña Vargas, Ana Mena, Berta Vázquez, Tomy Aguilera, Albert Baró i wielu innych.


Zanim wciśniesz przycisk play na stronie tytułowej Nowy Eden na Netflixie, chcemy się upewnić, że wiesz, co będziesz oglądać. Czytajcie więc dalej, bo podzieliliśmy się z Wami oficjalnym streszczeniem i nie tylko!


 


Nowy Eden streszczenie


Serial thriller opowiada o młodej kobiecie o imieniu Zoa i czterech innych młodych osobach, które dostają zaproszenie na ekskluzywne przyjęcie na odległej wyspie, sponsorowane przez markę nowego napoju. Po przybyciu na wyspę zaczynają imprezować całą noc, nie wiedząc, co czeka ich rano. To, co na początku było wspaniałą okazją, zamienia się w kompletny koszmar.


Poniżej znajduje się oficjalne streszczenie, które można znaleźć w serwisie Netflix Media Center:Czy jesteś szczęśliwy? Tym pytaniem Zoa i czwórka innych młodych, atrakcyjnych i aktywnych w mediach społecznościowych chłopców i dziewcząt zostaje zaproszonych na najbardziej ekskluzywną imprezę wszech czasów. Impreza odbywa się na tajemniczej wyspie, a jej organizatorem jest marka nowego napoju. To, co zaczyna się jako ekscytująca przygoda, wkrótce zamienia się w podróż ich życia. Ale raj nie jest tym, czym się wydaje... Witamy w Edenie.Posiada rating TV-MA, co oznacza, że jest przeznaczony do oglądania wyłącznie przez widzów dojrzałych. Ze względu na nagość, odniesienia seksualne, spożywanie alkoholu, sceny pocałunków i ostry język serial może nie być odpowiedni dla osób poniżej 17 roku życia. Zanim zaczniesz oglądać serial, upewnij się, że dzieci są już zaszyte i gotowe do spania. 


 


Liczba odcinków i czas trwania serialu Nowy Eden


Pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków, których czas trwania wynosi od 36 do 46 minut. Ponieważ jest to serial thriller, prawdopodobnie szybko przebrniesz przez kolejne odcinki.


 


Gdzie kręcono serial Nowy Eden?


Produkcja ruszyła w lutym 2021 roku, ale data owijania nie jest znana. Seria thrillerów była kręcona w różnych miejscach w Hiszpanii. Według strony Wikipedii serialu telewizyjnego, sceny były kręcone w prowincji Teruel, Lanzarote i San Sebastián. Były też sceny kręcone w Barcelonie i na plaży Playa Chica w Puerto del Carmen.


 


Nowy Eden - zwiastun


Obejrzyj oficjalny zwiastun, aby zobaczyć obsadę w akcji i uzyskać podgląd tego, co nas czeka w przyszłości!


  


Wszystkie osiem odcinków serialu Nowy Eden pojawi się na Netflixie 6 maja. Będziecie oglądać?

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

17.05.2022
Obsada "Perfekcyjne połączenie": Kto wystąpi w filmie Netflixa?

Jeśli jesteście ciekawi, kto wchodzi w skład obsady Perfekcyjne połączenie, mamy dla was informacje!

17.05.2022
Prawnik z Lincolna sezon 2 aktualizacja premiery: Czy powstanie kolejny sezon?

Czy powstanie 2. sezon Prawnik z Lincolna na Netflixie? Oto co wiemy na temat aktualizacji wydania, obsady, książek i wielu innych rzeczy!

17.05.2022
Zakończenie 1. sezonu "Prawnik z Lincolna": Kto zabił Jerry'ego Vincenta?

Serial jest niesamowitym dramatem prawniczym z niesamowitą obsadą i serią fascynujących spraw, w tym procesem o podwójne morderstwo, który rozgrywa się w pierwszym sezonie serialu.

17.05.2022
Czy serial Netflixa Prawnik z Lincolna jest oparty na prawdziwej historii?

Ze względu na tendencję do adaptowania prawdziwych historii, trudno nie zadawać sobie pytania, czy niektóre seriale są oparte na prawdziwych historiach, a Prawnik z Lincolna jest zdecydowanie jednym z tych seriali.