Obsada serialu Prawnik z Lincolna: Przewodnik po obsadzie i postaciach serialu Netflixa

Obsada serialu Prawnik z Lincolna: Przewodnik po obsadzie i postaciach serialu Netflixa

17.05.2022

Prawnik z Lincolna jesteś fanem dramatów prawniczych, ten serial powinien znaleźć się na szczycie Twojej listy oglądania!


Bohaterem serialu jest prawnik Mickey Haller, znany z tego, że pracuje na tylnym siedzeniu swojego Lincolna, stąd jego przydomek - Prawnik z Lincolna. W pierwszym sezonie Mickey podejmuje się prowadzenia spraw zamordowanego prawnika, w tym głośnej sprawy o morderstwo, która może okazać się dla niego decydująca.


Na szczęście jest on otoczony niesamowitym systemem wsparcia w postaci wielu innych niesamowitych postaci z serialu!


Zastanawiasz się, kto tworzy obsadę Prawnik z Lincolna lub oglądasz serial i zastanawiasz się, skąd ich rozpoznajesz? Przedstawiamy wszystkich najważniejszych graczy z najnowszego serialu Netflixa!


 


Obsada serialu Prawnik z LincolnaW "Prawnik z Lincolna" występuje niesamowity zespół złożony z niesamowitych aktorów, których z pewnością rozpoznasz dzięki ich rolom filmowym i telewizyjnym. Na czele obsady stoją Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Christopher Gorham i Becki Newton, ale to tylko kilku z niesamowitych graczy w zespole!


 Manuel Garcia-Rulfo jako Mickey Haller


W roli głównej występuje aktor Manuel Garcia-Rulfo, który wciela się w tytułowego Mickeya Hallera, czyli Prawnika z Lincolna. Jeśli jeszcze nie znasz jego nazwiska, to z pewnością się nim zachwycisz, ponieważ Garcia-Rulfo to prawdziwy wymiatacz scen i idealny odtwórca głównej roli!


Gdzie go już widziałeś? Jeśli próbujesz ustalić, skąd znasz Manuela Garcię-Rulfo, to prawdopodobnie z jednej z jego licznych ról na dużym ekranie. Wśród wielu filmów, w których wystąpił, znajdują się Siedmiu wspaniałych, Morderstwo w Orient Expressie, Sicario 2: Soldado.


Co dalej? Po roli w filmie Prawnik z Lincolna, Garcia-Rulfo wystąpi w kolejnych filmach, takich jak Good Savage i A Man Called Otis


Media społecznościowe: Instagram


 


 Neve Campbell jako Maggie McPherson


Obok Garcii-Rulfo w filmie występuje Neve Campbell jako Maggie McPherson, pierwsza żona Mickeya i matka jego córki Kristy. Podobnie jak Mickey, Maggie jest również prawniczką, pracującą w biurze prokuratora okręgowego jako prokurator.


Gdzie ją już widzieliście? Właściwszym pytaniem byłoby: gdzie jeszcze nie widzieliście Campbell! W ciągu swojej kariery Campbell wystąpiła w wielu projektach, ale prawdopodobnie rozpoznasz ją z roli Sidney Prescott z serii Krzyk lub z ról w takich hitowych serialach jak House of Cards, Chirurdzy i Ich pięcioro.


Co dalej? Na razie Campbell nie jest związana z żadnym nowym projektem, ale spekuluje się, czy powróci w filmie "Krzyk 6", który wejdzie na ekrany kin w 2023 roku.


Media społecznościowe: Instagram


 Christopher Gorham jako Trevor Elliott


Wśród wielu klientów Mickeya jest Trevor Elliott, milioner, projektant gier wideo, który staje przed sądem w związku z zabójstwem swojej żony i jej ukochanego, granego przez Christophera Gorhama.


Gdzie go już widzieliście? Gorham jest weteranem telewizji, który w swojej karierze wystąpił w wielu hitach, w tym w takich serialach jak Felicity, Popularny, Medical Investigation, Wyspa Harpera, Brzydula Betty, Kamuflaż, Dawno, dawno temu, 2 zepsute dziewczyny i Insatiable.


Co dalej? Po zakończeniu pracy w serialu Prawnik z Lincolna, Gorhama będzie można zobaczyć w kilku projektach, które są w trakcie realizacji, w tym w nowym serialu Unplanned in Akron oraz w filmie telewizyjnym The Work Wife.


Media społecznościowe: Instagram, Twitter


 Jazz Raycole jako Izzy Letts


Wśród osób najbliższych Mickey'emu, należących do jego małego, ale potężnego zespołu, jest jego kierowca Izzy, grany przez aktorkę Jazz Raycole. Nie zdradzając zbyt wiele, powiedzmy, że ich spotkanie przebiega w dość pamiętny sposób.


Gdzie ją już widzieliście? Raycole nie jest obca światu telewizji. Przez lata występowała w wielu hitowych serialach, takich jak On, ona i dzieciaki, Wszyscy nienawidzą Chrisa, Jericho, The Soul Man, The Quad, a ostatnio w Council of Dads.


Co dalej? Na chwilę obecną wydaje się, że jedynym tytułem, z którym Raycole jest związany po filmie Prawnik z Lincolna, jest powstający właśnie film zatytułowany Searching, ale nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów fabuły.


Media społecznościowe: Instagram, Twitter


 Ntare Guma Mbaho Mwine jako detektyw Raymond Griggs


Przyjaciel czy wróg? To pytanie fani będą zadawać sobie przez cały sezon w odniesieniu do detektywa Raymonda Griggsa granego przez Ntare Guma Mbaho Mwine'a, który prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa Jerry'ego Vincenta.


Gdzie go już widzieliście? Mwine to aktor-weteran, który przez lata występował w wielu hitowych serialach, takich jak The Chi, The Knick, Treme i Heroes.


Co będzie dalej? Po serialu Prawnik z Lincolna, Mwine będzie zajęty dwoma nowymi serialami, w tym miniserialem Washington Black, w którym wystąpi Tom Ellis, weteran Netflixa. Wystąpi również w serialu Amazona Dead Ringers u boku Rachel Weisz.


Media społecznościowe: Instagram, Twitter


 Becki Newton jako Lorna Crane


Wśród najbliższych sojuszników Mickeya w jego legalnych bitwach jest Lorna Crane, perfekcyjnie zagrana przez Becki Newton. W serialu Lorna jest drugą byłą żoną Mickeya, która teraz pracuje jako członek jego zespołu prawnego w jego kancelarii.


Gdzie ją wcześniej widziałeś? Są szanse, że rozpoznasz Newton za jej kultową rolę Amandy Tanen w Brzydkiej Betty ABC, która była jej pierwszą przełomową rolą. Od zakończenia serii pojawiła się w wielu innych serialach, w tym w Love Bites , The Goodwin Games , Tell Me a Story i Divorce !


Co dalej? Obecnie Newton nie ma żadnych nowych projektów poza The Lincoln Lawyer.


 Krista Warner jako Hayley Haller


Względna nowicjuszka Krista Warner staje w centrum uwagi jako Hayley Haller, córka Mickeya i Maggie!


Gdzie ją wcześniej widziałeś? Co zaskakujące, Prawnik z Lincolna jest największą rolą Warner od czasu wkroczenia do branży, mając do tej pory tylko kilka punktów w swoim CV, w tym Middle of Nowhere and Priority Chapter One z 2021 r.: Pieniądze to nie wszystko .


Co dalej? W tej chwili nie wydaje się, aby Warner przygotował jakieś nadchodzące tytuły, ale jesteśmy pewni, że wkrótce się to zmieni!


 Angus Sampson jako Cisco


Wśród najbliższych Mickey'a jest jego kumpel Cisco, grany przez Angusa Sampsona. Cisco jest nie tylko lojalnym przyjacielem, ale także pracuje w ramach legalnego czasu Mickeya jako śledczy.


Gdzie go wcześniej widziałeś? W ciągu dziesięcioleci w branży Sampson pojawił się w kilku programach i filmach. Pod względem kinowym można go rozpoznać z filmów takich jak Mad Max: Na drodze gniewu , Gdzie mieszkają dzikie stwory i Insidious. Tymczasem osoby po stronie telewizyjnej mogą rozpoznać go z jego ról w programach, w tym w No Activity, Nightflyers, Shut Eye i Fargo.


Co dalej? Po Prawnik z Lincolna Sampson ma powrócić jako Dom Chalmers w australijskim serialu komediowym  Bump. Jest także związany z filmem Next Goal Wins, który jest adaptacją brytyjskiego filmu dokumentalnego z 2014 roku.


Media społecznościowe:  InstagramTwitter


 Lamont Thompson jako sędzia James P. Stanton


Wśród postaci, które odgrywają kluczową rolę w sezonie, jest sędzia Lamonta Thompsona, James P. Stanton, sędzia prowadzący proces o morderstwo Trevora Elliotta.


Gdzie go wcześniej widziałeś? Próbujesz dowiedzieć się, skąd rozpoznajesz Thompsona? Są szanse, że widziałeś go w jednej z jego wielu ról serialowych, ponieważ jego osiągnięcia aktorskie obejmują role w Miracle Workers, 68 Whiskey, NCIS: Los Angeles, The Young and the Restless, 24 oraz Mike i Molly .


Co dalej? Thompsona można następnie zobaczyć w horrorze Drawn Into the Night. Możliwe jest również, że zobaczymy go ponownie jako Frank Jones w nadchodzącym drugim sezonie The Upshaws Netflix, gdy powróci w czerwcu 2022 roku.


Media społecznościowe:  InstagramTwitter


 Michael Graziadei jako Jeff Golantz


Naszym ostatnim kluczowym graczem w obsadzie serialu jest Jeff Golantz Michaela Graziadei. Golantz zmierzy się łeb w łeb z Mickeyem jako prokuratorem w procesie o morderstwo Trevora Elliotta.


Gdzie go wcześniej widziałeś? Przed rolą w Prawnik z Lincolna Graziadei grał w serialach takich jak True Detective, American Horror Story, Good Girls Revolt oraz The Young and the Restless.


Co dalej? Wydaje się, że Michael Graziadei nie ma żadnych aktualnych projektów po wydaniu Prawnik z Lincolna.


Media społecznościowe: Instagram


 


Sezon 1 Prawnika z Lincolna jest dostępny na Netflix. 

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

22.06.2022
O czym jest film Netflixa Love & Gelato?

Love & Gelato to najnowsza książkowo-filmowa adaptacja romantyczno komediowe dla nastolatków Netflixa.

22.06.2022
Wyjaśnienie zakończenia sezonu 3 The Umbrella Academy.

3. sezon The Umbrella Academy wreszcie nadszedł po dosłownie latach oczekiwania!

22.06.2022
O czym jest sezon 3 The Umbrella Academy?

22 czerwca na Netflixie pojawił się 3. sezon The Umbrella Academy, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co nowy sezon odkryje po wybuchowym finale 2. sezonu.

22.06.2022
365 Dni 3: data premiery, obsada, szczegóły fabuły i nie tylko.

Trzeci film "Kolejne 365 Dni" jest już potwierdzony i podobno będzie kręcony równolegle z sequelem.