Prawnik z Lincolna sezon 2 aktualizacja premiery: Czy powstanie kolejny sezon?

Prawnik z Lincolna sezon 2 aktualizacja premiery: Czy powstanie kolejny sezon?

17.05.2022

Prawnik z Lincolna jest już dostępny w serwisie Netflix, a nowy dramat prawniczy może wydawać się niektórym znajomy, ponieważ ma ten sam tytuł i fabułę, co film i seria książek. Ale czy nowa odsłona sagi o Mickey'u Hallerze powróci po więcej? Oto co wiemy o 2. sezonie Prawnik z Lincolna.


Manuel Garcia-Rulfo wciela się w adwokata Mickeya Hallera, który po kilku osobistych niepowodzeniach wraca do pracy. Wracając do pracy, podejmuje się prowadzenia głośnej sprawy morderstwa miliardera z branży technologicznej.


W serialu występują również Neve Campbell i Becki Newton jako byłe żony Hallera, a także inne postacie drugoplanowe, które sprawiają, że ten uroczy dramat prawniczy jest obowiązkowy do oglądania.


Czy powstanie 2. sezon Prawnik z Lincolna na Netflixie? Oto co wiemy na temat aktualizacji wydania, obsady, książek i wielu innych rzeczy!


 


Ile jest sezonów serialu Prawnik z Lincolna?


Na dzień 2022 r. na Netflix dostępny jest tylko jeden sezon serialu Prawnik z Lincolna. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów tej historii, sprawdź serię książek Michaela Connelly'ego lub film z 2011 roku o tym samym tytule z Matthew McConaugheyem w roli Mickeya Hallera.


 


Czy powstanie 2. sezon serialu Prawnik z Lincolna?Tak! 14 czerwca Netflix ogłosił, że Prawnik z Lincolna został przedłużony na 2. sezon. Netflix zazwyczaj ogłasza decyzje o wznowieniu już miesiąc po premierze nowego serialu lub sezonu, choć ostatnio streamer jest znany z tego, że wydłuża okres oczekiwania nawet do trzech miesięcy lub dłużej. Na szczęście my musieliśmy czekać tylko jeden miesiąc.


Materiału źródłowego jest na tyle dużo, że serial może doczekać się kilku sezonów. Musimy poczekać i zobaczyć, jak wypadnie premiera, zanim Netflix ogłosi decyzję w sprawie 2. sezonu Prawnik z Lincolna. My zdecydowanie spodziewamy się po tym serialu wielkich rzeczy.


 


Prawnik z Lincolna sezon 2 aktualizacja premiery


Ponieważ 2. sezon Prawnik z Lincolna dostał zielone światło od Netflixa, nie spodziewajcie się długiego okresu oczekiwania pomiędzy kolejnymi sezonami. Obsada i ekipa mogą realistycznie wrócić do pracy nad kręceniem kolejnego sezonu do końca 2022 roku, a jego premiera odbędzie się w następnym roku.


Drugi sezon mógłby pojawić się już w kwietniu 2023 roku, choć bardziej prawdopodobna jest premiera w maju 2023 roku. Jeśli w ogóle, sezon mógłby się ukazać latem 2023 roku, ale na powrót Mikiego nie powinniśmy czekać dłużej niż rok.


 


Obsada serialu Prawnik z Lincolna


Biorąc pod uwagę, że Prawnik z Lincolna jest serialem prawniczym, w każdym kolejnym sezonie mogą pojawić się nowe postacie i członkowie obsady. Spodziewamy się jednak, że podstawowe postacie pozostaną:  • Manuel Garcia-Rulfo jako Mickey Haller

  • Neve Campbell jako Maggie McPherson

  • Becki Newton jako Lorna

  • Jazz Raycole jako Izzy

  • Angus Sampson jako Cisco

  • Krista Warner jako Hayley HallerChristopher Gorham wystąpił w pierwszym sezonie jako klient Mickey'ego i miliarder Trevor Elliott, ale prawdopodobnie nie powróci już w drugim sezonie.


 


Na podstawie jakiej książki mógłby powstać 2. sezon Prawnik z Lincolna?


Podczas gdy film Prawnik z Lincolna z 2011 roku adaptuje pierwszą książkę Mickeya Hallera, serial Netflixa adaptuje drugą: The Brass Verdict. Nie wiadomo, czy serial będzie kontynuował kolejność książek w kolejnych sezonach. W takim przypadku "The Reversal" byłby następny w kolejności w 2. sezonie.


W sumie jest sześć książek autora Michaela Connelly'ego o Mickeyu Hallerze, z których serial Netflixa będzie mógł czerpać pięć kolejnych. Postać Hallera pojawia się także w wielu książkach o Boschu, co również otwiera drogę do kontynuacji.


 


Bądźcie na bieżąco z kolejnymi informacjami o 2. sezonie Prawnik z Lincolnai aktualizacjami VodFlix.tv!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

22.06.2022
O czym jest film Netflixa Love & Gelato?

Love & Gelato to najnowsza książkowo-filmowa adaptacja romantyczno komediowe dla nastolatków Netflixa.

22.06.2022
Wyjaśnienie zakończenia sezonu 3 The Umbrella Academy.

3. sezon The Umbrella Academy wreszcie nadszedł po dosłownie latach oczekiwania!

22.06.2022
O czym jest sezon 3 The Umbrella Academy?

22 czerwca na Netflixie pojawił się 3. sezon The Umbrella Academy, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co nowy sezon odkryje po wybuchowym finale 2. sezonu.

22.06.2022
365 Dni 3: data premiery, obsada, szczegóły fabuły i nie tylko.

Trzeci film "Kolejne 365 Dni" jest już potwierdzony i podobno będzie kręcony równolegle z sequelem.