Netflix publikuje nowy zwiastun 4. części 2. sezonu Stranger Things

Netflix publikuje nowy zwiastun 4. części 2. sezonu Stranger Things

Od momentu premiery 1. części 4. sezonu Stranger Things 27 maja fani z niecierpliwością odliczali dni do premiery 2. części, która odbędzie się 1 lipca - i jest to zrozumiałe.


Pierwsza część sezonu zakończyła się jednym z najbardziej intensywnych odcinków. Zobaczyliśmy, jak Joyce i Hopper w końcu ponownie się łączą. Życie Nancy w Upside Down zawisło na włosku. Aha, i jak moglibyśmy zapomnieć o największym zwrocie akcji w tym odcinku, kiedy okazało się, że Vecna to One, to także przypuszczalnie martwy syn Victora Creela, Henry, i że to Eleven jest odpowiedzialna za uwięzienie go w Do góry nogami!


Od momentu, gdy odcinek 7 zamigotał w czerni, fani z niecierpliwością oczekiwali na pojawienie się dwóch finałowych odcinków sezonu. Spekulowano, czego można się spodziewać, ale jeśli najnowszy zwiastun 4. części 2. sezonu Stranger Things jest jakąkolwiek wskazówką, czeka nas całkiem szalona, finałowa przejażdżka.


 


Obejrzyj nowy zwiastun 4. sezonu Stranger Things, część 2Przed premierą 4. części 2. sezonu Stranger Things, która odbędzie się 1 lipca, Netflix opublikował oficjalny zwiastun 2. części i musimy was ostrzec, że sprawy nie wyglądają dobrze dla naszych ulubionych mieszkańców Hawkins.


Obejrzyjcie nowy zwiastun Stranger Things poniżej: 


  


W nowym zwiastunie Netflix zapowiada zbliżającą się ostateczną bitwę z Vecną w mocnym zwiastunie, któremu towarzyszy przebojowy hymn części pierwszej, "Running Up That Hill". W prawie 2-minutowym spocie widzimy, jak Steve, Robin, Eddie, Dustin, Lucas, Max, Nancy i Eleven przygotowują się do wojny z Vecną w nadziei na zakończenie jego rządów terroru.


"Mam to straszne przeczucie, że tym razem może nam się nie udać", wyznaje Robin Steve'owi, gdy ujęcia pary maszerującej do walki u boku Nancy w Upside Down przeplatają się z emocjonalną wymianą zdań między Willem i Jonathanem. Dobra, nie byłem przygotowany na ten emocjonalny cios w brzuch.


Jeszcze bardziej przerażająca jest wypowiedź Vecny do Eleven w ostatniej scenie zwiastuna, w której ostrzega ją: "Twoi przyjaciele przegrali", co zdaje się sugerować, że sprawy w Hawkins staną się o wiele gorsze... i nie jestem pewien, czy jestem emocjonalnie przygotowany na to, co może nas czekać.


 


4. część 2. sezonu Stranger Things pojawi się w piątek, 1 lipca 2022 roku, na Netflix. 


 

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

02.06.2023
Obsada Fałszywy Profil: Kto występuje w kolumbijskim serialu Netflix?

Carolina Miranda, meksykańska aktorka z wieloletnim doświadczeniem, wciela się w główną rolę w obsadzie fikcyjnego serialu. W ostatnich latach zyskała ogromną popularność dzięki swoim rolom w hiszpańskich produkcjach, takich jak Lady of Steel (Señora Acer

02.06.2023
'Fałszywy profil' sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

Od 1 czerwca Netflix nie przedłużył drugiego sezonu tego romantycznego thrillera. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ pierwszy sezon ukazał się 31 maja. Netflix zazwyczaj nie odnawia swoich nowych seriali tak szybko po premierze ich pierwszych sezonów.

02.06.2023
Czy serial 'Dni' są oparte na prawdziwej historii?

Tak, serial 'Dni' to opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach. To historyczna katastrofa nuklearna, która miała miejsce w Fukushimie, pozostawiając w kraju i na całym świecie trwałe skutki. W tym wpisie przyjrzymy się bliżej, jak serial przedstawia te

02.06.2023
Turbulencje – Przyszłość Sezonu 5 W Jednym Z Najlepszych Seriali Netflixa

Na chwilę obecną, nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat kontynuacji jednego z najlepszych seriali Netflixa - "Turbulencji". Jednakże, biorąc pod uwagę ogromną popularność produkcji, nie można wykluczyć, że platforma zdecyduje się na przyszłość ko