365 Dni 3: data premiery, obsada, szczegóły fabuły i nie tylko.

365 Dni 3: data premiery, obsada, szczegóły fabuły i nie tylko.

22.06.2022

365 dni: Ten dzień pojawił się niedawno na Netflixie, ale biorąc pod uwagę ogromny cliffhanger w zakończeniu, nie dziwi fakt, że fani nie mogą się doczekać, by dowiedzieć się wszystkiego o trzecim filmie z tej serii. Trzeci film jest już potwierdzony i podobno będzie kręcony równolegle z sequelem. Wiemy też, że w 365 dni 3 weźmie udział ten sam zespół twórców, który stworzył pierwszy i drugi film.


 


Spoilery dotyczące filmu 365 dni: Ten dzień


 


"Jestem ogromnie zaszczycony, że pozostałe dwie części mojej trylogii 365 dni - Ten dzień i Kolejne 365 Dni - zostaną przeniesione na ekran przez Netflix. Jestem bardzo podekscytowana, że będę mogła pokazać fanom moich powieści na całym świecie to nowe spojrzenie na bohaterów i kontynuować historię Laury i Massimo" - mówi Blanka Lipińska, autorka trylogii książek 365 dni.


Opierając się na cytacie Lipińskiej, możemy założyć, że 365 dni część 3 będzie oficjalnie zatytułowana Kolejne 365 Dni, co byłoby zgodne z tytułem jej trzeciej powieści z tej serii.


Zakończenie książki 365 dni: Ten dzień było zaskakujące, a losy więcej niż jednej postaci pozostały w zawieszeniu. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o trzecim i ostatnim filmie z serii.


 


365 dni 3 data premieryTrzeci i ostatni film z trylogii ma już datę premiery! Film będzie można obejrzeć 19 sierpnia 2022 roku.


Drugi i trzeci film zostały nakręcone kolejno w 2021 roku. W oficjalnym komunikacie Netflix podał, że filmy zostaną wydane na całym świecie w 2022 roku. Teraz wygląda na to, że fani mają szczęście, że dostaną oba filmy w ciągu kilku miesięcy od siebie, a nie będą musieli czekać cały rok!


 


Obsada 365 dni 3Potwierdzono już udział kilku członków obsady trzeciego filmu, w tym głównych bohaterów - Anny-Marii Siekluckiej i Michele Morrone, którzy zagrają Laurę i Massimo. Zakończenie drugiego filmu pozostawiło los Laury w niepewności (ponownie), ale trudno mi uwierzyć, że ona umrze. Tak czy inaczej, na pewno powróci ona w trzecim filmie w jakiejś roli.


Jeśli chodzi o Morrone, to wiemy, że powróci jako Massimo, ale czy mógłby również powrócić jako brat bliźniak Massimo, Adriano? Adriano również został zastrzelony pod koniec drugiego filmu, więc nie wiemy, czy żyje, czy nie. Podobnie jest z Nataszą Urbańską, odtwórczynią roli Anny.


Powróci również Simone Susinna, która gra Nacho, rywala Massimo. Magdalena Lamparska i Otar Saralidze ponownie wcielą się w role najlepszej przyjaciółki Laury - Olgi i prawego obrońcy Massimo - Domenico. Olga i Domenico zaręczyli się w drugim filmie.


Podsumowując, oto wstępna lista obsady filmu:  • Anna-Maria Sieklucka jako Laura

  • Michele Morrone jako Massimo

  • Simone Susinna jako Nacho

  • Magdalena Lamparska jako Olga

  • Otar Saralidze jako Domenico


 


365 dni 3 streszczenie fabułyNa podstawie tego, co wydarzyło się pod koniec drugiego filmu, przewidujemy, że w trzecim filmie Massimo i Laura będą próbowali poskładać swój związek na nowo (jeśli ona przeżyje, co jest prawie pewne). Pod koniec filmu 365 dni: Ten dzień, Adriano wyjawił Massimo, że Laura była w ciąży i straciła dziecko. Ciekawie będzie zobaczyć, jak Massimo poradzi sobie z tą informacją.


Ponieważ filmy są w większości kontynuacją książek, możemy również zapoznać się ze streszczeniem powieści "Kolejne 365 dni", aby zobaczyć, czego możemy się spodziewać:Życie Laury, żony Don Massimo Torricellego, jednego z najgroźniejszych mafijnych bossów na Sycylii, to istny rollercoaster. Często jest narażona na niebezpieczeństwo, stanowi potencjalny cel pozbawionych skrupułów wrogów Massimo, którzy nie cofną się przed niczym, aby zniszczyć potężnego człowieka. A kiedy Laura zostaje poważnie ranna podczas ataku, jest w ciąży i walczy o przetrwanie, Massimo staje przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu. Jak będzie wyglądało jego życie bez Laury? Czy będzie w stanie sam wychować ich dziecko? Jak potoczą się losy jego rodziny i czy 365 dni może dobiec końca? 


Wszystko w streszczeniu zgadza się z tym, co wiemy o drugim filmie, z wyjątkiem wątku ciąży. Może to oznaczać, że Laura znów zajdzie w ciążę (być może z dzieckiem Nacho, tak jak w książce), albo że film po prostu wyłączy ten wątek.


Fani bardzo różnie zareagowali na fabułę trzeciej powieści, ponieważ niszczy ona związek Massimo i Laury. Jeśli spojrzeć na reakcje w serwisie Goodreads, wielu czytelników napisało bardzo negatywne recenzje.


Nie czytałem tych książek, ale według Oprah Daily fabuła obejmuje m.in. wysłanie Laurze przez Massimo jej martwego psa, ponowne porwanie Laury przez Massimo (po tym, jak uciekła z Nacho), uzależnienie Laury od alkoholu, a nawet konieczność przeszczepu serca po poronieniu.


Zobaczymy, czy zespół twórców zdecyduje się w trzecim filmie pójść w innym kierunku niż materiał źródłowy. Wątek przeszczepu serca może się faktycznie pojawić, ponieważ, jak pamiętamy, w pierwszym filmie Laura jest chora na serce.


Anglojęzyczni czytelnicy będą mogli przeczytać The Next 365 Days we wrześniu 2022 roku, wtedy też ma się ukazać przetłumaczona wersja.


 


Czy jest zwiastun, teaser lub nowe zdjęcia z 365 dni 3?Pomimo kręcenia filmu zaraz po sequelu, Netflix nie podzielił się jeszcze żadnymi nowymi szczegółami na temat trzeciego filmu. Na razie nie ma zwiastuna, teasera ani nowych zdjęć z 365 Dni Część 3.


 

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

22.06.2022
O czym jest film Netflixa Love & Gelato?

Love & Gelato to najnowsza książkowo-filmowa adaptacja romantyczno komediowe dla nastolatków Netflixa.

22.06.2022
Wyjaśnienie zakończenia sezonu 3 The Umbrella Academy.

3. sezon The Umbrella Academy wreszcie nadszedł po dosłownie latach oczekiwania!

22.06.2022
O czym jest sezon 3 The Umbrella Academy?

22 czerwca na Netflixie pojawił się 3. sezon The Umbrella Academy, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co nowy sezon odkryje po wybuchowym finale 2. sezonu.

22.06.2022
365 Dni 3: data premiery, obsada, szczegóły fabuły i nie tylko.

Trzeci film "Kolejne 365 Dni" jest już potwierdzony i podobno będzie kręcony równolegle z sequelem.