O czym jest sezon 3 The Umbrella Academy?

O czym jest sezon 3 The Umbrella Academy?

22 czerwca na Netflixie pojawił się 3. sezon The Umbrella Academy, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co nowy sezon odkryje po wybuchowym finale 2. sezonu. Wiele się wydarzyło pod koniec 2. sezonu i wygląda na to, że The Umbrella Academy znalazła się w kolejnej trudnej sytuacji.


Stworzona przez Steve'a Blackmana i opracowana przez Jeremy'ego Slatera opowieść o dysfunkcyjnej rodzinie adoptowanego rodzeństwa superbohaterów, którzy spotykają się, by rozwiązać zagadkę śmierci ojca, jednocześnie stawiając czoła nadciągającej apokalipsie.


Po szalonych wydarzeniach z pierwszego sezonu, sezon drugi opowiada o Akademii Umbrella rozproszonej po Dallas w Teksasie we wczesnych latach sześćdziesiątych, która prowadzi alternatywne życie w obliczu zagrożenia nową, zbliżającą się apokalipsą. Choć rodzeństwu superbohaterów pozornie udało się wydostać z tej trudnej sytuacji, szybko przekonują się, że nie wszystko wróciło do normy.


W jakie tarapaty wpadnie Umbrella Academy w wyczekiwanym trzecim sezonie? Poniżej przedstawiamy oficjalny streszczenie 3. sezonu The Umbrella Academy i wiele więcej!


 


The Umbrella Academy sezon 3 streszczenieTrzeci sezon rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się finał sezonu 2. The Umbrella Academy powróciła do teraźniejszości po zakończeniu apokalipsy w 1963 roku, ale po powrocie do rezydencji Akademii Umbrella zdają sobie sprawę, że wszystko się zmieniło. Ich ojciec, sir Reginald Hargreeves, informuje ich, że rezydencja nie jest już Akademią Umbrelli. Zamiast tego, to się nazywa Sparrow Academy, a także okazuje się, że ich tata podniósł nową drużynę superbohaterów o nazwie Sparrow Academy z Benem częścią zespołu.


Kiedy Akademia Umbrella i Akademia Sparrow spotykają się, natychmiast dochodzi między nimi do starcia i do ostatecznej rozgrywki. Ale problem z Akademią Wróbla to najmniejsze zmartwienie Akademii Umbrelli. Po raz kolejny Akademia Umbrella będzie musiała uratować świat, ale tym razem przed paradoksem czasowym zwanym Kugelblitz.


Poniżej znajduje się oficjalne streszczenie, które można znaleźć w serwisie Netflix Media Center:Członkom Akademii Umbrella udało się nie dopuścić do końca świata w 1963 roku. Wracają więc do swojego teraźniejszego domu w przekonaniu, że zapobiegli apokalipsie i raz na zawsze zresetowali czasoprzestrzeń. Po krótkiej przerwie na świętowanie szybko okazuje się jednak, że sytuacja uległa sporej (no dobrze — całkowitej) zmianie. Na scenę wkracza bowiem Akademia Sparrow. Jej sprytni, eleganccy i przyjemni jak papier ścierny członkowie natychmiast ścierają się z Akademią Umbrella w brutalnej walce, która w ostatecznym rozrachunku okazuje się jednak najmniejszym problemem dla wszystkich zainteresowanych. Superbohaterom przychodzi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, porażkami i niespodziankami, a także stawić czoła niezidentyfikowanemu bytowi, który sieje we Wszechświecie zamęt i spustoszenie (przy czym niewykluczone, że jego pojawienie się to tak naprawdę ich sprawka). Czy rodzeństwu uda się przekonać nową (lepszą?) rodzinę Taty do pomocy, aby wspólnie naprawić to, co zepsuło ich przybycie? Czy powrót do życia sprzed apokalipsy będzie możliwy? A może ten nowy świat okaże się czymś więcej niż tylko drobną anomalią w czasoprzestrzeni? 


Obejrzyjcie oficjalny zwiastun, aby zobaczyć, co jeszcze czeka nas w serialu o superbohaterach!


  


3. sezon The Umbrella Academy pojawił się w serwisie Netflix 22 czerwca. Będziecie oglądać trzeci sezon serialu superbohaterskiego?

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

22.06.2022
O czym jest film Netflixa Love & Gelato?

Love & Gelato to najnowsza książkowo-filmowa adaptacja romantyczno komediowe dla nastolatków Netflixa.

22.06.2022
Wyjaśnienie zakończenia sezonu 3 The Umbrella Academy.

3. sezon The Umbrella Academy wreszcie nadszedł po dosłownie latach oczekiwania!

22.06.2022
O czym jest sezon 3 The Umbrella Academy?

22 czerwca na Netflixie pojawił się 3. sezon The Umbrella Academy, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co nowy sezon odkryje po wybuchowym finale 2. sezonu.

22.06.2022
365 Dni 3: data premiery, obsada, szczegóły fabuły i nie tylko.

Trzeci film "Kolejne 365 Dni" jest już potwierdzony i podobno będzie kręcony równolegle z sequelem.