O czym jest film Netflixa Love & Gelato?

O czym jest film Netflixa Love & Gelato?

22.06.2022

Love & Gelato to najnowsza książkowo-filmowa adaptacja romantyczno komediowe dla nastolatków Netflixa, a biorąc pod uwagę sukces, jaki serwis odniósł dzięki trylogii Do wszystkich chłopców, których kochałam i serialom takim jak Heartstopper, to z pewnością nie jest to gatunek, od którego Netflix zamierza w najbliższym czasie stronić.


Love & Gelato jest oparty na pierwszej książce z trylogii Love & Gelato autorstwa Jenny Evans Welch. Książka ukazała się po raz pierwszy w 2016 roku i szybko stała się bestsellerem New York Timesa. Przy tak dużym zainteresowaniu było tylko kwestią czasu, kiedy Netflix lub inne studio zdobędzie prawa do filmu.


Produkcja filmu rozpoczęła się w 2021 r. we Florencji we Włoszech, a reżyserem i scenarzystą jest Brandon Camp. Jest on najbardziej znany jako reżyser filmów Benji i Zdarza się miłość, romansu z Jennifer Aniston i Aaronem Eckhartem w rolach głównych.


W obsadzie są także Susanna Skaggs, Owen McDonnell z Killing Eve, Anjelika Washington, Alex Boniello, Valentina Lodovini i Marie-France Arcilla z Tall Girl, Moxie i Stargirl.


 


O czym jest Love & Gelato?Love & Gelato opowiada o Linie Emerson, młodej kobiecie, która jesienią wybiera się na studia, ale najpierw musi poradzić sobie z faktem, że jej matka jest umierająca. Przed śmiercią matka ma tylko jedno życzenie dla swojej córki: chce, żeby pojechała do Rzymu i poznała swojego ojca.


Lina wolałaby zostać w domu. Jej ojciec przez większość życia nie chciał mieć z nią nic wspólnego. Dlaczego miałaby się z nim teraz spotkać? Ale kiedy dostaje dziennik, który jej matka napisała, gdy przebywała we Włoszech, postanawia tam pojechać i jest zdecydowana przynajmniej spróbować dobrze się bawić.


Nie wie, że w mieście znajdzie miłość, sztukę, gelato (najlepsze), włoskie babcie i tajemnice dotyczące jej matki, ojca, a nawet samej siebie.


Obejrzyjcie Love & Gelato zwiastun tutaj:


  


Ponieważ jest to dopiero pierwsza książka z tej serii, ciekawe, czy Netflix ma w planach nakręcenie filmów Love & Luck i szczęście oraz Love & Olives.


Love & Gelato jest dostępny na Netflix od 22 czerwca 2022 roku.


Czy jesteś podekscytowany oglądaniem Love & Gelato na Netflix? Daj nam znać w komentarzach poniżej?

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

22.06.2022
O czym jest film Netflixa Love & Gelato?

Love & Gelato to najnowsza książkowo-filmowa adaptacja romantyczno komediowe dla nastolatków Netflixa.

22.06.2022
Wyjaśnienie zakończenia sezonu 3 The Umbrella Academy.

3. sezon The Umbrella Academy wreszcie nadszedł po dosłownie latach oczekiwania!

22.06.2022
O czym jest sezon 3 The Umbrella Academy?

22 czerwca na Netflixie pojawił się 3. sezon The Umbrella Academy, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co nowy sezon odkryje po wybuchowym finale 2. sezonu.

22.06.2022
365 Dni 3: data premiery, obsada, szczegóły fabuły i nie tylko.

Trzeci film "Kolejne 365 Dni" jest już potwierdzony i podobno będzie kręcony równolegle z sequelem.