The Sandman data premiery, obsada, zwiastun, zdjęcia

The Sandman data premiery, obsada, zwiastun, zdjęcia

Dzieła Neila Gaimana przełożyły się na udane seriale live-action, takie jak Dobry omen Amazona, Lucyfer Netflixa i Amerykańscy Bogowie Starza. Teraz Netflix dostanie się do całej chwały Gaimana z nowym serialem o nazwie The Sandman.


W lipcu 2016 roku Deadline potwierdził, że Netflix ruszy z serialem opartym na komiksie DC Gaimana z Warner Bros. TV. Gaiman jest ustawiony na produkcję wykonawczą wraz z Davidem Goyerem, który pracował nad kilkoma innymi właściwościami DC, w tym Mroczny rycerzt, Człowiek ze stali i Krypton, aby wymienić tylko kilka. Allan Heinberg, który ma na swoim koncie m.in. Wonder Woman i Chirurdzy, będzie showrunnerem serialu The Sandman i będzie jego scenarzystą.


Produkcja serialu Netflix miała rozpocząć się w maju 2020 roku, ale pandemia Coronavirus opóźniła te działania. W międzyczasie ukazała się wersja Audible The Sandman, w której wykorzystano wokalne talenty takich aktorskich potęg jak Riz Ahmed i James McAvoy, co podniosło oczekiwania na serial Netflixa do najwyższego poziomu.


Neil Gaiman ogłosił na swoim koncie na Twitterze, że zdjęcia do serialu rozpoczną się 15 października 2020 roku, zdradzając jednocześnie, że wkrótce pojawią się ogłoszenia dotyczące obsady.


Teraz, gdy abonenci Netflixa wiedzą, że serial nadchodzi, wszyscy zastanawiają się, kiedy nastąpi premiera The Sandman.


 


Data premiery "The Sandman"Dzięki wydarzeniu Netflixa Geeked Week w czerwcu 2020 roku, w końcu dostaliśmy potwierdzenie daty premiery The Sandman! Zaznaczcie swoje kalendarze, bo wyczekiwany serial zadebiutuje na Netflixie w piątek, 5 sierpnia 2022 roku. To zaledwie tydzień od dzisiaj!


 


Obsada "The Sandman"Obsada The Sandman jest pełna niesamowitych aktorów! Sprawdźcie poniżej główną listę obsady.  • Tom Sturridge jako Sen

  • Gwendoline Christie jako Lucifer

  • Vivienne Acheampong jako Lucienne

  • Boyd Holbrook jako The Corinthian

  • Charles Dance jako Roderick Burgess

  • Asim Chaudhry jako Abel

  • Sanjeev Bhaskar jako CainSprawdźcie dodatkowych członków obsady w poniższym tweecie!


  


Streszczenie "The Sandman"Słynna historia skupia się na przygodach brata Śmierci, Morfeusza, który przez wiele lat był więziony i w końcu dokonał ucieczki. Następnie wyrusza na wyprawę, aby odzyskać skradzione artefakty, które zostały mu odebrane i odzyskać swoją moc. Oto oficjalny streszczenie za pośrednictwem Netflixa:Połączenie współczesnych mitów z mroczną fantastyką, dramatem historycznym i legendami. Opowieść o Morfeuszu, władcy snu, oraz o ludziach i miejscach, które napotyka, naprawiając swoje kosmiczne, a także zwyczajnie ludzkie błędy. 


Serial The Sandman wzbudza wiele emocji, a fani z niecierpliwością czekają na to, co będzie miał w zanadrzu oryginał Netflixa, gdy w końcu się pojawi.


 


Teaser i zwiastun "The Sandman"Kiedy ogłoszono datę premiery The Sandman, dostaliśmy szybki teaser, który podniecił fanów. Obejrzyjcie go poniżej!


  


Podczas panelu The Sandman w San Diego Comic-Con 23 lipca 2022 roku w końcu wypuścili pełnometrażowy trailer. Pozwólcie mi tylko powiedzieć, że wygląda to absolutnie epicko. Jak dotąd naprawdę uwielbiam portret Snowa w wykonaniu Toma Sturridge'a i jestem pewien, że widzowie będą czuli to samo, gdy będą binge'ować ten bardzo oczekiwany serial. Obejrzyjcie oficjalny zwiastun tutaj:


  


Zdjęcia "The Sandman"


 


Netflix wypuścił niedawno fotki z The Sandman, które teazują co ma nadejść. Wygląda to na naprawdę mroczny serial i jestem tu dla niego! Sprawdźcie niektóre z fotek poniżej.


 

 


Koniecznie sprawdźcie naszą relację z VodFlix, gdy premiera The Sandman odbędzie się 5 sierpnia 2022 roku!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

13.08.2022
O czym jest film "Dwa życia" z Lili Reinhart w roli głównej na Netflix?

Odliczamy dni, aż Dwa życia (eng. Look Both Ways) trafi na Netflix i jesteśmy bardzo blisko daty premiery filmu!

13.08.2022
Dzienna zmiana 2: czy będzie sequel?

Ci, którzy już obejrzeli film, mogą się zastanawiać, czy Dzienna zmiana 2 jest w planach.

13.08.2022
Soundtrack Dzienna zmian: Pełna lista utworów z filmu Netflixa

Dzienna zmiana jest nie tylko przerażająco zabawny, ale ma też niesamowitą ścieżkę dźwiękową z mnóstwem oldschoolowych utworów ikonicznych raperów.

13.08.2022
"Dzienna zmiana" zakończenie wyjaśnione: Co się dzieje na końcu filmu?

Wampiryczny film akcji Dzienna zmiana w reżyserii Jamie Foxx jest już dostępny na Netflixie. Ten przezabawny i rozrywkowy film to idealne letnie kino.