„Inna ja" sezon 2: Czy serial Netflixa zostanie odnowiony lub anulowany?

„Inna ja" sezon 2: Czy serial Netflixa zostanie odnowiony lub anulowany?

31.07.2022

Turecki serial "Inna ja" miał premierę na Netflixie 28 lipca 2022 roku. W ośmiu odcinkach pierwszego sezonu było mnóstwo historii mydlanych, a sezon zakończył się bez związków i fabuł opowiedzianych do końca, co w tym momencie jest niemal oczywistością.


Jeśli obejrzeliście już pierwszy sezon i zastanawiacie się, czy drugi sezon Inna ja jest w trakcie prac, to dobrze trafiliście!


 


Data rozpoczęcia 2. sezonu "Inna ja"


  


W tym momencie nie ma oficjalnego ogłoszenia drugiego sezonu. Zakładamy jednak, że szanse na drugi sezon są bardzo duże.
Historycznie rzecz biorąc, tureckie filmy i seriale radzą sobie całkiem dobrze na Netflix. Widzowie na całym świecie uwielbiają treści, które urzekają ludzi. Inna ja gra w gatunku, który przemawia do szerokiej publiczności.


Turecki serial to urzekający dramat z mocnymi występami aktorskimi i trzema niezwykle sympatycznymi aktorkami pierwszoplanowymi. Dlatego każdy zainteresowany postaciami niewątpliwie będzie chciał zobaczyć więcej serii.


Nawet jeśli są jakieś irytujące momenty, nie będziesz w stanie wyrzucić serii z rąk z powodu ekscytującej fabuły, bliskiego związku między trzema kobietami i pięknego nadmorskiego krajobrazu. Łatwa do naśladowania historia jest usiana wzlotami i upadkami, żenującymi momentami i gorącymi spotkaniami, które prowadzą do romantycznych uczuć u niektórych postaci.


Ponieważ koniec pierwszego sezonu nie kończy żadnej z dalszych wątków, istnieje możliwość, że Netflix zamówi drugi sezon, jeśli Inna ja zostanie nawet w miarę dobrze przyjęty.


 


O czym jest "Inna ja"?Inna ja to ośmioodcinkowy turecki dramat o trzech kobietach o imionach Ada, Sevgi i Leyla. Udają się w podróż, aby spotkać się z rzekomym guru, który twierdzi, że jest w stanie leczyć raka Sevgi za pomocą swoich nowych metod leczenia. Podczas pobytu tam zyskują głębsze zrozumienie siebie i siebie nawzajem, poprawiają swoją zdolność radzenia sobie z wyzwaniami związanymi z osobistymi relacjami i traumami oraz zdają sobie sprawę, że współczesna medycyna nie jest jedynym sposobem na uzdrowienie.


Inna ja to przyjemna zmiana w krajobrazie seriali strumieniowej, ponieważ jest to dramat, który jest niespodziewanie podnoszący na duchu i wesoły, koncentrując się na tematach takich jak otwartość i zrozumienie.


 

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

13.08.2022
O czym jest film "Dwa życia" z Lili Reinhart w roli głównej na Netflix?

Odliczamy dni, aż Dwa życia (eng. Look Both Ways) trafi na Netflix i jesteśmy bardzo blisko daty premiery filmu!

13.08.2022
Dzienna zmiana 2: czy będzie sequel?

Ci, którzy już obejrzeli film, mogą się zastanawiać, czy Dzienna zmiana 2 jest w planach.

13.08.2022
Soundtrack Dzienna zmian: Pełna lista utworów z filmu Netflixa

Dzienna zmiana jest nie tylko przerażająco zabawny, ale ma też niesamowitą ścieżkę dźwiękową z mnóstwem oldschoolowych utworów ikonicznych raperów.

13.08.2022
"Dzienna zmiana" zakończenie wyjaśnione: Co się dzieje na końcu filmu?

Wampiryczny film akcji Dzienna zmiana w reżyserii Jamie Foxx jest już dostępny na Netflixie. Ten przezabawny i rozrywkowy film to idealne letnie kino.