Paper Girls Sezon 2: Czy serial zostanie odnowiony czy anulowany?

Paper Girls Sezon 2: Czy serial zostanie odnowiony czy anulowany?

31.07.2022

W ślad za Stranger Things, nowy serial Amazon Prime Video Paper Girls zyskuje wiele uwagi, ponieważ ma pewne niewątpliwe podobieństwa z hitem Netflix.


Seria science fiction opowiada o życiu czterech Paper Girls. Mac, Erin, Tiffany i KJ pracują jako dziewczyny z gazet w swoim rodzinnym mieście, dopóki nie zostaną nawiedzone przez nieznane wydarzenie w "Hell's Day". W rezultacie cztery dziewczyny podróżują w czasie w przyszłość. Tam nie tylko spotykają swoje dorosłe ja, ale także angażują się w walkę między dwiema rywalizującymi frakcjami podróżników w czasie.


Seria Amazon Prime Video oparta jest na serii komiksów o tym samym tytule autorstwa "Briana K. Vaughana". Ponieważ komiks ukazywał się przez kilka lat (2015 – 2019), istnieje bogactwo materiału, z którego twórcy mogą czerpać, aby nakręcić więcej odcinków.


Po otwartym zakończeniu pierwszego sezonu wydaje się, że jest o wiele więcej historii do opowiedzenia. Czy zatem planowany jest drugi sezon Paper Girls?


 


Czy "Paper Girls" zostało odnowione na drugi sezon?


  


Ogłoszenie o drugim sezonie Paper Girls nie zostało jeszcze wydane. Pierwszy sezon Paper Girls był dostępny tylko przez krótki czas. Dlatego fakt, że Amazon nie skomentował jeszcze oficjalnie, czy serial zostanie odnowiony na drugi sezon, nie jest raczej uspokajający.
Mówi się, że Amazon chce poczekać i zobaczyć, jak zostanie odebrany pierwszy sezon Paper Girl, zanim podejmie decyzję o ewentualnym drugim sezonie.


Co ciekawe, jeszcze do niedawna spodziewano się, że Paper Girl powróci na drugi sezon po pierwszym. Pojawiły się nawet plotki, że produkcja nad drugim sezonem miałaby się rozpocząć już w czerwcu 2022 roku, czyli ponad miesiąc przed premierą pierwszego sezonu. Ale tak już nie jest.


Mamy nadzieję, że w najbliższych dniach lub tygodniach będziemy mieli więcej informacji na temat planów dotyczących przyszłości serialu. Oczywiście będziemy aktualizować ten artykuł, gdy pojawią się nowości!


 


Data rozpoczęcia 2. sezonu "Paper Girls"


  


Nie możemy powiedzieć na pewno, kiedy pojawi się nowy sezon serialu, dopóki nie dostaniemy oficjalnego potwierdzenia, że serial powraca.
Wygląda na to, że kolejnych odcinków możemy spodziewać się najwcześniej latem 2023 roku. Ponadto nie ma jeszcze informacji, kiedy rozpocznie się filmowanie do 2. sezonu, więc prawdopodobnie do świata Paper Girls będziemy mogli wrócić dopiero za jakiś czas.


Jeśli podobał wam się Paper Girls i chcecie, by seria była kontynuowana, powinniście powiedzieć o niej swoim znajomym i rodzinie.


 


 Amazon Prime Video - https://www.primevideo.com


 


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

13.08.2022
O czym jest film "Dwa życia" z Lili Reinhart w roli głównej na Netflix?

Odliczamy dni, aż Dwa życia (eng. Look Both Ways) trafi na Netflix i jesteśmy bardzo blisko daty premiery filmu!

13.08.2022
Dzienna zmiana 2: czy będzie sequel?

Ci, którzy już obejrzeli film, mogą się zastanawiać, czy Dzienna zmiana 2 jest w planach.

13.08.2022
Soundtrack Dzienna zmian: Pełna lista utworów z filmu Netflixa

Dzienna zmiana jest nie tylko przerażająco zabawny, ale ma też niesamowitą ścieżkę dźwiękową z mnóstwem oldschoolowych utworów ikonicznych raperów.

13.08.2022
"Dzienna zmiana" zakończenie wyjaśnione: Co się dzieje na końcu filmu?

Wampiryczny film akcji Dzienna zmiana w reżyserii Jamie Foxx jest już dostępny na Netflixie. Ten przezabawny i rozrywkowy film to idealne letnie kino.