Purpurowe serca 2: Czy powstanie sequel?

Purpurowe serca 2: Czy powstanie sequel?

31.07.2022

Romantyczny dramat Purpurowe serca jest teraz transmitowany na Netflix, a ludzie nie tracili czasu na oglądanie, aby zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi. Dla osób, które już go oglądały, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy będzie sequel. Cóż, wylądowałeś we właściwym miejscu, ponieważ podzieliliśmy się wszystkim, co wiemy o potencjalnym Purpurowe serca 2 tuż poniżej!


Purpurowe serca to oryginalny film Netflix z Elizabeth Allen Rosenbaum na podstawie scenariusza napisanego wspólnie przez Kyle'a Jarrowa i Liz Garcię. Opiera się na książce Tess Wakefield z 2017 roku o tym samym tytule i opowiada historię aspirującej piosenkarki i niespokojnego żołnierza piechoty morskiej USA, którzy zgadzają się na małżeństwo z rozsądku dla korzyści wojskowych. Ale kiedy dochodzi do nieoczekiwanej tragedii i żołnierz zostaje odesłany do domu wcześniej niż się spodziewano, to, co miało być fałszywym małżeństwem, zaczyna zamieniać się w prawdziwe.


Sofia Carson i Nicholas Galitzine grają główne role jako Cassie i Luke. Reszta obsady to Chosen Jacobs, John Harlan Kim, Anthony Ippolito, Kat Cunning, Sarah Rich, Scott Deckert i Linden Ashby.


Czy będzie sequel? Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o potencjalnym Purpurowe serca 2.


 


Spoilery z Purpurowe serca przed nami!


 


Czy Purpurowe serca 2 ma miejsce?Od 29 lipca Netflix nie ogłosił, czy będzie sequel. Jednak szanse na istnienie Purpurowe serca 2 są niewielkie lub żadne. Romantyczny dramat kończy się całkiem zgrabnie, a Cassie i Luke kończą razem. Kontynuacja historii wydaje się więc niepotrzebna.


Jeśli jednak miałby powstać sequel, mógłby śledzić życie Cassie i Luke'a jako prawdziwego małżeństwa. Może nawet mogliby mieć dzieci. Jak każde małżeństwo, pojawią się problemy. Pamiętaj, że Luke został wyrzucony z Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych po tym, jak został oskarżony o oszustwo. Może to spowodować pewne problemy w ich związku z Luke'iem, który ma trudności ze znalezieniem pracy. Potem zaczyna się kariera wokalna Cassie. Oznacza to, że będzie na różnych trasach i nigdy tak naprawdę nie będzie w domu. Może to również powodować pewne napięcie w ich związku.


Jest tak wiele pomysłów na Purpurowe serca 2, jeśli Netflix zdecyduje się dać zielone światło. Będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, co zdecyduje Netflix. Na razie spodziewaj się, że Purpurowe serca będzie filmem jednorazowym.


 


Bądź na bieżąco z VodFlix, aby uzyskać nowe aktualizacje Purpurowe serca 2!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

13.08.2022
O czym jest film "Dwa życia" z Lili Reinhart w roli głównej na Netflix?

Odliczamy dni, aż Dwa życia (eng. Look Both Ways) trafi na Netflix i jesteśmy bardzo blisko daty premiery filmu!

13.08.2022
Dzienna zmiana 2: czy będzie sequel?

Ci, którzy już obejrzeli film, mogą się zastanawiać, czy Dzienna zmiana 2 jest w planach.

13.08.2022
Soundtrack Dzienna zmian: Pełna lista utworów z filmu Netflixa

Dzienna zmiana jest nie tylko przerażająco zabawny, ale ma też niesamowitą ścieżkę dźwiękową z mnóstwem oldschoolowych utworów ikonicznych raperów.

13.08.2022
"Dzienna zmiana" zakończenie wyjaśnione: Co się dzieje na końcu filmu?

Wampiryczny film akcji Dzienna zmiana w reżyserii Jamie Foxx jest już dostępny na Netflixie. Ten przezabawny i rozrywkowy film to idealne letnie kino.