"Dzienna zmiana" zakończenie wyjaśnione: Co się dzieje na końcu filmu?

"Dzienna zmiana" zakończenie wyjaśnione: Co się dzieje na końcu filmu?

13.08.2022

Wampiryczny film akcji Dzienna zmiana w reżyserii Jamie Foxx jest już dostępny na Netflixie. Ten przezabawny i rozrywkowy film to idealne letnie kino, z mnóstwem gore i wampirzej przemocy.


Do Foxxa dołącza wspaniała obsada, w skład której wchodzą Snoop Dogg, Karla Souza, Meagan Good, Dave Franco i inni. Jeśli szukasz filmu, który utrzyma cię w napięciu od początku do końca, to jest to zdecydowanie właściwy wybór dla ciebie.


 


Spoilery przed "Dzienna zmiana"


 


Poniżej wyszczególnimy dokładnie, co dzieje się na końcu filmu, więc jeśli jesteś zdezorientowany przez coś, co się stało lub jesteś po prostu gotowy, aby zepsuć zakończenie filmu, czytaj dalej.


 


Co się dzieje na końcu Dzienna zmiana?


Pod koniec Dzienna zmiana, Bud idzie za Audrey po tym, jak porwała jego byłą żonę i ich córkę. On łączy się z Sethem i Heather, aby wziąć ją w dół na dobre i Big John również kończy się dołączając do showdown.Ostatecznie, Bud udaje się pokonać Audrey za pomocą jego poręczny drut srebra i dekapitacji ją. On ratuje swoją rodzinę i Jocelyn decyduje się nie przenieść do Florydy po wszystkim. Wie również, że Bud jest teraz łowcą wampirów i para wydaje się zmierzać w kierunku pojednania.


 


Zakończenie Dzienna zmiana: Czy Big John naprawdę umiera?


Big John wydaje się poświęcać siebie poprzez odpalenie kamizelki z bombą i zabicie grupy wampirów próbujących zaatakować jego i Buda. Ale w rzeczywistości jakoś przeżywa. W ostatnich sekundach filmu widzimy, jak wychodzi ze studzienki, gdy Bud i jego rodzina przejeżdżają obok. Ponieważ Big John jest grany przez Snoop Dogga, zapala jointa, jak można się było spodziewać, i odchodzi szczęśliwy. Więc nie, on nie jest martwy!


 


Zakończenie Dzienna zmiana: Czy Seth naprawdę umiera?


Biedny Seth zostaje zamieniony w wampira przez Audrey, a następnie próbuje zaatakować Buda, który jest zmuszony do dekapitacji go. Ale Seth tak naprawdę nie umiera. On faktycznie wbija głowę z powrotem na swoje ramiona i powoli się leczy, z pewną pomocą ze strony innej wampirzej przyjaciółki Buda - Heather i jej zapasowych torebek z krwią.


Seth jest bardzo żywy (cóż, tak żywy jak wampir może być) do końca filmu. Bud określa Setha i Heather jako "dobre wampiry". A teraz Seth wydaje się być częścią zespołu Buda polującego na wampiry, a nie przeciętnym członkiem związku zawodowego.


 


Czy Dzienna zmiana ma scenę poklatkową?


Nie, niestety Dzienna zmiana nie ma sceny po napisach końcowych. Najbliżej tego jest mały moment końcowy, w którym Big John wyczołguje się z kanału i okaże się, że żyje.


 


Dzienna zmiana jest teraz dostępny na Netflix.


 

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.09.2022
Czy Nie martw się, kochanie jest na Netflixie?

Wokół filmu Olivii Wilde Nie martw się, kochanie jest wiele szumu, a wielu abonentów Netflixa zastanawia się zapewne, czy będą mogli cieszyć się intrygującym obrazem z udziałem aktorki Florence Pugh.

24.09.2022
Soundtrack do filmu Blues jazzmana: Wszystkie utwory występujące w filmie

Pełna lista oryginalnych utworów występujących w filmie dostępna jest w tym artykule. Muzyka orkiestrowa w Bluesie jazzmana została skomponowana przez klasycznie wykształconego kompozytora Aarona Zigmana, który współpracował z Perrym przy kilku innych jeg

24.09.2022
Data premiery Wednesday potwierdzona na listopad 2022 r.

Wiedzieliśmy już, że Wednesday Tima Burtona nie będzie miało premiery na Netflixie w czasie Halloween, ale nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby dostać nowy serial.