Dzienna zmiana 2: czy będzie sequel?

Dzienna zmiana 2: czy będzie sequel?

13.08.2022

Komediowy horror wampiryczny Dzienna zmiana jest teraz streamowany na Netflixie i ludzie są już podekscytowani, aby obejrzeć to, co wygląda jak super ekscytujący film letni. Ci, którzy już obejrzeli film, mogą się zastanawiać, czy Dzienna zmiana 2 jest w planach.


Biorąc pod uwagę, że w obsadzie znalazły się takie nazwiska jak Jamie Foxx i Snoop Dogg, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Netflix rozważał możliwości rozszerzenia uniwersum Dzienna zmiana. Nie mamy jeszcze zbyt wielu informacji, ponieważ Netflix nie ujawnił planów dotyczących przyszłości franczyzy, ale poniżej przedstawiamy wszystko, co wiemy o możliwości powstania sequela.


 


Spoilery dotyczące Dzienna zmiana


 


Oprócz spekulacji na temat tego, czy Netflix zrobi Dzienna zmiana 2, omawiamy również potencjalne pomysły na fabułę dla kontynuacji filmu, więc możesz chcieć przestać czytać, jeśli nie widziałeś filmu jako pierwszy, aby uniknąć spoilerów.


 


Czy Dzienna zmiana 2 ma miejsce?


Na dzień 10 sierpnia Netflix nie ogłosił, czy powstanie sequel. Jednak szanse na to, że powstanie Dzienna zmiana 2 są spore. Film ma zaskakująco głębokie lore wokół swoich wampirów, a zakończenie filmu doskonale ustawia się na kontynuację.Fajnie byłoby też zobaczyć jakiś spin-off lub prequel obracający się wokół postaci pobocznych, takich jak grany przez Snoop Dogga Big John Elliott. Podczas gdy główna fabuła zostaje zawinięta pod koniec filmu, jest miejsce na kontynuację, jeśli film dobrze wypadnie dla Netflixa.


Jeśli sequel miałby powstać, to mógłby śledzić losy Buda, Setha i Heather, którzy po raz kolejny łączą siły, by zniszczyć kolejne wampiry. Ponieważ Big John okazuje się być żywym na końcu, fajnie byłoby zobaczyć jego powrót.


Plus, teraz, gdy Jocelyn zna prawdę o wampirach, byłoby miło zobaczyć ją i Buda z powrotem razem i być bardziej szczerym ze sobą o rzeczach.


 


Dzienna zmiana jest teraz dostępny na Netflixie. Czy chcielibyście, aby w przyszłości powstał sequel?

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.09.2022
Czy Nie martw się, kochanie jest na Netflixie?

Wokół filmu Olivii Wilde Nie martw się, kochanie jest wiele szumu, a wielu abonentów Netflixa zastanawia się zapewne, czy będą mogli cieszyć się intrygującym obrazem z udziałem aktorki Florence Pugh.

24.09.2022
Soundtrack do filmu Blues jazzmana: Wszystkie utwory występujące w filmie

Pełna lista oryginalnych utworów występujących w filmie dostępna jest w tym artykule. Muzyka orkiestrowa w Bluesie jazzmana została skomponowana przez klasycznie wykształconego kompozytora Aarona Zigmana, który współpracował z Perrym przy kilku innych jeg

24.09.2022
Data premiery Wednesday potwierdzona na listopad 2022 r.

Wiedzieliśmy już, że Wednesday Tima Burtona nie będzie miało premiery na Netflixie w czasie Halloween, ale nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby dostać nowy serial.