O czym jest film "Dwa życia" z Lili Reinhart w roli głównej na Netflix?

O czym jest film "Dwa życia" z Lili Reinhart w roli głównej na Netflix?

Odliczamy dni, aż Dwa życia (eng. Look Both Ways) trafi na Netflix i jesteśmy bardzo blisko daty premiery filmu! Lili Reinhart z Riverdale debiutuje na Netflixie i jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc, jak wciela się w postać, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy.


Dwa życia to komedia romantyczna w reżyserii Wanuri Kahiu na podstawie scenariusza napisanego wspólnie przez April Prosser i Whit Anderson. Został wyprodukowany przez Screen Arcade i CatchLight Studios. Poza Reinhartem, reszta głównej obsady to Luke Wilson, Andrea Savage, Aisha Dee, Danny Ramirez, David Corenswet i Nia Long.


Możemy prawie zagwarantować, że wszyscy będą mówić o Dwa życia, gdy spadnie 17 sierpnia. Upewnij się więc, że zaznaczyłeś swój kalendarz i wyczyściłeś harmonogram, ponieważ nie będziesz chciał przegapić tego wydania!


O czym więc jest film Lili Reinhart? Udostępniliśmy oficjalne streszczenie i więcej poniżej.


 


"Dwa życia" streszczenie


Oto streszczenie za pośrednictwem Netflix Media Center poniżej:W przeddzień ukończenia college'u życie Natalie [Lili Reinhart] dzieli się na równoległe rzeczywistości: jedną, w której zachodzi w ciążę i pozostaje w rodzinnym mieście, a drugą, w której nie robi tego i przeprowadza się do Los Angeles. W obu podróżach Natalie doświadcza miłości zmieniającej życie, realizuje wymarzoną karierę jako artystka i odkrywa siebie na nowo.Komedia romantyczna ma ocenę TV-14, co oznacza, że może nie być odpowiednia dla osób w wieku 14 lat i młodszych. Przyznano mu tę klasyfikację wiekową za mocny język używany przez niektóre postacie, używanie substancji i sugestywne dialogi. Po obejrzeniu zwiastuna zauważyliśmy, że będzie też spożywanie alkoholu, sceny pocałunków i treści seksualne. Ogólnie rzecz biorąc, rodzice są zdecydowanie ostrzegani.


Obejrzyj ekscytujący oficjalny zwiastun, aby zobaczyć, co pojawi się w filmie!


  


Możesz złapać Lili Reinhart jako Natalie, młodą kobietę, która żyje dwoma równoległymi życiami w przeddzień ukończenia college'u w Dwa życia przybywającym na Netflix 17 sierpnia!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.09.2022
Czy Nie martw się, kochanie jest na Netflixie?

Wokół filmu Olivii Wilde Nie martw się, kochanie jest wiele szumu, a wielu abonentów Netflixa zastanawia się zapewne, czy będą mogli cieszyć się intrygującym obrazem z udziałem aktorki Florence Pugh.

24.09.2022
Soundtrack do filmu Blues jazzmana: Wszystkie utwory występujące w filmie

Pełna lista oryginalnych utworów występujących w filmie dostępna jest w tym artykule. Muzyka orkiestrowa w Bluesie jazzmana została skomponowana przez klasycznie wykształconego kompozytora Aarona Zigmana, który współpracował z Perrym przy kilku innych jeg

24.09.2022
Data premiery Wednesday potwierdzona na listopad 2022 r.

Wiedzieliśmy już, że Wednesday Tima Burtona nie będzie miało premiery na Netflixie w czasie Halloween, ale nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby dostać nowy serial.