Ród Smoka jest nie do zatrzymania, a oglądalność wciąż rośnie

Ród Smoka jest nie do zatrzymania, a oglądalność wciąż rośnie

21.09.2022

Ród Smoka ma średnio prawie 29 milionów widzów na odcinek, a wyniki oglądalności wciąż rosną. Można śmiało powiedzieć, że serial jest hitem.


 Pierwszy odcinek serialu Ród Smoka był najwyżej ocenianą premierą w historii HBO. Drugi odcinek obejrzało jeszcze więcej osób niż pierwszy, co jest rzadkością w przypadku nowego serialu.


A od tego czasu wszystko tylko się wspina. Jak podaje Variety, oglądalność najnowszego odcinka serialu - "Oświetlamy drogę" - wzrosła o 3% w stosunku do poprzedniego tygodnia. W sumie serial ma średnio 29 milionów widzów na odcinek, licząc zarówno tych oglądających linearnie w telewizji, jak i tych streamujących odcinki na HBO Max. To bardzo dużo widzów.


Za nami już pięć odcinków, połowa pierwszego sezonu i można śmiało powiedzieć, że Ród Smoka jest hitem. W następnym odcinku, "The Princess and the Queen", widzowie będą mogli cofnąć się w czasie o 10 lat i poznać kilku nowych aktorów grających starsze wersje postaci, które już poznaliśmy. Czy widzowie będą trzymać się serialu podczas tej przemiany?


Prawdopodobnie. Biorąc pod uwagę to, jak konsekwentnie widzowie oglądają serial, widać, że Ród Smoka zdobył sobie zaufanie widzów, co oznacza, że będą oni skłonni podjąć ten krok i zobaczyć, co z tego wyniknie. Jest to ryzyko, ale w tym momencie jest to bardziej ekscytujące niż przerażające.


Nowe odcinki serialu Ród Smoka będą emitowane w niedziele na antenie HBO i HBO Max.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.09.2022
Czy Nie martw się, kochanie jest na Netflixie?

Wokół filmu Olivii Wilde Nie martw się, kochanie jest wiele szumu, a wielu abonentów Netflixa zastanawia się zapewne, czy będą mogli cieszyć się intrygującym obrazem z udziałem aktorki Florence Pugh.

24.09.2022
Soundtrack do filmu Blues jazzmana: Wszystkie utwory występujące w filmie

Pełna lista oryginalnych utworów występujących w filmie dostępna jest w tym artykule. Muzyka orkiestrowa w Bluesie jazzmana została skomponowana przez klasycznie wykształconego kompozytora Aarona Zigmana, który współpracował z Perrym przy kilku innych jeg

24.09.2022
Data premiery Wednesday potwierdzona na listopad 2022 r.

Wiedzieliśmy już, że Wednesday Tima Burtona nie będzie miało premiery na Netflixie w czasie Halloween, ale nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby dostać nowy serial.