Obejrzyj zwiastun serialu Ród Smoka odcinek 6

Obejrzyj zwiastun serialu Ród Smoka odcinek 6

Ciężko to przyznać, ale w końcu widzieliśmy ostatnie Milly Alcock i Emily Carey w rolach Rhaenyry Targaryen i Alicent Hightower w serialu Ród Smoka. W przyszłym tygodniu, odcinek 6 przeskoczy kilka lat do przodu, a ich miejsce zajmą aktorki Emma D'Arcy i Olivia Cooke.


Następny odcinek nosi tytuł "The Princess and the Queen". Obejrzyjcie zwiastun poniżej:


  


Kolejny odcinek będzie miał miejsce mniej więcej 10 lat po ostatnim. Przyjaźń między Alicentem a Rhaenyrą jest już dawno zakończona. Każda z nich ma teraz dzieci, a Alicent jest głęboko przekonana, że jedynym sposobem na uchronienie jej przed egzekucją jest trzymanie Rhaenyry z dala od Żelaznego Tronu.


 


Kim są dzieci Rhaenyry i Alicenta?


 


Poznaliśmy już dzieci Alicenta - Aegona i Helaenę. Będą chodzić, mówić i pewnie kombinować i spiskować teraz, gdy są starsze. Odcinek 6 przedstawi nam również jej młodszych synów przez króla Viserysa, Aemonda i Daerona. Tymczasem Rhaenyra ma trzech synów po Laenorze Velaryonie: Lucerysa, Jacaerysa i Joffreya. Niektórzy szepczą, że synowie Rhaenyry nie byli w rzeczywistości spłodzeni przez Laenora; biorąc pod uwagę, że wiemy, iż jest on gejem, może to być warte zbadania. Dowiemy się tego na pewno w najbliższą niedzielę.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.09.2022
Czy Nie martw się, kochanie jest na Netflixie?

Wokół filmu Olivii Wilde Nie martw się, kochanie jest wiele szumu, a wielu abonentów Netflixa zastanawia się zapewne, czy będą mogli cieszyć się intrygującym obrazem z udziałem aktorki Florence Pugh.

24.09.2022
Soundtrack do filmu Blues jazzmana: Wszystkie utwory występujące w filmie

Pełna lista oryginalnych utworów występujących w filmie dostępna jest w tym artykule. Muzyka orkiestrowa w Bluesie jazzmana została skomponowana przez klasycznie wykształconego kompozytora Aarona Zigmana, który współpracował z Perrym przy kilku innych jeg

24.09.2022
Data premiery Wednesday potwierdzona na listopad 2022 r.

Wiedzieliśmy już, że Wednesday Tima Burtona nie będzie miało premiery na Netflixie w czasie Halloween, ale nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby dostać nowy serial.