Obejrzyj zwiastun serialu Ród Smoka odcinek 6

Obejrzyj zwiastun serialu Ród Smoka odcinek 6

Ciężko to przyznać, ale w końcu widzieliśmy ostatnie Milly Alcock i Emily Carey w rolach Rhaenyry Targaryen i Alicent Hightower w serialu Ród Smoka. W przyszłym tygodniu, odcinek 6 przeskoczy kilka lat do przodu, a ich miejsce zajmą aktorki Emma D'Arcy i Olivia Cooke.


Następny odcinek nosi tytuł "The Princess and the Queen". Obejrzyjcie zwiastun poniżej:


  


Kolejny odcinek będzie miał miejsce mniej więcej 10 lat po ostatnim. Przyjaźń między Alicentem a Rhaenyrą jest już dawno zakończona. Każda z nich ma teraz dzieci, a Alicent jest głęboko przekonana, że jedynym sposobem na uchronienie jej przed egzekucją jest trzymanie Rhaenyry z dala od Żelaznego Tronu.


 


Kim są dzieci Rhaenyry i Alicenta?


 


Poznaliśmy już dzieci Alicenta - Aegona i Helaenę. Będą chodzić, mówić i pewnie kombinować i spiskować teraz, gdy są starsze. Odcinek 6 przedstawi nam również jej młodszych synów przez króla Viserysa, Aemonda i Daerona. Tymczasem Rhaenyra ma trzech synów po Laenorze Velaryonie: Lucerysa, Jacaerysa i Joffreya. Niektórzy szepczą, że synowie Rhaenyry nie byli w rzeczywistości spłodzeni przez Laenora; biorąc pod uwagę, że wiemy, iż jest on gejem, może to być warte zbadania. Dowiemy się tego na pewno w najbliższą niedzielę.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

27.01.2023
Zakończenie "Śnieżna dziewczyna" wyjaśnione: Co się stało z Amayą?

Dowiedz się, co dzieje się na końcu nowego serialu sensacyjnego Netflixa Śnieżna dziewczyna. Co się stanie z Amayą i Miren?

26.01.2023
The Umbrella Academy sezon 4 nie pojawi się na Netflixie w lutym 2023 roku

Wchodzimy w kolejny miesiąc, a to oznacza, że jesteśmy na tropie niektórych z naszych ulubionych seriali Netflixa. The Umbrella Academy sezon 4 jest jednym z tych seriali, na które zwracamy uwagę.

26.01.2023
Wikingowie: Valhalla sezon 3: Kiedy mogą pojawić się nowe odcinki?

Jeśli dostroiłeś się do ostatnich bitew i zdrad, prawdopodobnie będziesz chciał więcej dramatu, na szczęście Vikings: Valhalla sezon 3 został już, z gigantem streamingowym potwierdzającym, że nakręcił również nowe odcinki. Kiedy więc nowy sezon może pojaw

26.01.2023
O czym jest film Netflixa "Narvik"?

Narvik śledzi losy rodziny Tofte, a konkretnie jednego żołnierza, który wraca do domu po bitwach o Narvik w 1940 roku, by poznać szokujący sekret dotyczący jego żony.