Scenariusze 2. sezonu The Sandman są napisane, ale Netflix nie odnowił

Scenariusze 2. sezonu The Sandman są napisane, ale Netflix nie odnowił

21.09.2022

Pierwszy sezon The Sandman obejrzało mnóstwo osób, ale Netflix wciąż go nie odnowił i szczerze mówiąc zaczyna mnie to przyprawiać o stresowy ból głowy.


 


Uwielbiam komiksy The Sandman autorstwa Neila Gaimana. Uwielbiałem pierwszy sezon The Sandman na Netflixie; miałem wątpliwości, że ktoś może zaadaptować ambitną wizję Gaimana w serial live-action, ale tak się stało. Bardzo chcę drugiego sezonu, a ja nie jestem sam; ludzie oglądali serial przez dobrze ponad miliard minut w pierwszym pełnym tygodniu po premierze, a to pozostało konkurencyjne przez długi czas po tym.


W rzeczywistości, prawie wszyscy zgadzają się, że drugi sezon byłby świetny... z wyjątkiem samego Netflixa, który gra w okrutną grę, wstrzymując ogłoszenie odnowienia jak to. Wystarczy, że powiedzą "go ahead", a producenci mogliby zacząć działać. Scenariusze są gotowe i nawet dział VFX ma "naprawdę wspaniałe ramy tego, jak naszym zdaniem wygląda sezon 2", jak powiedział ScreenRant nadzorca VFX Ian Markiewicz.


Wszystko wygląda tak obiecująco, że niektórzy dają się wyprzedzić. Aktor Miles Gaston - widziany ostatnio jako Supersonic w trzecim sezonie The Boys - zobaczył tweeta Gaimana o tym wywiadzie i założył, że oznacza to, że The Sandman został zazieleniony na drugi sezon. Gaiman poprawił go i dał aktualizację dla reszty z nas:Nie mamy sezonu 2. Ale scenariusze zostały napisane, a dział VFX pracuje nad nimi."Przeczytaj wywiad." Hee. Może jesteś trochę zdenerwowany po ciągłym braku wiadomości? Tak jak my wszyscy.


Naprawdę, brak odnowienia „The Sandman” przez Netflixa zaczyna się czuć jak osobisty atak. Wiem, że mają budżety do zrównoważenia, ale czy wzięli też pod uwagę, że my naprawdę bardzo chcemy to obejrzeć.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

27.01.2023
Zakończenie "Śnieżna dziewczyna" wyjaśnione: Co się stało z Amayą?

Dowiedz się, co dzieje się na końcu nowego serialu sensacyjnego Netflixa Śnieżna dziewczyna. Co się stanie z Amayą i Miren?

26.01.2023
The Umbrella Academy sezon 4 nie pojawi się na Netflixie w lutym 2023 roku

Wchodzimy w kolejny miesiąc, a to oznacza, że jesteśmy na tropie niektórych z naszych ulubionych seriali Netflixa. The Umbrella Academy sezon 4 jest jednym z tych seriali, na które zwracamy uwagę.

26.01.2023
Wikingowie: Valhalla sezon 3: Kiedy mogą pojawić się nowe odcinki?

Jeśli dostroiłeś się do ostatnich bitew i zdrad, prawdopodobnie będziesz chciał więcej dramatu, na szczęście Vikings: Valhalla sezon 3 został już, z gigantem streamingowym potwierdzającym, że nakręcił również nowe odcinki. Kiedy więc nowy sezon może pojaw

26.01.2023
O czym jest film Netflixa "Narvik"?

Narvik śledzi losy rodziny Tofte, a konkretnie jednego żołnierza, który wraca do domu po bitwach o Narvik w 1940 roku, by poznać szokujący sekret dotyczący jego żony.