Tyler Perry's Blues jazzmana - obsada: Kto wystąpi w filmie dramatycznym Netflixa?

Tyler Perry's Blues jazzmana - obsada: Kto wystąpi w filmie dramatycznym Netflixa?

Zbliża się data premiery Blues jazzmana i trudno nam opanować ekscytację! To projekt Tylera Perry'ego, nad którym pracował od bardzo dawna, a już za kilka dni wszyscy będą mogli go zobaczyć. Aby przygotować się do jego premiery, podzieliliśmy się listą obsady, abyście wiedzieli, kogo możecie się spodziewać w filmie.


Blues jazzmana to oryginalny film Netflixa napisany, wyprodukowany i poprowadzony przez kreatywnego geniusza Tylera Perry'ego. Właściwie scenariusz do filmu był pierwszym scenariuszem, jaki Perry kiedykolwiek napisał. Jeśli nie znasz Perry'ego, jest on najbardziej znany ze swojego portretu jako mądrej, ulicznej, ale kochającej postaci, Madea. Znany jest również z seriali i filmów House of Payne, Meet the Browns, Z pamiętnika wściekłej żony, Małżeństwa i ich przekleństwa, Dobre uczynki, Upadek Grace i Zjazd rodzinny u Madei.


Osadzony w latach 40-tych na głębokim Południu Blues jazzmana opowiada zakazaną historię miłosną pomiędzy dwoma skrzyżowanymi kochankami. Historia rozpoczyna się od pierwszego spotkania pary jako nastolatków i obejmuje ponad 40 lat.


Więc kto jest w obsadzie filmu dramatycznego? Poniżej znajdziecie pełną listę głównej obsady.


 


Obsada filmu Blues jazzmana


 


Joshua Boone i Solea Pfeiffer występują w głównych rolach jako Bayou i LeAnne w filmie. Oboje są dość nowi w przemyśle rozrywkowym. Boone znany jest z ról w Prawo i porządek: Sekcja specjalna, Seven Seconds, Premature i Wheels. Pfeiffer jest najbardziej znana z roli Elizy Hamilton w uznanym musicalu Hamilton. Miała również niewielkie role w serialach Curb Your Enthusiasm, Scandal i Sprawa idealna.


Poniżej prezentujemy listę obsady: • Joshua Boone jako Bayou

 • Solea Pfeiffer jako LeAnne

 • Amirah Vann jako Mama/Hattie May

 • Ryan Eggold jako Ira

 • Austin Scott jako Willie Earl

 • Brad Benedict jako szeryf Jackson

 • Milauna Jemai Jackson jako Citsy

 • Corey Champagne jako LeRoy

 • Lana Young jako Ethel

 • Brent Antonello

 • Kario Marcel

 • Elliot HoldenRzućcie okiem na zwiastun, by nabrać sił na premierę filmu!


  


Koniecznie sprawdźcie Blues jazzmana, który trafi na Netflix 23 września.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

27.01.2023
Zakończenie "Śnieżna dziewczyna" wyjaśnione: Co się stało z Amayą?

Dowiedz się, co dzieje się na końcu nowego serialu sensacyjnego Netflixa Śnieżna dziewczyna. Co się stanie z Amayą i Miren?

26.01.2023
The Umbrella Academy sezon 4 nie pojawi się na Netflixie w lutym 2023 roku

Wchodzimy w kolejny miesiąc, a to oznacza, że jesteśmy na tropie niektórych z naszych ulubionych seriali Netflixa. The Umbrella Academy sezon 4 jest jednym z tych seriali, na które zwracamy uwagę.

26.01.2023
Wikingowie: Valhalla sezon 3: Kiedy mogą pojawić się nowe odcinki?

Jeśli dostroiłeś się do ostatnich bitew i zdrad, prawdopodobnie będziesz chciał więcej dramatu, na szczęście Vikings: Valhalla sezon 3 został już, z gigantem streamingowym potwierdzającym, że nakręcił również nowe odcinki. Kiedy więc nowy sezon może pojaw

26.01.2023
O czym jest film Netflixa "Narvik"?

Narvik śledzi losy rodziny Tofte, a konkretnie jednego żołnierza, który wraca do domu po bitwach o Narvik w 1940 roku, by poznać szokujący sekret dotyczący jego żony.