Tyler Perry's Blues jazzmana - obsada: Kto wystąpi w filmie dramatycznym Netflixa?

Tyler Perry's Blues jazzmana - obsada: Kto wystąpi w filmie dramatycznym Netflixa?

Zbliża się data premiery Blues jazzmana i trudno nam opanować ekscytację! To projekt Tylera Perry'ego, nad którym pracował od bardzo dawna, a już za kilka dni wszyscy będą mogli go zobaczyć. Aby przygotować się do jego premiery, podzieliliśmy się listą obsady, abyście wiedzieli, kogo możecie się spodziewać w filmie.


Blues jazzmana to oryginalny film Netflixa napisany, wyprodukowany i poprowadzony przez kreatywnego geniusza Tylera Perry'ego. Właściwie scenariusz do filmu był pierwszym scenariuszem, jaki Perry kiedykolwiek napisał. Jeśli nie znasz Perry'ego, jest on najbardziej znany ze swojego portretu jako mądrej, ulicznej, ale kochającej postaci, Madea. Znany jest również z seriali i filmów House of Payne, Meet the Browns, Z pamiętnika wściekłej żony, Małżeństwa i ich przekleństwa, Dobre uczynki, Upadek Grace i Zjazd rodzinny u Madei.


Osadzony w latach 40-tych na głębokim Południu Blues jazzmana opowiada zakazaną historię miłosną pomiędzy dwoma skrzyżowanymi kochankami. Historia rozpoczyna się od pierwszego spotkania pary jako nastolatków i obejmuje ponad 40 lat.


Więc kto jest w obsadzie filmu dramatycznego? Poniżej znajdziecie pełną listę głównej obsady.


 


Obsada filmu Blues jazzmana


 


Joshua Boone i Solea Pfeiffer występują w głównych rolach jako Bayou i LeAnne w filmie. Oboje są dość nowi w przemyśle rozrywkowym. Boone znany jest z ról w Prawo i porządek: Sekcja specjalna, Seven Seconds, Premature i Wheels. Pfeiffer jest najbardziej znana z roli Elizy Hamilton w uznanym musicalu Hamilton. Miała również niewielkie role w serialach Curb Your Enthusiasm, Scandal i Sprawa idealna.


Poniżej prezentujemy listę obsady: • Joshua Boone jako Bayou

 • Solea Pfeiffer jako LeAnne

 • Amirah Vann jako Mama/Hattie May

 • Ryan Eggold jako Ira

 • Austin Scott jako Willie Earl

 • Brad Benedict jako szeryf Jackson

 • Milauna Jemai Jackson jako Citsy

 • Corey Champagne jako LeRoy

 • Lana Young jako Ethel

 • Brent Antonello

 • Kario Marcel

 • Elliot HoldenRzućcie okiem na zwiastun, by nabrać sił na premierę filmu!


  


Koniecznie sprawdźcie Blues jazzmana, który trafi na Netflix 23 września.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.09.2022
Czy Nie martw się, kochanie jest na Netflixie?

Wokół filmu Olivii Wilde Nie martw się, kochanie jest wiele szumu, a wielu abonentów Netflixa zastanawia się zapewne, czy będą mogli cieszyć się intrygującym obrazem z udziałem aktorki Florence Pugh.

24.09.2022
Soundtrack do filmu Blues jazzmana: Wszystkie utwory występujące w filmie

Pełna lista oryginalnych utworów występujących w filmie dostępna jest w tym artykule. Muzyka orkiestrowa w Bluesie jazzmana została skomponowana przez klasycznie wykształconego kompozytora Aarona Zigmana, który współpracował z Perrym przy kilku innych jeg

24.09.2022
Data premiery Wednesday potwierdzona na listopad 2022 r.

Wiedzieliśmy już, że Wednesday Tima Burtona nie będzie miało premiery na Netflixie w czasie Halloween, ale nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby dostać nowy serial.