Data premiery Wednesday potwierdzona na listopad 2022 r.

Data premiery Wednesday potwierdzona na listopad 2022 r.

24.09.2022

Szybko zbliżamy się do upiornego sezonu, ponieważ wrzesień dobiega końca, i nie wiem o tobie, ale jestem bardziej niż gotowy. Jesień oficjalnie rozpoczęła się dzisiaj i chcę trochę horroru!


Podczas gdy czekamy na największe październikowe premiery Netflixa, wśród których, jak już wiemy, znajdą się takie tytuły jak Klub Północny i Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities, właśnie dowiedzieliśmy się o nadchodzącej listopadowej premierze. Wiedzieliśmy już, że Wednesday Tima Burtona nie będzie miało premiery na Netflixie w czasie Halloween, ale nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby dostać nowy serial.


Wednesday, podążając za tytułową postacią z fikcyjnej Rodziny Addamsów, gwiazda You's Jenna Ortega obok znanych aktorów Catherine-Zeta Jones, Luis Guzmán i The Sandman's Gwendoline Christie. Fani oryginalnego serialu i adaptacji filmowych byli podekscytowani tym nadchodzącym serialem od momentu ogłoszenia go w 2020 roku.


Teraz zbliżamy się do daty premiery, którą Netflix właśnie potwierdził!


 


Wednesday data premiery


 


Netflix właśnie ogłosił w piątek, że Wednesday zawita do streamera 23 listopada 2022 roku. To dzień przed Świętem Dziękczynienia, co jest całkiem idealne, biorąc pod uwagę, że rodziny będą razem, aby wszyscy mogli oglądać.


Inne premiery Netflixa, których możemy się spodziewać w listopadzie 2022 roku to Turbulencje sezon 4, The Crown sezon 5, Blockbuster, Enola Holmes 2 oraz jak się niedawno dowiedzieliśmy Już nie żyjesz sezon 3. W listopadzie streamer rozpocznie również swoją zimową linię świąteczną, z tytułami takimi jak Falling for Christmas i Christmas With You ustawionymi na premierę.


Chociaż jesteśmy rozczarowani, że nie dostaniemy premiery Wednesday w październiku na Halloween, nadal jesteśmy super podekscytowani, aby sprawdzić nowy serial. Obejrzyjcie teaser trailer poniżej, aby się na niego przygotować:


  


Bądźcie z nami, aby uzyskać więcej aktualizacji na temat daty premiery Wednesday.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.09.2022
Czy Nie martw się, kochanie jest na Netflixie?

Wokół filmu Olivii Wilde Nie martw się, kochanie jest wiele szumu, a wielu abonentów Netflixa zastanawia się zapewne, czy będą mogli cieszyć się intrygującym obrazem z udziałem aktorki Florence Pugh.

24.09.2022
Soundtrack do filmu Blues jazzmana: Wszystkie utwory występujące w filmie

Pełna lista oryginalnych utworów występujących w filmie dostępna jest w tym artykule. Muzyka orkiestrowa w Bluesie jazzmana została skomponowana przez klasycznie wykształconego kompozytora Aarona Zigmana, który współpracował z Perrym przy kilku innych jeg

24.09.2022
Data premiery Wednesday potwierdzona na listopad 2022 r.

Wiedzieliśmy już, że Wednesday Tima Burtona nie będzie miało premiery na Netflixie w czasie Halloween, ale nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby dostać nowy serial.