Czy Nie martw się, kochanie jest na Netflixie?

Czy Nie martw się, kochanie jest na Netflixie?

24.09.2022

Wokół filmu Olivii Wilde Nie martw się, kochanie jest wiele szumu, a wielu abonentów Netflixa zastanawia się zapewne, czy będą mogli cieszyć się intrygującym obrazem z udziałem aktorki Florence Pugh.


Pugh jest potęgą na dużym ekranie i nie widać po niej oznak spowolnienia. Aktorka zachwyciła widzów w takich filmach jak Midsommar. W Biały Dzień czy Czarna wdowa. W MCU ponownie zagra Yelenę Belovą w nadchodzącym filmie Thunderbolts, ale zanim to nastąpi, aktorka zebrała sporo pochwał za rolę w filmie Nie martw się, kochanie.


Pugh wciela się w rolę gospodyni domowej z lat 50-tych, która zaczyna myśleć, że coś jest nie tak w eksperymentalnej podmiejskiej utopii, w której żyje ze swoim mężem pracoholikiem, Jackiem Chambersem, w którego wcielił się Harry Styles. W filmie występuje również Chris Pine, którego The New Yorker nazwał "najlepszą rzeczą w filmie". W składzie są również Gemma Chan, Nick Kroll, KiKi Layne i sama Olivia Wilde.


Scenariusz napisała Katie Silberman na podstawie historii napisanej przez nią, Cary'ego Van Dyke'a i Shane'a Van Dyke'a. Nie martw się, kochanie trwa 123 minuty i z pewnością byłby świetną opcją na wieczór filmowy, gdyby znalazł się na Netflixie.


 


Czy film "Nie martw się, kochanie" jest dostępny na Netflixie?


 


W zasadzie byłoby to niesamowicie idealne rozwiązanie, aby doświadczyć fascynującego filmu z gwiazdorską obsadą od początku do końca na streamerze. Ale tak się nie stanie, ponieważ Nie martw się, kochanie nie jest opcją na Netflixie i nie wiadomo, czy kiedykolwiek zajmie miejsce w lineupie streamera.


Na szczęście abonenci mają do wyboru cały wachlarz możliwości, jeśli chodzi o prowokujące do myślenia filmy z gatunku thrillerów psychologicznych. Pajęcza głowa, Nie Otwieraj Oczu, Perfekcja i Tlen.


Obecnie film Nie martw się, kochanie jest dostępny tylko w kinach. Zwiastun możecie sprawdzić poniżej:


 


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

02.06.2023
Obsada Fałszywy Profil: Kto występuje w kolumbijskim serialu Netflix?

Carolina Miranda, meksykańska aktorka z wieloletnim doświadczeniem, wciela się w główną rolę w obsadzie fikcyjnego serialu. W ostatnich latach zyskała ogromną popularność dzięki swoim rolom w hiszpańskich produkcjach, takich jak Lady of Steel (Señora Acer

02.06.2023
'Fałszywy profil' sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

Od 1 czerwca Netflix nie przedłużył drugiego sezonu tego romantycznego thrillera. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ pierwszy sezon ukazał się 31 maja. Netflix zazwyczaj nie odnawia swoich nowych seriali tak szybko po premierze ich pierwszych sezonów.

02.06.2023
Czy serial 'Dni' są oparte na prawdziwej historii?

Tak, serial 'Dni' to opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach. To historyczna katastrofa nuklearna, która miała miejsce w Fukushimie, pozostawiając w kraju i na całym świecie trwałe skutki. W tym wpisie przyjrzymy się bliżej, jak serial przedstawia te

02.06.2023
Turbulencje – Przyszłość Sezonu 5 W Jednym Z Najlepszych Seriali Netflixa

Na chwilę obecną, nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat kontynuacji jednego z najlepszych seriali Netflixa - "Turbulencji". Jednakże, biorąc pod uwagę ogromną popularność produkcji, nie można wykluczyć, że platforma zdecyduje się na przyszłość ko