'Czerwona nota': Data premiery, trailer i co wiemy do tej pory

'Czerwona nota': Data premiery, trailer i co wiemy do tej pory

03.09.2021

Jedna z najdroższych i najbardziej wystawnych produkcji Netflixa jest już tuż za rogiem. W Czerwona Nota (ang. Red Notice) wystąpią Ryan Reynolds, Gal Gadot i Dwayne Johnson. Jeśli szukacie kompletnego przeglądu wszystkiego, co do tej pory wiadomo o Czerwona Nota (ang. Red Notice), to jesteście we właściwym miejscu. 


Czerwona Nota (ang. Red Notice) to nadchodzący Netflix Original akcja-komedia-thriller napisany i wyreżyserowany przez Rawson Marshall Thurber. Czerwona Nota jest pierwszym filmem oryginalnym wyreżyserowanym przez Thurbera, ale to już trzecia współpraca między nim a aktorem Dwayne'em Johnsonem, który wcześniej wystąpił w filmach Thurbera Central Intelligence i Skyscraper.


Zanim Netflix nabył Czerwona Nota, Universal i Legendary Pictures wygrały początkową wojnę przetargową. Jednak po tym jak Universal zawahał się nad projektem, Netflix podobno w pełni zaangażował się w finansowanie Czerwona Nota, co spowodowało zmianę właściciela filmu.


Kiedy jest data premiery Czerwona Nota (ang. Red Notice) Netflix?


Data premiery Red Notice została w końcu ujawniona! Jak donosi Deadline, potwierdzono, że Czerwona Nota (ang. Red Notice) będzie dostępny na Netflix w piątek, 12 listopada 2021 roku.


Czerwona Nota (ang. Red Notice) był gorąco oczekiwany jako jeden z największych oryginałów Netflixa, na który trzeba będzie czekać w 2021 roku.Jaka jest fabuła "Czerwona Nota" (ang. Red Notice)?


W celu schwytania najbardziej poszukiwanego złodzieja dzieł sztuki na świecie INTERPOL ogłasza Red Notice - globalny alarm dla agentów z całego świata.


Kim są członkowie obsady filmu "Czerwona Nota" (ang. Red Notice)?


Do obsady Red Notice dołączają wielkie nazwiska:  • Dwayne Johnson   

  • Ryan Reynolds    

  • Gal Gadot  

  • Ritu Arya  

  • Chris Diamantopoulos    

  • Ivan Mbakop    

  • Vincenzo Amato 


Nazwiska odtwórców ról Johnsona, Reynoldsa i Gadot nie zostały ujawnione, ale opisy ich postaci już tak.


Dwayne Johnson wcieli się w rolę agenta INTERPOLU, który jest uważany za największego tropiciela na świecie. Jak na aktora, który ma wrażenie, że ostatnio zagrał we wszystkim, "Czerwona Nota" (ang. Red Notice) jest zaskakująco pierwszym filmem Netflixa dla Johnsona.


Gal Gadot wcieli się w największą złodziejkę dzieł sztuki na świecie. Czerwona Nota (ang. Red Notice) to pierwszy film Netflixa dla aktorki Wonder Woman.


Nie jesteśmy zaskoczeni, że postać Ryana Reynolda w Czerwona Nota (ang. Red Notice) jest uznawana za największego oszusta na świecie. Czerwona Nota (ang. Red Notice) jest drugim filmem Netflixa dla Reynoldsa, a także drugim wysokobudżetowym filmem akcji dla kanadyjskiego aktora, po tym jak zagrał w filmie 6 Underground, który kosztował podobno 150 milionów dolarów.Ryan Reynolds (po lewej), Dwayne Johnson (w środku) i Gal Gadot (w środku po prawej) na planie filmu "Red Notice" - Copyright. Flynn Picture Company


Jaki jest status produkcji filmu"Czerwona Nota" (ang. Red Notice)?


Oficjalny status produkcji: Post-Produkcja


Zdjęcia do filmu Red Notice rozpoczęły się w styczniu 2020 roku, ale z powodu globalnej pandemii zostały opóźnione z marca na wrzesień 2020 roku. Po wdrożeniu środków bezpieczeństwa dla obsady i ekipy produkcja została bezpiecznie wznowiona 14 września.


Niektórzy z obsady skończyli kręcić swoje role w październiku 2020 roku, ale filmowanie oficjalnie zakończyło się we Włoszech 18 listopada 2020 roku.


Gdy Netflix oficjalnie zdobył prawa do filmu, szybko potwierdzono, że produkcją zajmie się studio Beau Flynna - Flynn Picture Company.Dwayne Johnson (po lewej) i reżyser Rawson Marshall Thurber (po prawej) na planie filmu Red Notice - Copyright. Flynn Picture Company


Gdzie odbywały się zdjęcia do filmu?


Zdjęcia odbywały się w dwóch miejscach, w Atlancie w stanie Georgia i w Sardinie we Włoszech. Większość zdjęć miała miejsce w Atlancie, a tylko tydzień we Włoszech.


Czy jest już trailer do "Czerwona Nota" (ang. Red Notice)?


Tak jakby.


Pierwsze spojrzenie na Czerwona Nota (ang. Red Notice) pojawiło się w zapowiedzi filmu 2021, w którym wszystkie trzy główne gwiazdy wprowadziły Netflixa w 2021 rok.Wyciekły zwiastun, który pojawił się dzięki uprzejmości jednego z Tweetów, dał nam pierwsze pełne spojrzenie na nowy film. Ostrzegamy, że wszystkie wersje tego trailera, które obecnie krążą po sieci nie, są najlepszej jakości, więc warto poczekać do oficjalnej premiery zwiastuna, która jak podejrzewamy, będzie już niebawem.Czy zamierzacie oglądać Czerwona Nota (ang. Red Notice) na Netflixie? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

26.09.2021
Nowy klip do filmu "Nie patrz w górę", w którym Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence próbują uratować świat

Netflix opublikował nowy klip z bardzo oczekiwanego filmu Nie patrz w górę od scenarzysty The Big Short i Vice, Adama McKaya. W nowym klipie występują Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Jonah Hill i Meryl Streep w tej mrocznej komedii o kom

26.09.2021
'Cowboy Bebop' ujawnia sekwencję otwierającą film, w której usłyszymy muzykę Yoko Kanno

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś oryginalnego Cowboya Bebopa, już samo usłyszenie niskiego męskiego głosu mówiącego "Myślę, że nadszedł czas, abyśmy zdmuchnęli tę scenę..." sprawia, że krew buzuje ci na myśl o płonących trąbkach, swingującym jazzie i kolejnym

26.09.2021
„Ozark” sezon 4: Netflix ujawnia pierwsze spojrzenie na ostatni sezon Mrocznego Dramatu

Fani mrocznych dramatów kryminalnych z Jasonem Batemanem i Laurą Linney musieli długo czekać, ale mamy dobre wieści — czwarty i ostatni sezon Ozark jest już na ukończeniu, a na dowód tego mamy pierwsze spojrzenie na to, co czeka Byrdów i ich w większości

26.09.2021
Zwiastun „Wiedźmina” 2 sezonu ujawnia nowe nagrania i „Podróż do domu Geralta”

Netflix opublikował nowy zwiastun Wiedźmin, który nie tylko przedstawia historię serialu od samego początku, ale także dostarcza jeszcze więcej materiałów z 2 sezonu, na które uważni fani mogą zwrócić uwagę.