Książęta sezon 3 aktualizacje: Czy będzie kolejny sezon?

Książęta sezon 3 aktualizacje: Czy będzie kolejny sezon?

14.12.2022

Przygotujcie się na więcej dramatów, bo 2. sezon Książęta pojawił się na Netflixie i jest to kolejna dzika jazda po romansach, przyjaźniach i wszystkich niepewnościach związanych z byciem nastolatkiem. Szwedzki serial zadebiutował na streamerze w 2021 roku i był hitem wśród młodych dorosłych widzów. W przeciwieństwie do innych dramatów dla nastolatków, takich jak Szkoła dla elity i Riverdale, Książęta byli oklaskiwani za realistyczne fabuły i zdrowe relacje, nie wspominając o reprezentacji queer.


Nic dziwnego, że fani odliczali minuty do 2. sezonu Książęta, a teraz, gdy wszystkie sześć odcinków jest już dostępnych, widzowie chcą więcej! Czy można ich winić? Nowy sezon pojawił się 1 listopada, ale czego powinniśmy się spodziewać dalej? Czy ten dramat został odnowiony na trzecią odsłonę?


 


Czy 3. sezon Książęta będzie miał miejsce?Tak!!! 14 grudnia 2022 roku Netflix oficjalnie ogłosił, że 3 sezon Książęta będzie miał miejsce. Choć to dobra wiadomość, jest też mały minus dla fanów hitowego serialu dla nastolatków. Sezon 3 będzie miał miejsce, ale będzie to również finałowy sezon Książęta.


Tak bardzo jak fani chcieliby, aby serial był kontynuowany daleko poza trzema sezonami, przynajmniej streamer daje szansę na zakończenie na własnych warunkach i zawinięcie historii Simona i Wilhelma bez dodatkowych zmartwień związanych z potencjalnym cliffhangerem. Netflix w tym roku skrócił więcej niż kilka ulubionych seriali, ostatnio Warrior Nun po dwóch sezonach.


Zazwyczaj Netflix lubi analizować wyniki oglądalności przed zamówieniem kolejnego sezonu serialu. Oczywiście zdarzają się wyjątki od tej reguły, gdyż takie seriale jak Virgin River czy Emily w Paryżu otrzymały wcześniej wielosezonowe odnowienie. Ale Książęta to skromny wynik w porównaniu z najpopularniejszymi serialami na Netflixie.


2. sezon Książęta otrzymał imponujący buzz w mediach społecznościowych od fanów, wraz z wysokim wynikiem oglądalności na Rotten Tomatoes. Musimy poczekać i zobaczyć, co przyniesie trzeci i ostatni sezon, ale na pewno będzie to dokładnie to, czego oczekują fani.


Jak zawsze, bądźcie z nami na VodFlix, aby uzyskać wszystkie najnowsze informacje o serialach i filmach streamera.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

27.01.2023
Zakończenie "Śnieżna dziewczyna" wyjaśnione: Co się stało z Amayą?

Dowiedz się, co dzieje się na końcu nowego serialu sensacyjnego Netflixa Śnieżna dziewczyna. Co się stanie z Amayą i Miren?

26.01.2023
The Umbrella Academy sezon 4 nie pojawi się na Netflixie w lutym 2023 roku

Wchodzimy w kolejny miesiąc, a to oznacza, że jesteśmy na tropie niektórych z naszych ulubionych seriali Netflixa. The Umbrella Academy sezon 4 jest jednym z tych seriali, na które zwracamy uwagę.

26.01.2023
Wikingowie: Valhalla sezon 3: Kiedy mogą pojawić się nowe odcinki?

Jeśli dostroiłeś się do ostatnich bitew i zdrad, prawdopodobnie będziesz chciał więcej dramatu, na szczęście Vikings: Valhalla sezon 3 został już, z gigantem streamingowym potwierdzającym, że nakręcił również nowe odcinki. Kiedy więc nowy sezon może pojaw

26.01.2023
O czym jest film Netflixa "Narvik"?

Narvik śledzi losy rodziny Tofte, a konkretnie jednego żołnierza, który wraca do domu po bitwach o Narvik w 1940 roku, by poznać szokujący sekret dotyczący jego żony.