Obsada Zwerbowany: Kto występuje w thrillerze szpiegowskim Netflixa?

Obsada Zwerbowany: Kto występuje w thrillerze szpiegowskim Netflixa?

14.12.2022

Zwerbowany to nowy serial szpiegowsko-przygodowy, który pojawi się na Netflixie 16 grudnia 2022 roku, w którym wystąpią Noah Centineo, Fivel Stewart, Laura Haddock i inni. Centineo gra debiutującego prawnika CIA, którego życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy musi przeprowadzić śledztwo w sprawie byłego agenta CIA, który domaga się uniewinnienia pod groźbą ujawnienia niebezpiecznych tajemnic agencji.


Niedługo po tym, jak Owen zostaje wybrany do prowadzenia tej delikatnej sprawy, zostaje wrzucony w sieć międzynarodowej polityki i szpiegostwa, które mogą okazać się ponad jego siły.


Najbardziej rozpoznawalną twarzą w Zwerbowany (zwłaszcza dla fanów Netflixa) jest Noah Centineo, który gra prawnika CIA o imieniu Owen Hendricks. Pierwsza duża rola Centineo pochodziła z serialu The Fosters.


Później stał się ulubieńcem Netflixa po zagraniu w trylogii rom-comów Do wszystkich chłopców, których kochałam. Od tego czasu wystąpił w kilku filmach Netflixa, takich jak Wynajmij sobie chłopaka i Sierra Burges jest przegrywem. Ostatnio zadebiutował jako Albert Rothstein/Atom Smasher w filmie DC Black Adam.


Poniżej wyszczególniamy, kto jeszcze występuje w nowym serialu Netflixa.


  


Obsada "Zwerbowany"Do Centineo dołącza Laura Haddock, która grała Meredith Quill w filmach Strażnicy Galaktyki. Wystąpiła również w hiszpańskim serialu sensacyjnym Netflixa White Lines.


Możesz rozpoznać absolwenta Supermarket Coltona Dunna jako współpracownika Owena, Lestera, gwiazdę Teoria wielkiego podrywu Aarti Mann jako inną współpracownicę Owena / bliską przyjaciółkę Violet, lub aktorkę Atypowy Fivel Stewart jako byłą płeć Owena / współlokatorkę Hannah.


Oto lista głównej obsady: • Noah Centineo jako debiutujący prawnik CIA Owen Hendricks

 • Laura Haddock jako była agentka Max Meladze

 • Aarti Mann jako rywalka Owena z pracy - Violet

 • Colton Dunn jako biurowy wróg Owena - Lester

 • Kristian Bruun jako współpracownik Owena, Janus Ferber

 • Daniel Quincy Annoh jako najlepszy przyjaciel i współlokator Owena, Terence

 • Fivel Stewart jako była dziewczyna Owena, najlepsza przyjaciółka i współlokatorka, Hannah

 • Kaylah Zander jako Amelia

 • Vondie Curtis-Hall jako szef Owena, Walter Nyland

 • Byron Mann jako Xander

 • Angel Parker jako Dawn

 • Linus Roache jako Senator SmootZwerbowany ma premierę w najbliższy piątek, 16 grudnia, na Netflixie. Dodaj serial do swojej listy obserwacyjnej już teraz. 

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

27.01.2023
Zakończenie "Śnieżna dziewczyna" wyjaśnione: Co się stało z Amayą?

Dowiedz się, co dzieje się na końcu nowego serialu sensacyjnego Netflixa Śnieżna dziewczyna. Co się stanie z Amayą i Miren?

26.01.2023
The Umbrella Academy sezon 4 nie pojawi się na Netflixie w lutym 2023 roku

Wchodzimy w kolejny miesiąc, a to oznacza, że jesteśmy na tropie niektórych z naszych ulubionych seriali Netflixa. The Umbrella Academy sezon 4 jest jednym z tych seriali, na które zwracamy uwagę.

26.01.2023
Wikingowie: Valhalla sezon 3: Kiedy mogą pojawić się nowe odcinki?

Jeśli dostroiłeś się do ostatnich bitew i zdrad, prawdopodobnie będziesz chciał więcej dramatu, na szczęście Vikings: Valhalla sezon 3 został już, z gigantem streamingowym potwierdzającym, że nakręcił również nowe odcinki. Kiedy więc nowy sezon może pojaw

26.01.2023
O czym jest film Netflixa "Narvik"?

Narvik śledzi losy rodziny Tofte, a konkretnie jednego żołnierza, który wraca do domu po bitwach o Narvik w 1940 roku, by poznać szokujący sekret dotyczący jego żony.