Czy Skarb Narodów: Na skraju historii jest na Netflixie?

Czy Skarb Narodów: Na skraju historii jest na Netflixie?

15.12.2022

Skarb Narodów powraca z nową, ekscytującą sagą! Gdzie można oglądać Skarb Narodów: Na skraju historii? Czy jest dostępny na Netflixie? Czy któryś z filmów o Skarbach Narodów jest dostępny na Netflixie?


Skarb narodów: Na skraju historii to nowy serial przygodowy, który funkcjonuje jako kontynuacja popularnych filmów akcji z Nicolasem Cage'em w roli głównej. Serial będzie śledził losy badaczki o imieniu Jess (Lisette Olivera), która wyrusza w epicką podróż, aby dowiedzieć się więcej o swojej rodzinie i przy okazji uratować zaginiony panamerykański skarb.


Lisette Olivera, Lyndon Smith, Zuri Reed, Jake Austin Walker, Antonio Cipriano, Jordan Rodrigues i Catherine Zeta-Jones występują w serialu. Justin Bartha i Harvey Keitel powrócą do swoich ról z filmów, odpowiednio jako Riley Poole i agent Peter Sadusky.


 


Czy Skarb Narodów: Na skraju historii jest dostępny na Netflixie?Nie, Skarb narodów: Na skraju historii nie znajduje się na Netflixie i raczej się to nie zmieni, ponieważ serial jest na wyłączność Disney+.


 


Gdzie oglądać Skarb narodów: Na skraju historii?Jedynym miejscem, w którym można oglądać nowy serial Skarb Narodów, jest Disney+, więc aby go sprawdzić, trzeba będzie mieć abonament. Sezon 1 będzie składał się z dziesięciu odcinków, z pierwszymi dwoma spadającymi w środę, 14 grudnia. Po tym, odcinki będą emitowane co tydzień w środę.


Oto aktualna rozpiska premiery:


1×01 - "I'm a Ghost" w dniu 14 grudnia
1×02 - "The Treasure Map" w dniu 14 grudnia
1×03 - "Graceland Gambit" w dniu 21 grudnia
1×04 - "Charlotte" 28 grudnia


Rozkład pozostałych odcinków na resztę sezonu zostanie ujawniony w późniejszym terminie.


 


Gdzie oglądać filmy Skarb NarodówObecnie istnieją dwa filmy z serii Skarb Narodów. Pierwszy to film Skarb Narodów z 2004 roku, a drugi to fabuła z 2007 roku zatytułowana Skarb Narodów 2: Księga tajemnic. Trzeci film jest również w fazie rozwoju.


Oba filmy są w streamingu na wyłączność na Disney+. Ale można je wypożyczyć/kupić u innych sprzedawców cyfrowych.


  


Czy nie możesz się doczekać, by obejrzeć Skarb Narodów: Na skraju historii, mimo że nie ma go na Netflixie?

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

27.01.2023
Zakończenie "Śnieżna dziewczyna" wyjaśnione: Co się stało z Amayą?

Dowiedz się, co dzieje się na końcu nowego serialu sensacyjnego Netflixa Śnieżna dziewczyna. Co się stanie z Amayą i Miren?

26.01.2023
The Umbrella Academy sezon 4 nie pojawi się na Netflixie w lutym 2023 roku

Wchodzimy w kolejny miesiąc, a to oznacza, że jesteśmy na tropie niektórych z naszych ulubionych seriali Netflixa. The Umbrella Academy sezon 4 jest jednym z tych seriali, na które zwracamy uwagę.

26.01.2023
Wikingowie: Valhalla sezon 3: Kiedy mogą pojawić się nowe odcinki?

Jeśli dostroiłeś się do ostatnich bitew i zdrad, prawdopodobnie będziesz chciał więcej dramatu, na szczęście Vikings: Valhalla sezon 3 został już, z gigantem streamingowym potwierdzającym, że nakręcił również nowe odcinki. Kiedy więc nowy sezon może pojaw

26.01.2023
O czym jest film Netflixa "Narvik"?

Narvik śledzi losy rodziny Tofte, a konkretnie jednego żołnierza, który wraca do domu po bitwach o Narvik w 1940 roku, by poznać szokujący sekret dotyczący jego żony.