Czy Skarb Narodów: Na skraju historii jest na Netflixie?

Czy Skarb Narodów: Na skraju historii jest na Netflixie?

15.12.2022

Skarb Narodów powraca z nową, ekscytującą sagą! Gdzie można oglądać Skarb Narodów: Na skraju historii? Czy jest dostępny na Netflixie? Czy któryś z filmów o Skarbach Narodów jest dostępny na Netflixie?


Skarb narodów: Na skraju historii to nowy serial przygodowy, który funkcjonuje jako kontynuacja popularnych filmów akcji z Nicolasem Cage'em w roli głównej. Serial będzie śledził losy badaczki o imieniu Jess (Lisette Olivera), która wyrusza w epicką podróż, aby dowiedzieć się więcej o swojej rodzinie i przy okazji uratować zaginiony panamerykański skarb.


Lisette Olivera, Lyndon Smith, Zuri Reed, Jake Austin Walker, Antonio Cipriano, Jordan Rodrigues i Catherine Zeta-Jones występują w serialu. Justin Bartha i Harvey Keitel powrócą do swoich ról z filmów, odpowiednio jako Riley Poole i agent Peter Sadusky.


 


Czy Skarb Narodów: Na skraju historii jest dostępny na Netflixie?



Nie, Skarb narodów: Na skraju historii nie znajduje się na Netflixie i raczej się to nie zmieni, ponieważ serial jest na wyłączność Disney+.


 


Gdzie oglądać Skarb narodów: Na skraju historii?



Jedynym miejscem, w którym można oglądać nowy serial Skarb Narodów, jest Disney+, więc aby go sprawdzić, trzeba będzie mieć abonament. Sezon 1 będzie składał się z dziesięciu odcinków, z pierwszymi dwoma spadającymi w środę, 14 grudnia. Po tym, odcinki będą emitowane co tydzień w środę.


Oto aktualna rozpiska premiery:


1×01 - "I'm a Ghost" w dniu 14 grudnia
1×02 - "The Treasure Map" w dniu 14 grudnia
1×03 - "Graceland Gambit" w dniu 21 grudnia
1×04 - "Charlotte" 28 grudnia


Rozkład pozostałych odcinków na resztę sezonu zostanie ujawniony w późniejszym terminie.


 


Gdzie oglądać filmy Skarb Narodów



Obecnie istnieją dwa filmy z serii Skarb Narodów. Pierwszy to film Skarb Narodów z 2004 roku, a drugi to fabuła z 2007 roku zatytułowana Skarb Narodów 2: Księga tajemnic. Trzeci film jest również w fazie rozwoju.


Oba filmy są w streamingu na wyłączność na Disney+. Ale można je wypożyczyć/kupić u innych sprzedawców cyfrowych.


 



 


Czy nie możesz się doczekać, by obejrzeć Skarb Narodów: Na skraju historii, mimo że nie ma go na Netflixie?

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

02.10.2023
Czy Pokolenie V jest dostępne na Netflix?

Spin-off serialu The Boys z college'u wreszcie jest dostępny. Cóż, pierwsze trzy odcinki już są. Gdzie można streamować Pokolenie V (eng. Gen V) online? Czy jest na Netflix?

02.10.2023
Czy Piła X jest na Netflix?

Wracamy do świata Jigsawa i wszystkich skomplikowanych pułapek, które zmuszają ludzi do dokonywania trudnych wyborów. Gdzie można streamować Piła X online?

02.10.2023
Miłość w przestworzach obsada: Kto zagra w komedii romantycznej Netflixa?

Gdzie są wszyscy moi fani komedii romantycznych? Netflix udostępnił nową australijską komedię romantyczną zatytułowaną Miłość w przestworzach i jest to dobry film, który polecamy każdemu.

02.10.2023
Trucizna obsada: Kto występuje w krótkometrażowym filmie Netflixa o Roaldzie Dahlu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto ożywił urzekające postacie na ekranie, jesteś we właściwym miejscu! Dołącz do nas, gdy ujawnimy pełną listę obsady w tym artykule!