Wikingowie: Valhalla sezon 3: Kiedy mogą pojawić się nowe odcinki?

Wikingowie: Valhalla sezon 3: Kiedy mogą pojawić się nowe odcinki?

26.01.2023

Viking: Valhalla sezon 2 został wydany dopiero 12 stycznia 2023 roku, ale fani dramatu historycznego już patrzą w przyszłość.


Ustawiony ponad 100 lat po wydarzeniach z hitowego dramatu History Channel, Vikings, serial Netflixa skupia się na przygodach i utrapieniach słynnych wikingów Leifa Erikssona (Sam Corlette), Freydis Eriksdottir (Frida Gustavsson) i Haralda Sigurdssona (Leo Suter).


Jeśli dostroiłeś się do ostatnich bitew i zdrad, prawdopodobnie będziesz chciał więcej dramatu, na szczęście Vikings: Valhalla sezon 3 został już, z gigantem streamingowym potwierdzającym, że nakręcił również nowe odcinki. Kiedy więc nowy sezon może pojawić się na Netflixie? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się tego i więcej, poniżej!


 


Vikings: Valhalla sezon 3: Kiedy mogą pojawić się nowe odcinki?


Obecnie gigant streamingowy nie podzielił się oficjalną datą premiery Vikings: Valhalla sezon 3. Możemy jednak zaproponować Wam prognozę, kiedy potencjalnie moglibyśmy zobaczyć nowe odcinki na Netflixie.


Sezon pierwszy sequela serialu Vikings zawitał na Netflix w lutym 2022 roku, a drugi sezon pojawił się 11 miesięcy później, 12 stycznia 2023 roku. Biorąc pod uwagę, że sezon 3 został już potwierdzony przez obsadę i ekipę, spodziewamy się najwcześniej zobaczyć nowe odcinki w grudniu 2023, lub na początku 2024 roku.


Frida Gustavsson, która gra Freydis, niedawno potwierdziła te wiadomości w wywiadzie dla E!Online."Nakręciliśmy już [sezon 3] i jest niesamowity," powiedziała. "To jest tak dobre. I po prostu nie mogę się doczekać, aż świat to zobaczy. Ale będziecie musieli poczekać trochę dłużej!".Jesteśmy pewni, że w miarę postępów w 2023 roku więcej szczegółów i informacji stanie się dostępnych, a my będziemy was odpowiednio aktualizować.


 


Vikings: Valhalla sezon 3 obsada: Kto powróci na nowe odcinki?


Nie będziemy zdradzać żadnych spoilerów, ale z uwagi na dużą ilość zgonów i rozczłonkowań w serialu, nie będzie to zbyt dużym szokiem, jeśli dowiemy się, że nie wszyscy bohaterowie 2 sezonu powrócą. W związku z tym, nasze ulubione trio wikingów, Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis) i Leo Suter (Harald) powrócą w trzecim sezonie.


Upewnij się, że jesteś na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi Twoich ulubionych seriali Netflix z VodFlix!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.03.2023
Nocny Agent sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

Na scenie Netflixa pojawił się nowy serial sensacyjny, który może znaleźć się tuż obok takich hitów jak Zwerbowany, Echa czy Zdrada. 23 marca 2023 roku Netflix wypuści Nocny Agent, serial akcji oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka

24.03.2023
Zakończenie 'Nocny Agent' wyjaśnione: Kto stał za spiskiem dotyczącym zamachu w metrze?

Fani thrillerów mogą oglądać nowy, pełen akcji serial Netflixa, który z pewnością przypadnie im do gustu. Oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka, Nocny Agent pojawił się w marcu 2023 roku z wysokooktanowym pierwszym sezonem.

24.03.2023
Czy John Wick: Chapter 4 jest dostępny na Netflix?

Kto jest gotowy na powrót do wypełnionego akcją, przestępczego podziemia uniwersum Johna Wicka? My na pewno! John Wick: Chapter 4 został wydany dzisiaj, 24 marca 2023 roku. Czy można więc streamować film na Netflix?

18.03.2023
Triada sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflixie?

Triada została udostępniona na Netflixie 22 lutego, więc jest już na streamerze od dłuższego czasu. Większość ludzi obejrzała już kompletny pierwszy sezon i pozostaje zastanawiać się, czy nowe odcinki pojawią się wkrótce. Na szczęście macie nas, aby podzi