The Umbrella Academy sezon 4 nie pojawi się na Netflixie w lutym 2023 roku

The Umbrella Academy sezon 4 nie pojawi się na Netflixie w lutym 2023 roku

26.01.2023

Wchodzimy w kolejny miesiąc, a to oznacza, że jesteśmy na tropie niektórych z naszych ulubionych seriali Netflixa. The Umbrella Academy sezon 4 jest jednym z tych seriali, na które zwracamy uwagę.


Nie chcielibyśmy niczego więcej, aby mieć niespodziankę w postaci The Umbrella Academy sezon 4 na liście przybyłych Netflix w lutym 2023 roku. Tak się jednak nie stanie. Na wszelki wypadek dwukrotnie sprawdziliśmy listę, ale serialu na pewno tam nie ma.


Nie jest to zbyt zaskakujące, gdy weźmiemy pod uwagę, że produkcja jeszcze nawet nie ruszyła. Jak wyglądają ramy czasowe premiery finałowego sezonu tej epickiej serii? Oto co wiemy do tej pory.


 


Aktualizacja wydania 4 sezonu The Umbrella Academy (luty 2023)


W tym wszystkim jest kilka dobrych wiadomości. Produkcja ma się rozpocząć w poniedziałek, 6 lutego. Konto fana ogłosiło to na Twitterze, z pewnością uszczęśliwiając wielu fanów.


Dzięki temu możemy się zorientować, kiedy moglibyśmy zobaczyć ten sezon. Ma on tylko sześć odcinków, co znacznie skróci czas kręcenia w porównaniu do poprzednich sezonów. Plus, wiele protokołów COVID-19 w Ontario (gdzie serial filmuje) zostało usuniętych, co również pomoże przyspieszyć proces produkcji.


Filmowanie ma się zakończyć w maju 2023 roku. Następnie jest etap postprodukcji, który zajmuje co najmniej sześć miesięcy dla większości seriali. W przypadku serialu takiego jak ten, trwa to dłużej.


Nadal nie jest prawdopodobne, że doczekamy się sezonu w 2023 roku. Jest szczupła szansa, ale to serial z dużą ilością CGI, a to oznacza dużo czasu w postprodukcji. Wolimy mieć grafikę zrobioną dobrze, a nie pospiesznie, prawda?


Więc, możemy patrzeć na początek 2024 roku. To rozsądne i daje nam trochę więcej czasu na przygotowanie się do finałowego sezonu serialu. W końcu im szybciej wyjdzie, tym szybciej będziemy musieli pożegnać się ze wszystkimi bohaterami. A już jest na tyle źle, że dostaniemy tylko sześć odcinków!


The Umbrella Academy jest streamingowany na Netflixie.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.03.2023
Nocny Agent sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

Na scenie Netflixa pojawił się nowy serial sensacyjny, który może znaleźć się tuż obok takich hitów jak Zwerbowany, Echa czy Zdrada. 23 marca 2023 roku Netflix wypuści Nocny Agent, serial akcji oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka

24.03.2023
Zakończenie 'Nocny Agent' wyjaśnione: Kto stał za spiskiem dotyczącym zamachu w metrze?

Fani thrillerów mogą oglądać nowy, pełen akcji serial Netflixa, który z pewnością przypadnie im do gustu. Oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka, Nocny Agent pojawił się w marcu 2023 roku z wysokooktanowym pierwszym sezonem.

24.03.2023
Czy John Wick: Chapter 4 jest dostępny na Netflix?

Kto jest gotowy na powrót do wypełnionego akcją, przestępczego podziemia uniwersum Johna Wicka? My na pewno! John Wick: Chapter 4 został wydany dzisiaj, 24 marca 2023 roku. Czy można więc streamować film na Netflix?

18.03.2023
Triada sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflixie?

Triada została udostępniona na Netflixie 22 lutego, więc jest już na streamerze od dłuższego czasu. Większość ludzi obejrzała już kompletny pierwszy sezon i pozostaje zastanawiać się, czy nowe odcinki pojawią się wkrótce. Na szczęście macie nas, aby podzi