Zakończenie "Śnieżna dziewczyna" wyjaśnione: Co się stało z Amayą?

Zakończenie "Śnieżna dziewczyna" wyjaśnione: Co się stało z Amayą?

Dowiedz się, co dzieje się na końcu nowego serialu sensacyjnego Netflixa Śnieżna dziewczyna. Co się stanie z Amayą i Miren? Spoilery przed nami. Hiszpański serial kryminalny oparty na tajemniczej powieści Javiera Castillo, Śnieżna dziewczyna to mroczny i pełen napięcia serial, który z pewnością stanie się Twoim następnym binge'em.


Spoilery przed nami dla "Śnieżna dziewczyna"


Kiedy pięcioletnia Amaya zostaje porwana podczas parady w hiszpańskiej Maladze, stażystka dziennikarska dowiaduje się o sprawie i zaczyna mieć obsesję na punkcie odkrycia, co stało się z dziewczynką, podczas gdy jej rodzice robią wszystko, by ją odzyskać.


Niezależnie od tego, czy obejrzałeś cały sezon i nadal masz pytania, czy po prostu jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, co stało się z Amayą, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak kończy się Śnieżna dziewczyna.


 


"Śnieżna dziewczyna" zakończenie wyjaśnioneCo się stało z Amayą?


Amaya została porwana przez jedną z pacjentek Any, kobietę o imieniu Iris Molina. Porwała Amayę podczas parady i zmusiła jej męża, Santiago, do pomocy w porwaniu. Przez dziewięć lat Iris trzymała Amayę w izolacji od świata i zrobiła jej pranie mózgu, by uwierzyła, że jest córką Iris. Iris zmieniła nawet jej imię na Julia. Miren ostatecznie orientuje się, że to Iris jest porywaczem.


Spanikowana Iris rozbija swój samochód, planując zabić siebie i Amayę, aby władze nie mogły jej zabrać. Na szczęście Amaya przeżywa wypadek i później łączy się z rodzicami. Jednak lata niewoli z Iris sprawiają, że Amaya nie jest w stanie zrozumieć, kim jest i co się z nią stało, więc zakończenie jest nieco dwuznaczne, jeśli chodzi o szczęście Any, Álvaro i ponowne spotkanie Amayi.


 


Kto zgwałcił Miren?


Nie poznajemy tożsamości gwałcicieli Miren w pierwszym sezonie serialu.


 


Czy Miren zabiła Jamesa Fostera i Davida Luque?


Tak, jest to mocno sugerowane, że Miren jest odpowiedzialna za śmierć Jamesa Fostera i Davida Luque. W finale sezonu, Eduardo odkrywa aparat Miren w jej samochodzie, a na nim kilka zdjęć Davida i Jamesa spotykających się w przyczepie kempingowej Jamesa. Miren wykorzystała te zdjęcia, aby zasugerować, że obaj mężczyźni współpracowali i donosili na użytkowników nielegalnej strony porno Slide.


W rzeczywistości, show infers, że Miren wyciekły listę nazw użytkowników James dostarczone jej z, ale ona ramki dwóch skazanych pedofilów. Nie jest jasne, kto dokładnie zamordował ich, ale to ktoś szukający odwetu za to, że wierzyli, że donosili. Nawet jeśli Miren nie zabiła ich fizycznie, to zaaranżowała ich śmierć.


Aby chronić Miren, Eduardo wyjmuje kartę pamięci z aparatu, zanim znajdzie ją policja, co uniemożliwia im powiązanie Miren z tym incydentem, mimo że niektóre dowody prowadzą do niej.


 


Kim jest dziewczyna z polaroidu na końcu?


Koniec sezonu 1 Śnieżnej dziewczyna pokazuje Miren dwa lata po rozwiązaniu sprawy. Wykonuje ona odczyt dla swojej nowej książki. Podczas wydarzenia, Miren otrzymuje od kogoś kopertę zawierającą polaroid młodej dziewczyny związanej i oślepionej z podpisem: Laura Valdivia, 2012. Wygląda na to, że Miren będzie miała wkrótce do rozwiązania kolejną sprawę zaginionej dziewczyny, co ma sens, bo tak samo zaczyna się druga książka z serii "Miren Triggs" Javiera Castillo.


 


Dlaczego serial nazywa się "Śnieżna dziewczyna"?


"Śnieżna" w tytule Śnieżna dziewczyna nie odnosi się do zjawiska pogodowego, ale do statycznego lub białego szumu, który można zobaczyć na ekranie telewizora po tym, jak kaseta wideo przestaje być odtwarzana. Pod koniec finału Miren mówi, że znalazła Amayę "w śniegu", odnosząc się do białego szumu, który pojawił się po wysłaniu przez Iris kaset, na punkcie których Miren miała obsesję przez wiele lat.


 


Co sądzicie o tym, jak zakończyła się Śnieżna dziewczyna? Śnieżna dziewczyna jest teraz dostępna na Netflix.


 

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

15.03.2024
Recenzja "Irlandzkie życzenie": Lindsay Lohan na Netflixie ma mnóstwo uroku

Zapraszamy na emocjonującą recenzję filmu "Irlandzkie życzenie" z udziałem Lindsay Lohan, dostępnego na platformie Netflix. Odkryj historię Maddie, która wędruje do Irlandii i spełnia magiczne życzenie przy starożytnym kamieniu.

15.03.2024
7. sezon Black Mirror pojawi się w 2025 roku: Oto, co wiemy do tej pory

Zaplanuj swoje oczekiwania na 7. sezon 'Czarne lustro', który pojawi się w 2025 roku. Zobacz, co do tej pory już wiemy.

14.03.2024
15 najlepszych westernów o wyjętych spod prawa, ranking

Zanurz się w świat westernów wyjętych spod prawa z rankingiem 15 najlepszych filmów pełnych napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Przekonaj się, dlaczego te produkcje zachwycają widzów i zaskakują nietypowymi bohaterami.

14.03.2024
Gdzie obejrzeć "Biedne istoty": Czy zdobywca Oscara jest dostępny w streamingu?

Uznany przez krytyków film Yorgosa Lanthimosa Biedne istoty jest wreszcie dostępny w streamingu. Czarna komedia fantasy jest adaptacją powieści Alasdaira Graya z 1992 roku o tym samym tytule, która zdobyła nagrodę Guardian Fiction Prize i Costa Book Award