'Sex Education' Sezon 3 Trailer przynosi duże zmiany w Moordale

'Sex Education' Sezon 3 Trailer przynosi duże zmiany w Moordale

Netflix opublikował właśnie nowy zwiastun długo oczekiwanego trzeciego sezonu ukochanej dla nastolatków, Sex Education. Wierny wspierającemu tonowi serialu, zwiastun pojawił się z przesłaniem "Starzejemy się. Stajemy się silniejsi. Rośniemy razem."


Już na samym początku, zwiastun zawiera kilka dużych niespodzianek: Steve ma kozę! Otis ma wąsy! Ale największą zmianą może być przybycie nowej dyrektorki, granej przez Jemimę Kirke, która przysięga, że przywróci Moordale Secondary "na właściwe tory" po tym, jak media nazwały ją "szkołą seksu". Oczywiście, rosnący rozdźwięk między Otisem i Maeve może stanowić jeszcze większe zagrożenie dla serca serii.Chociaż zwiastun może obiecywać wiele zmian, znajome twarze obsady z pewnością są pociechą. Gwiazdy Asa Butterfield , Emma Mackey , Ncuti Gatwa , Gillian Anderson , Aimee-Lou Wood i Connor Swindells wszyscy są na pierwszym miejscu. Po raz pierwszy dostrzegamy też Jasona Isaacsa jako nieskromnego wujka Adama. W tym sezonie powracają również Kedar Williams-Stirling , Chaneil Kular , Simone Ashley , Mimi Keene , Tanya Reynolds , Mikael Persbrandt , Patricia Allison ,Sami Outalbali , Anne-Marie Duff , George Robinson , Chinenye Ezeudu , Alistair Petrie , Samantha Spiro , Hannah Waddingham , Rakhee Thakrar i Jim Howick .


Produkcja trzeciego sezonu rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku, z opóźnieniami i dodatkowymi środkami ostrożności z powodu pandemii COVID. W międzyczasie obsada pozostała produktywna, a Anderson i Waddingham zdobyli najlepszą drugoplanową aktorkę Emmy nomę za role odpowiednio w The Crown i Tedzie LassoWaddingham niedawno powiedział, że nowy sezon będzie również wyposażone w „coraz piękniejsze” rolę dla niej na ekranie syn, Jackson, grany przez Williamsa Stirling, który sam miał kluczową rolę w Lovers Rock, jeden z Steve McQueen's Small Axe filmy dla Amazona. Zebranie wszystkich tych ciężkich hitów z powrotem na kolejny sezon z pewnością będzie elektryzujące.


Trzeci sezon Sex Education pojawi się na Netflix 17 września. Poniżej znajdziecie zwiastun i streszczenie nowego sezonu.Oto oficjalne streszczenie trzeciego sezonu:Jest nowy rok, Otis uprawia przygodny seks, Eric i Adam są oficjalnie, a Jean ma dziecko w drodze. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope, próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson się w niej podkochuje, a zagubiona poczta głosowa wciąż daje o sobie znać. Przygotujcie się na zwierzęta z zaangażowania, zjawiska z kosmosu, babeczki z sromem i wiele więcej z Madam Groff.


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

26.09.2021
Nowy klip do filmu "Nie patrz w górę", w którym Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence próbują uratować świat

Netflix opublikował nowy klip z bardzo oczekiwanego filmu Nie patrz w górę od scenarzysty The Big Short i Vice, Adama McKaya. W nowym klipie występują Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Jonah Hill i Meryl Streep w tej mrocznej komedii o kom

26.09.2021
'Cowboy Bebop' ujawnia sekwencję otwierającą film, w której usłyszymy muzykę Yoko Kanno

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś oryginalnego Cowboya Bebopa, już samo usłyszenie niskiego męskiego głosu mówiącego "Myślę, że nadszedł czas, abyśmy zdmuchnęli tę scenę..." sprawia, że krew buzuje ci na myśl o płonących trąbkach, swingującym jazzie i kolejnym

26.09.2021
„Ozark” sezon 4: Netflix ujawnia pierwsze spojrzenie na ostatni sezon Mrocznego Dramatu

Fani mrocznych dramatów kryminalnych z Jasonem Batemanem i Laurą Linney musieli długo czekać, ale mamy dobre wieści — czwarty i ostatni sezon Ozark jest już na ukończeniu, a na dowód tego mamy pierwsze spojrzenie na to, co czeka Byrdów i ich w większości

26.09.2021
Zwiastun „Wiedźmina” 2 sezonu ujawnia nowe nagrania i „Podróż do domu Geralta”

Netflix opublikował nowy zwiastun Wiedźmin, który nie tylko przedstawia historię serialu od samego początku, ale także dostarcza jeszcze więcej materiałów z 2 sezonu, na które uważni fani mogą zwrócić uwagę.