Czy Top Gun: Maverick jest na Netflix?

Czy Top Gun: Maverick jest na Netflix?

12.03.2023

Top Gun: Maverick jest oficjalnie jednym z najpopularniejszych i najlepszych filmów 2022 roku. Film jest nominowany do sześciu Oscarów podczas 95. Dorocznych Nagród Akademii, w tym do Najlepszego Zdjęcia i Najlepszego Scenariusza Adaptowanego.


Tom Cruise powraca jako jedna ze swoich najbardziej ukochanych postaci kinowych, Maverick, w bardzo długo oczekiwanym sequelu filmu Top Gun z 1986 roku. Reżyserem tej niezwykle oczekiwanej kontynuacji jest Joseph Kosinski, znany z filmów Tron: Dziedzictwo, Niepamięć i Pajęcza głowa Netflixa. Film jest dedykowany zmarłemu reżyserowi Tony'emu Scottowi, który stał za sterami oryginalnego filmu.


Cruise powraca do roli Pete'a Mitchella, który przez ponad trzydzieści lat unikał awansów, które mogłyby go uziemić i przeżywa czas swojego życia jako odważny pilot testowy. Musi jednak zmierzyć się ze swoją przeszłością, gdy otrzymuje zadanie wyszkolenia nowej klasy pilotów do misji, która będzie wymagała najwyższego poświęcenia.


Val Kilmer, Jennifer Connelly, Miles Teller, Jon Hamm, Glen Powell, Lewis Pullman, Ed Harris i Monica Barbaro również występują w filmie Top Gun: Maverick


Bryce Olin z FanSided Entertainment zaktualizował tę historię, gdy dowiedzieliśmy się, gdzie Top Gun: Maverick będzie dostępny do streamingu. Ostatnia aktualizacja została dokonana w piątek, 10 marca 2023 roku. 


 


Czy Top Gun: Maverick jest na Netflixie?


 


Niestety, Top Gun: Maverick nie jest obecnie dostępny w serwisie Netflix. Nie wiadomo, czy Netflix kiedykolwiek będzie miał prawa do streamingu Top Gun: Maverick, ale na pewno nie stanie się to przez jakiś czas.


Oczywiście, to wielki bummer, ponieważ Top Gun; Maverick jest jednym z najlepszych filmów z 2022 roku. I, Netflix ma pierwszy film, Top Gun, dostępny do strumienia już teraz. Byłoby wspaniale, gdyby fani mogli oglądać oba filmy na tej samej usłudze streamingowej. Na razie możesz obejrzeć Top Gun na Netflixie, a następnie przejść do innego serwisu streamingowego, aby obejrzeć sequel.


 


Gdzie oglądać Top Gun: Maverick


 


Top Gun: Maverick nie znajduje się w serwisie Netflix, ale nie musisz daleko jechać, aby obejrzeć ten film. Film jest przesyłany strumieniowo właśnie teraz na Player+, VOD.pl.


 


Ta sekcja może zawierać linki partnerskie do naszych partnerów. 


Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:


  


Czy będziesz oglądać Top Gun: Maverick?

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.03.2023
Nocny Agent sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

Na scenie Netflixa pojawił się nowy serial sensacyjny, który może znaleźć się tuż obok takich hitów jak Zwerbowany, Echa czy Zdrada. 23 marca 2023 roku Netflix wypuści Nocny Agent, serial akcji oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka

24.03.2023
Zakończenie 'Nocny Agent' wyjaśnione: Kto stał za spiskiem dotyczącym zamachu w metrze?

Fani thrillerów mogą oglądać nowy, pełen akcji serial Netflixa, który z pewnością przypadnie im do gustu. Oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka, Nocny Agent pojawił się w marcu 2023 roku z wysokooktanowym pierwszym sezonem.

24.03.2023
Czy John Wick: Chapter 4 jest dostępny na Netflix?

Kto jest gotowy na powrót do wypełnionego akcją, przestępczego podziemia uniwersum Johna Wicka? My na pewno! John Wick: Chapter 4 został wydany dzisiaj, 24 marca 2023 roku. Czy można więc streamować film na Netflix?

18.03.2023
Triada sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflixie?

Triada została udostępniona na Netflixie 22 lutego, więc jest już na streamerze od dłuższego czasu. Większość ludzi obejrzała już kompletny pierwszy sezon i pozostaje zastanawiać się, czy nowe odcinki pojawią się wkrótce. Na szczęście macie nas, aby podzi