Czy Top Gun: Maverick jest na Netflix?

Czy Top Gun: Maverick jest na Netflix?

12.03.2023

Top Gun: Maverick jest oficjalnie jednym z najpopularniejszych i najlepszych filmów 2022 roku. Film jest nominowany do sześciu Oscarów podczas 95. Dorocznych Nagród Akademii, w tym do Najlepszego Zdjęcia i Najlepszego Scenariusza Adaptowanego.


Tom Cruise powraca jako jedna ze swoich najbardziej ukochanych postaci kinowych, Maverick, w bardzo długo oczekiwanym sequelu filmu Top Gun z 1986 roku. Reżyserem tej niezwykle oczekiwanej kontynuacji jest Joseph Kosinski, znany z filmów Tron: Dziedzictwo, Niepamięć i Pajęcza głowa Netflixa. Film jest dedykowany zmarłemu reżyserowi Tony'emu Scottowi, który stał za sterami oryginalnego filmu.


Cruise powraca do roli Pete'a Mitchella, który przez ponad trzydzieści lat unikał awansów, które mogłyby go uziemić i przeżywa czas swojego życia jako odważny pilot testowy. Musi jednak zmierzyć się ze swoją przeszłością, gdy otrzymuje zadanie wyszkolenia nowej klasy pilotów do misji, która będzie wymagała najwyższego poświęcenia.


Val Kilmer, Jennifer Connelly, Miles Teller, Jon Hamm, Glen Powell, Lewis Pullman, Ed Harris i Monica Barbaro również występują w filmie Top Gun: Maverick


Bryce Olin z FanSided Entertainment zaktualizował tę historię, gdy dowiedzieliśmy się, gdzie Top Gun: Maverick będzie dostępny do streamingu. Ostatnia aktualizacja została dokonana w piątek, 10 marca 2023 roku. 


 


Czy Top Gun: Maverick jest na Netflixie?


 


Niestety, Top Gun: Maverick nie jest obecnie dostępny w serwisie Netflix. Nie wiadomo, czy Netflix kiedykolwiek będzie miał prawa do streamingu Top Gun: Maverick, ale na pewno nie stanie się to przez jakiś czas.


Oczywiście, to wielki bummer, ponieważ Top Gun; Maverick jest jednym z najlepszych filmów z 2022 roku. I, Netflix ma pierwszy film, Top Gun, dostępny do strumienia już teraz. Byłoby wspaniale, gdyby fani mogli oglądać oba filmy na tej samej usłudze streamingowej. Na razie możesz obejrzeć Top Gun na Netflixie, a następnie przejść do innego serwisu streamingowego, aby obejrzeć sequel.


 


Gdzie oglądać Top Gun: Maverick


 


Top Gun: Maverick nie znajduje się w serwisie Netflix, ale nie musisz daleko jechać, aby obejrzeć ten film. Film jest przesyłany strumieniowo właśnie teraz na Player+, VOD.pl.


 


Ta sekcja może zawierać linki partnerskie do naszych partnerów. 


Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:


  


Czy będziesz oglądać Top Gun: Maverick?

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.02.2024
Wikingowie: Valhalla sezon 3 - pierwsze zdjęcia, obsada i wszystko, co wiemy do tej pory

Netflix udostępnił nowe zdjęcia zapowiadające trzeci i ostatni sezon serialu Wikingowie: Valhalla, który ukaże się jeszcze w tym roku.

24.02.2024
Awatar: Ostatni władca wiatru - status przedłużenia 2. sezonu i wszystko, co wiemy do tej pory

Oto wszystko, co wiemy o potencjalnym 2. sezonie Awatar: Ostatni władca wiatru na Netflix.

24.02.2024
Zakończenie 1. sezonu Netflix Awatar: Ostatni władca wiatru: Co dalej z Drużyną Awatara?

Co wydarzyło się w finale 1. sezonu Awatar: Ostatni władca wiatru? Dowiedz się tutaj!

24.02.2024
Czas trwania odcinków serialu Netflix Awatar: Ostatni władca wiatru była idealna dla pierwszego sezonu

Ile jest odcinków w serialu Awatar: Ostatni władca wiatru?