Czy Kot w butach: Ostatnie życzenie jest na Netflix?

Czy Kot w butach: Ostatnie życzenie jest na Netflix?

14.03.2023

Kot w butach: Ostatnie życzenie to jeden z najpopularniejszych filmów 2022 i początku 2023 roku. Film animowany jest sequelem filmu Kont w butach, który został wydany ponad dekadę temu w 2011 roku.


Kot w butach: Ostatnie życzenie miało premierę w kinach 21 grudnia 2022 roku i było ogromnym hitem. Wzrosła jeszcze bardziej popularna teraz, gdy film jest na jednym z głównych serwisów streamingowych.


Film ma niesamowitą obsadę, w tym Antonio Banderas, Salma Hayek Pinault, Harvey Guillén, Florence Pugh, Olivia Colman, Ray Winstone, Samson Kayo, John Mulaney, Wagner Moura, Da'Vine Joy Randolph i Anthony Mendez.


Kot w butach: Ostatnie życzenie został nominowany do Oscara za najlepszą animowaną fabułę w 2023 roku.


 


Kot w butach: Ostatnie życzenie na Netflixie?


 


Mamy w tej sprawie dobre i złe wieści. Niestety, Puss in Boots: The Last Wish nie jest obecnie streamingowany na Netflixie. To jest ta zła wiadomość.


Dobra wiadomość jest taka, że możesz obejrzeć wszystkie sześć sezonów serialu animowanego Kont w butach, Przygody Kota w Butach, na Netflix, wraz z interaktywnym specjalnym Kont w butach Netflix, Kot w butach: Uwięziony w baśni, a także Shrek's — opowieści z bagien


Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że Kot w butach: Ostatnie życzenie pojawi się na Netflixie już wkrótce!


 


Gdzie oglądać Kot w butach: Ostatnie życzenie


 


Ta sekcja może zawierać linki partnerskie do naszych partnerów.Na razie można oglądać Kot w butach: Ostatnie życzenie na Peacock, wraz z innymi serwisami streamingowymi SVOD, w których można wypożyczyć i kupić ten hitowy film animowany.


Według What's on Netflix, film będzie na Peacock prawdopodobnie do czerwca lub lipca 2023 roku.


Jeśli możesz poczekać trochę dłużej, będziesz mógł obejrzeć film na Netflixie dzięki umowie Universal i Netflix, aby przenieść filmy animowane na Netflix po uruchomieniu kinowym.


 


Kiedy Kot w butach: Ostatnie życzenie pojawi się na Netflixie?


 


Po tym jak Kot w butach: Ostatnie życzenie opuści Peacock tego lata, trafi na Netflix! Spodziewamy się, że zostanie wydany na Netflix w lipcu 2023 roku. Ostatnim filmem animowanym Universal były Minionki: Wejście Gru.


Kot w butach: Ostatnie życzenie miał premierę w grudniu 2023 roku, dlatego też spodziewamy się, że film trafi na Netflix w lipcu 2023 roku.


Na razie sprawdź więcej rekomendacji na liście najlepszych filmów Netflix w tej chwili.


 

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.03.2023
Nocny Agent sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

Na scenie Netflixa pojawił się nowy serial sensacyjny, który może znaleźć się tuż obok takich hitów jak Zwerbowany, Echa czy Zdrada. 23 marca 2023 roku Netflix wypuści Nocny Agent, serial akcji oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka

24.03.2023
Zakończenie 'Nocny Agent' wyjaśnione: Kto stał za spiskiem dotyczącym zamachu w metrze?

Fani thrillerów mogą oglądać nowy, pełen akcji serial Netflixa, który z pewnością przypadnie im do gustu. Oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka, Nocny Agent pojawił się w marcu 2023 roku z wysokooktanowym pierwszym sezonem.

24.03.2023
Czy John Wick: Chapter 4 jest dostępny na Netflix?

Kto jest gotowy na powrót do wypełnionego akcją, przestępczego podziemia uniwersum Johna Wicka? My na pewno! John Wick: Chapter 4 został wydany dzisiaj, 24 marca 2023 roku. Czy można więc streamować film na Netflix?

18.03.2023
Triada sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflixie?

Triada została udostępniona na Netflixie 22 lutego, więc jest już na streamerze od dłuższego czasu. Większość ludzi obejrzała już kompletny pierwszy sezon i pozostaje zastanawiać się, czy nowe odcinki pojawią się wkrótce. Na szczęście macie nas, aby podzi