Serial Nowy Eden sezon 2: Wszystko, co wiemy do tej pory.

Serial Nowy Eden sezon 2: Wszystko, co wiemy do tej pory.

18.03.2023

Nowy Eden miał premierę na Netflixie w maju 2022 roku, a tony ludzi dostroiły się do oglądania nowego hiszpańskiego serialu sensacyjnego. Najwyraźniej Netflix dostrzegł potencjał serialu i odnowił go na drugi sezon zaledwie kilka tygodni po premierze. Teraz wszyscy czekają na nowe odcinki, które pojawią się w 2. sezonie Nowy Eden.


Nowy Eden to oryginalny serial Netflixa stworzony przez Joaquína Górriza i Guillermo Lópeza Sáncheza. Opowiada o grupie młodych ludzi, którzy zostają zaproszeni na ekskluzywne przyjęcie na odległej wyspie sponsorowane przez markę nowego napoju. Jednak po przybyciu na wyspę szybko orientują się, że rzekomy raj kryje wiele mrocznych tajemnic i wcale nie jest tym, czego się spodziewali.


W niesamowitej obsadzie znajdują się Belinda Peregrín, Berta Vázquez, Amaia Aberasturi, Amaia Salamanca, Lola Rodríguez, Sergio Momo, Begoña Vargas, Ana Mena i wielu innych.


Niestety nie znamy jeszcze daty premiery 2 sezonu Nowy Eden, ale poniżej przedstawiamy wszystkie informacje, które do tej pory znamy na temat nowego sezonu.


 
 


Nowy Eden sezon 2 odnowienie


 


25 maja 2022 roku Netflix ogłosił światu, że Nowy Eden sezon 2 oficjalnie się dzieje. Według giganta streamingowego, serial nadal zajmował wysokie miejsce na globalnej liście Top 10 Netflixa dla telewizji nieanglojęzycznych.


W pierwszym tygodniu, serial znalazł się na miejscu nr 2. W 2. tygodniu serial wskoczył na 1. miejsce. W 3. tygodniu spadł na 2. miejsce, ale i tak był to wysoki wynik. W czwartym tygodniu, po zakończeniu pierwszego miesiąca, serial zajął miejsce nr 4 na liście. W sumie, w pierwszym miesiącu emisji, serial zdołał zgromadzić aż 131,310,000 milionów godzin oglądania. To był naprawdę imponujący wyczyn!


 
 


Czy kręcony jest 2 sezon Nowy Eden?


 


Nie, produkcja drugiego sezonu została już zakończona. Zgodnie z postem na Instagramie Amaia Aberasturi, która gra Zoa w serii thrillerów, kamery oficjalnie przestały kręcić 1 lipca 2022 roku. Powiedziała, że obsada i ekipa filmowała drugi sezon przez trzy miesiące.


Oto angielskie tłumaczenie podpisu pod postem poniżej:Koniec filmowania #Eden 2
Dziękuję ekipie za te 3 miesiące! Jesteście
Aha... już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy efekt i podzielimy się nim z Wami!Jak poinformował Netflix, Nowy Eden sezon 2 był kręcony w różnych miejscach w Hiszpanii, takich jak Lanzarote, Barcelona i Teruel.


 
 


Nowy Eden zakończenie wyjaśnione


 


Pierwszy sezon kończy się tym, że Zoa prawie robi to do łodzi, aby opuścić Eden, ale wtedy widzi swoją siostrę Gabi przybywającą na wyspę i zatrzymuje się w swoich śladach. Gdzie indziej, Afryka naciska przycisk na maszynie w tajnym pokoju w mieszkaniu Astrid i Ericka, przypadkowo wysyłając sygnał w kosmos. Ona próbuje wyłączyć alarm, ale bezskutecznie. Ona następnie próbuje opuścić pokój przez uzyskanie na windzie, ale zamyka się przed ona może wskoczyć. Charly sprawia, że to do łodzi bezpiecznie podczas Mayka obserwuje go przez drona. Ona decyduje się nie powiedzieć na niego. Wreszcie, Ibon topi Ulisesa, a następnie ciągnie jego ciało dalej do oceanu.


 
 


O czym może być Nowy Eden sezon 2?


 


Na początek musimy wiedzieć, co Zoa zamierza zrobić teraz, gdy jej siostra przybyła na wyspę. Czy zostanie na wyspie, by czuwać nad siostrą, czy też ona i jej siostra będą próbowały uciec, gdy już się połączą? Co z sygnałem, który został wysłany w kosmos? Jak to wpłynie na wyspę? A co z Afryką? Pamiętajmy, że jest uwięziona w tajnym pokoju w mieszkaniu Astrid i Ericka. Jestem pewna, że ktoś ją znajdzie, ale co się z nią stanie, gdy już zostanie odnaleziona? Cokolwiek stanie się z Afryką po jej uratowaniu, nie może być dobre.Ponadto nadal nie wiemy kim naprawdę jest Isaac i czym jest Fundacja Eden. Wiemy jak Fundacja Eden została zapoczątkowana i dlaczego powstała, ale na pewno jest w tym coś więcej. Issac ma bliską więź z Astrid i Erickiem, ale co ich łączy? Czy może być ich synem? Musimy też dowiedzieć się, kto zadźgał Ericka. Jest wiele do odkrycia w drugim sezonie i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jak wszystko się rozegra.Oto, co Netflix powiedział o fabule drugiego sezonu:W nowym sezonie tajemnica i niebezpieczeństwo na wyspie wciąż rosną, a Fundacja Eden wita nowych bohaterów. 
 


Nowy Eden sezon 2 obsada serialu


 


Netflix ujawnił, kto powróci w drugim sezonie. • Amaia Aberasturi jako Zoa

 • Amaia Salamanca jako Astrid

 • Belinda Peregrín jako Africa

 • Berta Castañé jako Gaby

 • Lola Rodríguez jako Mayka

 • Sergio Momo jako Nico

 • Begoña Vargas jako Bel

 • Tomy Aguilera jako Charly

 • Guillermo Pfening jako Erick

 • Diego Garisa jako Ibon

 • Lucía Guerrero jako Danae

 • Carlos Soroa jako Eloy

 • Dariam Coco jako Eva

 • Irene Dev jako Alma


W drugim sezonie pojawią się dwie nowe postacie, które zagrają Carlos Torres i Nona Sobo. Imiona postaci nie są jednak znane.


Joaquín Górriz i Guillermo López napisali wszystkie odcinki do nowego sezonu. Ponadto Denis Rovira i Juanma Pachón wyreżyserowali odcinki. Brutal Media jest firmą produkcyjną stojącą za serialem.


 
 


Nowy Eden sezon 2 licznik odcinków: Ile będzie odcinków?


 


Całkowita liczba odcinków Nowy Eden sezon 2 jest obecnie nieznana. Przypuszczamy jednak, że będzie to osiem odcinków, każdy o długości od 30 do 40 minut. Podzielimy się oficjalną liczbą odcinków, gdy tylko zostanie ona podana do wiadomości.


 
 


Czy 2 sezon Nowy Eden będzie oceniany jako TV-MA?


 


Nie wiadomo, czy drugi sezon zostanie oceniony jako TV-MA, tak jak pierwszy, ale przypuszczamy, że tak. Rzadko zdarza się, że serial Netflixa zmienia rating dojrzałości.


 
 


Nowy Eden sezon 2 aktualizacja wydania (marzec 2023)


 


Po tym, jak produkcja zawinęła się w lipcu 2022 roku, nowe odcinki powinny były natychmiast wejść do postprodukcji. Po zakończeniu postprodukcji, drugi sezon powinien następnie wylądować na Netflixie. Od marca 2023 roku nowe odcinki spędziły około ośmiu miesięcy w postprodukcji. Zazwyczaj programy Netflixa spędzają około sześciu do ośmiu miesięcy w postprodukcji, zanim się ukażą. To powiedziawszy, drugi sezon mógłby naprawdę przybyć na Netflix lada dzień.


Ale ponieważ kompletna lista programów Netflixa, które pojawią się w marcu 2023 roku została już opublikowana, a Nowy Eden sezon 2 nie znalazł się na liście, możemy liczyć na marcową premierę. Czy więc drugi sezon mógłby pojawić się w kwietniu? Jest to możliwe, ale skłaniamy się bardziej ku wydaniu w maju, ponieważ wtedy wyszedł pierwszy sezon. Nie widzimy jednak, by Netflix trzymał drugi sezon później niż latem. Wrócimy do was z oficjalną datą premiery, gdy tylko zostanie ogłoszona.


Upewnijcie się, że stale odwiedzacie to miejsce, ponieważ będziemy aktualizować je o nowe informacje na temat drugiego sezonu, gdy tylko zostaną wydane.


 
 


Gdzie oglądać Nowy Eden sezon 2


 


Ta sekcja może zawierać linki partnerskie do naszych partnerów.


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.03.2023
Nocny Agent sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

Na scenie Netflixa pojawił się nowy serial sensacyjny, który może znaleźć się tuż obok takich hitów jak Zwerbowany, Echa czy Zdrada. 23 marca 2023 roku Netflix wypuści Nocny Agent, serial akcji oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka

24.03.2023
Zakończenie 'Nocny Agent' wyjaśnione: Kto stał za spiskiem dotyczącym zamachu w metrze?

Fani thrillerów mogą oglądać nowy, pełen akcji serial Netflixa, który z pewnością przypadnie im do gustu. Oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka, Nocny Agent pojawił się w marcu 2023 roku z wysokooktanowym pierwszym sezonem.

24.03.2023
Czy John Wick: Chapter 4 jest dostępny na Netflix?

Kto jest gotowy na powrót do wypełnionego akcją, przestępczego podziemia uniwersum Johna Wicka? My na pewno! John Wick: Chapter 4 został wydany dzisiaj, 24 marca 2023 roku. Czy można więc streamować film na Netflix?

18.03.2023
Triada sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflixie?

Triada została udostępniona na Netflixie 22 lutego, więc jest już na streamerze od dłuższego czasu. Większość ludzi obejrzała już kompletny pierwszy sezon i pozostaje zastanawiać się, czy nowe odcinki pojawią się wkrótce. Na szczęście macie nas, aby podzi