Triada sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflixie?

Triada sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflixie?

18.03.2023

Triada została udostępniona na Netflixie 22 lutego, więc jest już na streamerze od dłuższego czasu. Większość ludzi obejrzała już kompletny pierwszy sezon i pozostaje zastanawiać się, czy nowe odcinki pojawią się wkrótce. Na szczęście macie nas, aby podzielić się wszystkim, co warto wiedzieć o potencjalnym sezonie 2 Triada.


Triada to nowy meksykański serial sensacyjny stworzony przez Leticię López Margalli. Uważa się, że został zainspirowany prawdziwą historią trojaczków (Eddy Galland, David Kellman i Bobby Shafran), którzy zostali rozdzieleni po urodzeniu, a następnie odnaleźli się w dorosłym życiu.


Maite Perroni z Dark Desire wcieli się w główną rolę agentki kryminalistycznej Rebeki. Po zbadaniu sprawy morderstwa, Rebecca zauważa, że ofiara wygląda tak samo jak ona i zna jej imię. To prowadzi ją w niebezpieczną podróż, aby odkryć prawdę stojącą za jej własną tożsamością.


W obsadzie są również David Chocarro, Flavio Medina, Nuria Bages, Ofelia Medina, Ana Layevska, Claudia Lobo, Aldo Gallardo i Daniella Valdez.


 


Czy powstanie 2. sezon Triada?


 


Na dzień 17 marca Netflix nie ogłosił, czy serial wróci na drugi sezon. Nie jest to zaskakujące, ponieważ Netflix zazwyczaj nie odnawia swoich nowych programów tak szybko, jak tylko one spadną. Gigant streamingowy będzie chciał sprawdzić, czy ludzie naprawdę oglądają i lubią pierwszy sezon, zanim podejmie decyzję.


Zazwyczaj Netflix patrzy na to, ile osób ogląda serial w ciągu pierwszych 28 dni na platformie. Patrząc na godziny oglądania z pierwszego miesiąca pomaga streamerowi zdecydować, czy odnowić lub anulować show. Zasadniczo, jeśli godziny oglądania z pierwszego miesiąca są wysokie, Netflix jest bardziej prawdopodobne, aby odnowić show. Ale jeśli godziny oglądania zostaną uznane za niskie według standardów Netflixa, Triada najprawdopodobniej dostanie buta. Niestety, pewnie przyjdzie nam jeszcze poczekać około miesiąca, zanim Netflix ogłosi, co chce zrobić z serialem.


Jeśli jednak zastanawialiście się, jakie są szanse, że powstanie 2. sezon Triada, to powiemy, że serial raczej nie powróci z nowymi odcinkami. Dlaczego? Cóż, pierwszy sezon dość mocno odpowiada na wszystkie palące pytania i tak naprawdę nie pozostawia żadnych luźnych końców. Jest kilka rzeczy, które mogą być zbadane w drugim sezonie, takie jak pogłębienie eksperymentów dr Batiza i innych obiektów testowych. Ale serial mógłby naprawdę zakończyć się na pierwszym sezonie. Chyba będziemy musieli po prostu poczekać i zobaczyć, co zdecyduje Netflix.


Będziemy informować was na bieżąco o statusie odnowienia serialu, więc bądźcie na bieżąco z VodFlix!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.02.2024
Wikingowie: Valhalla sezon 3 - pierwsze zdjęcia, obsada i wszystko, co wiemy do tej pory

Netflix udostępnił nowe zdjęcia zapowiadające trzeci i ostatni sezon serialu Wikingowie: Valhalla, który ukaże się jeszcze w tym roku.

24.02.2024
Awatar: Ostatni władca wiatru - status przedłużenia 2. sezonu i wszystko, co wiemy do tej pory

Oto wszystko, co wiemy o potencjalnym 2. sezonie Awatar: Ostatni władca wiatru na Netflix.

24.02.2024
Zakończenie 1. sezonu Netflix Awatar: Ostatni władca wiatru: Co dalej z Drużyną Awatara?

Co wydarzyło się w finale 1. sezonu Awatar: Ostatni władca wiatru? Dowiedz się tutaj!

24.02.2024
Czas trwania odcinków serialu Netflix Awatar: Ostatni władca wiatru była idealna dla pierwszego sezonu

Ile jest odcinków w serialu Awatar: Ostatni władca wiatru?