Czy John Wick: Chapter 4 jest dostępny na Netflix?

Czy John Wick: Chapter 4 jest dostępny na Netflix?

24.03.2023

Kto jest gotowy na powrót do wypełnionego akcją, przestępczego podziemia uniwersum Johna Wicka? My na pewno! John Wick: Chapter 4 został wydany dzisiaj, 24 marca 2023 roku. Czy można więc streamować film na Netflix?


W tej niezwykle popularnej serii filmowej w roli tytułowego bohatera występuje Keanu Reeves. Do aktora dołączają powracający członkowie obsady: Ian McShane i Laurence Fishburne. Wśród nowych członków obsady są Bill Skarsgård jako Marquis, Rina Sawayama jako Akira, Donnie Yen jako Caine, Shamier Anderson jako Tracker, Hiroyuki Sanada jako Shimazu, Scott Adkins jako Killa oraz Clancy Brown jako Harbinger.


Powracający aktor Lance Reddick, który gra Charona we franczyzie, niestety zmarł nagle 17 marca 2023 roku w wieku 60 lat z przyczyn naturalnych, jak podaje AP News. Konkretna przyczyna śmierci nie została udostępniona. Uniwersum Johna Wicka rozrasta się z filmem spinoff, Ballerina z udziałem Any de Armas, w pracach. Reddick miał w nim wystąpić, jak donosi AP News.


W związku z niefortunnym odejściem aktora, John Wick: Chapter 4 jest jednym z ostatnich projektów, w których fani go zobaczą. Czy można go obejrzeć na Netflixie? Odpowiedź mamy dla Was poniżej.


 


Czy film John Wick: Chapter 4 jest dostępny na Netflix?


 


Przykro nam powiedzieć, że jeśli liczyliście na to, że John Wick: Chapter 4 będzie streamowany na Netflixie, to nie jest. Film jest na razie wydawany wyłącznie w kinach. Ostatecznie, jak wiele innych, film neo-noir trafi do streamingu. Prawdopodobnie jednak nie będzie to na Netflixie.


Obecnie trzy pierwsze filmy, wszystkie wyprodukowane przez Summit Entertainment jak czwarty, są streamowane na Peacock. Większość serwisów streamingowych i firm produkcyjnych ma ogólną zasadę 45 dni pomiędzy premierą filmu na dużych ekranach, a potem na małych. Jednakże, gdy filmy radzą sobie bardzo dobrze w kinach, a tego właśnie oczekujemy w przypadku czwartego rozdziału historii, pozostają dłużej na wyłączność w kinach. Będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, kiedy zostanie ogłoszona potencjalna data premiery w streamingu.


  


W kolejnej odsłonie legendarny hitman i zabójca znajdzie sposób na pokonanie Wysokiego Stołu. Najpierw jednak będzie musiał zmierzyć się z nowym wrogiem, a także starymi przyjaciółmi, którzy staną się wrogami - czytamy w streszczeniu.


Film "John Wick: Rozdział 4" jest już dostępny w kinach.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

31.05.2023
Co pojawi się na Netflix w czerwcu 2023 roku?

Jakie filmy i seriale pojawią się na Netflix w czerwcu? Przed nami wiele świetnych premier, w tym nowe sezony "Czarnego lustra", "Wiedźmina", "Turbulencji" i "Szpitalu Nowy Amsterdam", film "Tyler Rake 2" oraz dokument "Nasza planeta 2".

27.05.2023
O czym jest FUBAR? Czy warto obejrzeć serial na Netflix?

FUBAR. Czy warto poświęcić czas na jego obejrzenie? Jeśli szukacie produkcji z dużą dawką akcji i humoru, to zdecydowanie tak! Ośmioczęściowy oryginalny serial Netflix zapewni Wam nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale także niezapomniane wrażenia. Znakomicie

27.05.2023
Czy "Mała Syrenka" (2023) jest dostępna na Netflix?

Dzisiaj skupimy się na jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - "Mała Syrenka". Ta klasyczna historia o syrence, która marzy o życiu na lądzie, powraca w nowej, animowanej wersji. Film ten nie tylko przynosi nostalgiczne wspomnienia, ale także

27.05.2023
Obsada Dnia Matki: Kto zagra w nowym polskim filmie akcji?

Dziś chcielibyśmy porozmawiać z Wami o nowym polskim filmie akcji, który pojawił się na platformie Netflix 24 maja. "Dzień Matki" to produkcja wyreżyserowana przez utalentowanego Mateusza Rakowicza, która oferuje widzom ekscytujące i napięte wrażenia z wy