Nocny Agent sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

Nocny Agent sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

24.03.2023

Na scenie Netflixa pojawił się nowy serial sensacyjny, który może znaleźć się tuż obok takich hitów jak Zwerbowany, Echa czy Zdrada. 23 marca 2023 roku Netflix wypuści Nocny Agent, serial akcji oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Matthew Quirka. Po binge-watchingu pierwszego sezonu widzowie będą chcieli wiedzieć, co słychać w 2. sezonie Nocny Agent.


Gabriel Basso gra w serialu rolę Petera Sutherlanda, niskiego rangą agenta FBI pracującego w piwnicy Białego Domu. Jego zadaniem jest odbieranie telefonów "nocnych akcji", które jak na ironię nie są zbyt często wykonywane. Jednak kiedy telefon rzeczywiście dzwoni pewnej nocy, Peter zostaje wrzucony w głąb powiązanego spisku sięgającego wielu lat wstecz.


Choć nie jest to jedna z najbardziej oczekiwanych nowości Netflixa, to jako debiutancki serial z pewnością może być na dobrej drodze do zostania hitem, co z jego porywającymi zwrotami akcji. Ale czy te zwroty akcji utrzymają się przez kolejny sezon? Oto, co wiemy na temat tego, czy Nocny Agent może doczekać się 2. sezonu na Netflixie po premierze pierwszego sezonu.


 


Czy powstanie 2. sezon Nocny Agent?


 


Nocny Agent wydał swój 10-odcinkowy pierwszy sezon 23 marca i od tej premiery Netflix nie podał, co może przynieść przyszłość dla serialu. Jeśli Nocny Agent doczeka się 2. sezonu, to najprawdopodobniej nastąpi to co najmniej miesiąc po premierze. Serwis streamingowy często patrzy na oglądalność nowych premier w pierwszym miesiącu przed podjęciem decyzji (o ile oczywiście nie jesteś takim hitem jak Outer Banks, Stranger Things czy Virgin River).


Oglądalność odgrywa dużą rolę w decyzji Netflixa o przywróceniu nowych seriali na kolejne sezony, ale budżet odgrywa równie dużą rolę w decyzjach o odnowieniu i anulowaniu. Nocny Agent nie wydaje się być tak kosztowny w produkcji, jak wymagające efektów specjalnych seriale, takie jak Stranger Things czy Cień i kość (między innymi). A skoro kryminalne hity, takie jak Prawnik z Lincolna i Zwerbowany, powracają w drugich sezonach, Nocny Agent pasuje do tego tłumu.


 


Przed nami łagodne spoilery z pierwszego sezonu Nocny Agent.


 


Co może się wydarzyć w 2. sezonie Nocny Agent?


 


Po premierze Nocny Agent, twórca i showrunner Shawn Ryan rozmawiał z Deadline o możliwości otrzymania drugiego sezonu serialu i o tym, jak mogą wyglądać przyszłe sezony. Ponieważ istnieje tylko jedna książka Quirka dla tej historii, wszelkie dodatkowe sezony byłyby oryginalnymi przygodami Petera Sutherlanda.


Podczas gdy Quirk nie skupia się na formułowaniu koncepcji dla sezonu 2, dopóki Netflix nie da mu oficjalnego zielonego światła, podpowiedział, że każdy sezon będzie samodzielny i nadal będzie skupiał się na Peterze, jednocześnie przywracając kilka wybranych postaci."Każdy sezon będzie miał swój własny początek, środek i koniec, a w kolejnych sezonach pojawi się kilka postaci, które widzieliśmy w poprzednim sezonie.Ryan poszedł dalej, aby pomuzykować o utrzymujących się pytaniach dotyczących przyszłości Petera i Rose, które zostałyby odpowiedziane w ewentualnym drugim sezonie:"Naprawdę uwielbiam pytania, na które potrzebujemy odpowiedzi: Co to znaczy, że Peter miałby być Nocnym Agentem? Gdzie on się wybiera? Teraz, gdy Rose wraca do Kalifornii, aby spróbować ponownie rozpocząć swoją karierę technologiczną, gdzie to pozostawia Petera i Rose? Myślę, że to wszystko są pytania, na które prawie na pewno chcielibyśmy odpowiedzieć w potencjalnym Sezonie 2, i z pewnością mam nadzieję, że dostaniemy taką możliwość."Nie zdradzając żadnych spoilerów, pierwszy sezon Nocnego Agenta kończy się bez ogromnego cliffhangera. To świetna wiadomość dla widzów, którzy obawiają się inwestować czas w historię, która kończy się niedokończona. Jednak serial wciąż pozostawia otwarte drzwi dla kolejnych historii, które zostaną opowiedziane w sezonie 2. Będąc tak, seria może potencjalnie zawinąć z wszystkich luźnych końców związanych w sposób satysfakcjonujący dla tej historii, ale kto by odwrócić kolejny sezon Peter Sutherland?


Czy masz nadzieję, aby zobaczyć drugi sezon? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach i bądź na bieżąco z informacjami o Nocny Agent sezon 2 od VodFlix!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

31.05.2023
Co pojawi się na Netflix w czerwcu 2023 roku?

Jakie filmy i seriale pojawią się na Netflix w czerwcu? Przed nami wiele świetnych premier, w tym nowe sezony "Czarnego lustra", "Wiedźmina", "Turbulencji" i "Szpitalu Nowy Amsterdam", film "Tyler Rake 2" oraz dokument "Nasza planeta 2".

27.05.2023
O czym jest FUBAR? Czy warto obejrzeć serial na Netflix?

FUBAR. Czy warto poświęcić czas na jego obejrzenie? Jeśli szukacie produkcji z dużą dawką akcji i humoru, to zdecydowanie tak! Ośmioczęściowy oryginalny serial Netflix zapewni Wam nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale także niezapomniane wrażenia. Znakomicie

27.05.2023
Czy "Mała Syrenka" (2023) jest dostępna na Netflix?

Dzisiaj skupimy się na jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - "Mała Syrenka". Ta klasyczna historia o syrence, która marzy o życiu na lądzie, powraca w nowej, animowanej wersji. Film ten nie tylko przynosi nostalgiczne wspomnienia, ale także

27.05.2023
Obsada Dnia Matki: Kto zagra w nowym polskim filmie akcji?

Dziś chcielibyśmy porozmawiać z Wami o nowym polskim filmie akcji, który pojawił się na platformie Netflix 24 maja. "Dzień Matki" to produkcja wyreżyserowana przez utalentowanego Mateusza Rakowicza, która oferuje widzom ekscytujące i napięte wrażenia z wy