Winny: Jake Gyllenhaal odkrywa, że nic nie jest takie, jak się wydaje w pierwszym zwiastunie filmu

Winny: Jake Gyllenhaal odkrywa, że nic nie jest takie, jak się wydaje w pierwszym zwiastunie filmu


Pierwszy zwiastun Winny (ang. The Guilty) pojawił się w Internecie, a film Netflix wyreżyserowany przez Antoine'a Fuqua wygląda jak jedno doświadczenie dla nastolatków z gwiazdą Jake'em Gyllenhaalem w centrum tego wszystkiego.


Zgodnie z oficjalnym logiem Netflixa: „Film odbywa się w ciągu jednego poranka w call center pod numerem 911. Operator telefoniczny Joe Baylor (Gyllenhaal) próbuje uratować dzwoniącego w poważnym niebezpieczeństwie, ale wkrótce odkrywa, że ​​nic nie jest takie, jak się wydaje, a stawienie czoła prawdzie jest jedynym wyjściem." W filmie występują także Ethan Hawke, Peter Sarsgaard, Riley Keough, Paul Dano i Byron Bowers.


Napisany przez twórcę serialu True Detective, Nica Pizzolatto, „Winny” jest oparty na uznanym duńskim dramacie Gustava Mollera Den Skyldige. Nasz własny Chris Bumbray obejrzy film w ten weekend na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto przed premierą filmu na Netflix.


Podobał Ci się zwiastun? Winny (ang. The Guilty) zadebiutuje, na Netflix 1 października 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć oficjalną grafikę filmu!


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

26.09.2021
Nowy klip do filmu "Nie patrz w górę", w którym Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence próbują uratować świat

Netflix opublikował nowy klip z bardzo oczekiwanego filmu Nie patrz w górę od scenarzysty The Big Short i Vice, Adama McKaya. W nowym klipie występują Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Jonah Hill i Meryl Streep w tej mrocznej komedii o kom

26.09.2021
'Cowboy Bebop' ujawnia sekwencję otwierającą film, w której usłyszymy muzykę Yoko Kanno

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś oryginalnego Cowboya Bebopa, już samo usłyszenie niskiego męskiego głosu mówiącego "Myślę, że nadszedł czas, abyśmy zdmuchnęli tę scenę..." sprawia, że krew buzuje ci na myśl o płonących trąbkach, swingującym jazzie i kolejnym

26.09.2021
„Ozark” sezon 4: Netflix ujawnia pierwsze spojrzenie na ostatni sezon Mrocznego Dramatu

Fani mrocznych dramatów kryminalnych z Jasonem Batemanem i Laurą Linney musieli długo czekać, ale mamy dobre wieści — czwarty i ostatni sezon Ozark jest już na ukończeniu, a na dowód tego mamy pierwsze spojrzenie na to, co czeka Byrdów i ich w większości

26.09.2021
Zwiastun „Wiedźmina” 2 sezonu ujawnia nowe nagrania i „Podróż do domu Geralta”

Netflix opublikował nowy zwiastun Wiedźmin, który nie tylko przedstawia historię serialu od samego początku, ale także dostarcza jeszcze więcej materiałów z 2 sezonu, na które uważni fani mogą zwrócić uwagę.