"Squid Game: The Challenge" - aktualizacje wydania, streszczenie fabuły i więcej szczegółów.

"Squid Game: The Challenge" - aktualizacje wydania, streszczenie fabuły i więcej szczegółów.

18.05.2023

Polska wersja reality show mega hitu Netflixa, Squid Game, zostanie oficjalnie wydana w tym roku. Podczas Netflix Upfronts ujawniono, że Squid Game: The Challenge jest już na dobrej drodze do premiery jesienią! Nie znamy dokładnej daty, ale czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w którym miesiącu serial pojawi się w serwisie Netflix.


Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, Squid Game: The Challenge zobaczy 456 uczestników rywalizujących w intensywnych grach, walczących o 4,56 miliona dolarów. Wcześniej Netflix przeszedł niezależną ocenę bezpieczeństwa po obawach dotyczących dobrostanu uczestników serialu, ale nie podjęto dalszych działań. Niektórzy uczestnicy uważają, że serial jest "okrutny" i "sfałszowany". Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


Ciekawe, co jeszcze wyjdzie na jaw, gdy serial w końcu zadebiutuje. Oto, co wiemy o nim do tej pory.


 


Aktualizacje dotyczące premiery Squid Game: The Challenge


 


Nie posiadamy jeszcze oficjalnej daty premiery nadchodzącego serialu konkursowego, ale podczas Netflix Upfronts 17 maja 2023 roku Netflix ujawnił, że serial zostanie wydany w listopadzie 2023 roku, 17 miesięcy po jego pierwotnym ogłoszeniu.
Czy musisz oglądać Squid Game, aby obejrzeć Squid Game: The Challenge?


 


Mimo że reality show oparte jest na międzynarodowym koreańskim serialu, niekoniecznie musisz oglądać dystopijny dramat, aby sprawdzić nadchodzące reality show. Ale masz mnóstwo czasu na obejrzenie Squid Game od teraz do tego czasu, więc równie dobrze możesz to zrobić! Ponadto, 2. sezon Squid Game jest w przygotowaniu i będziesz chciał nadrobić zaległości do tego czasu.
Ile odcinków zawiera Squid Game: The Challenge?


 


Serial będzie składał się z dziesięciu części lub dziesięciu odcinków. Nie jest jasne, czy będzie to tylko limitowana seria, czy też powstanie wiele sezonów, co prawdopodobnie zależy od jej sukcesu.
Jak duża jest nagroda pieniężna?


 


Serial stał się głośny dzięki ogromnej nagrodzie pieniężnej, która jest największą w jakimkolwiek reality show i wynosi 4,56 miliona dolarów.
Czy jest już trailer Squid Game: The Challenge?


 


Nie ma jeszcze żadnych zdjęć ani trailerów, a do premiery pozostało kilka miesięcy, więc nie spodziewajmy się niczego nowego przed listopadową premierą.
Informacje o obsadzie Squid Game: The Challenge


 


Nie są jeszcze potwierdzone, a ze względu na liczbę uczestników wynoszącą aż 456 osób, mało prawdopodobne jest, że poznamy każdego z nich.


 


Śledź VodFlix, aby uzyskać więcej informacji o drugim sezonie Squid Game i Squid Game: The Challenge.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

31.05.2023
Co pojawi się na Netflix w czerwcu 2023 roku?

Jakie filmy i seriale pojawią się na Netflix w czerwcu? Przed nami wiele świetnych premier, w tym nowe sezony "Czarnego lustra", "Wiedźmina", "Turbulencji" i "Szpitalu Nowy Amsterdam", film "Tyler Rake 2" oraz dokument "Nasza planeta 2".

27.05.2023
O czym jest FUBAR? Czy warto obejrzeć serial na Netflix?

FUBAR. Czy warto poświęcić czas na jego obejrzenie? Jeśli szukacie produkcji z dużą dawką akcji i humoru, to zdecydowanie tak! Ośmioczęściowy oryginalny serial Netflix zapewni Wam nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale także niezapomniane wrażenia. Znakomicie

27.05.2023
Czy "Mała Syrenka" (2023) jest dostępna na Netflix?

Dzisiaj skupimy się na jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - "Mała Syrenka". Ta klasyczna historia o syrence, która marzy o życiu na lądzie, powraca w nowej, animowanej wersji. Film ten nie tylko przynosi nostalgiczne wspomnienia, ale także

27.05.2023
Obsada Dnia Matki: Kto zagra w nowym polskim filmie akcji?

Dziś chcielibyśmy porozmawiać z Wami o nowym polskim filmie akcji, który pojawił się na platformie Netflix 24 maja. "Dzień Matki" to produkcja wyreżyserowana przez utalentowanego Mateusza Rakowicza, która oferuje widzom ekscytujące i napięte wrażenia z wy