Aktualizacje wydania XO, Kitty sezonu 2: Czy nadchodzi kolejny sezon serialu Netflix?

Aktualizacje wydania XO, Kitty sezonu 2: Czy nadchodzi kolejny sezon serialu Netflix?

18.05.2023

Miałeś szansę obejrzeć sezon 1 XO, Kitty. Teraz czas na sezon 2. Oto co wiemy do tej pory.


Fani serialu Do wszystkich chłopców, których kochałam w końcu dostają szansę zobaczyć spin-off serialu. XO, Kitty opowiada historię siostry LJ - Kitty, która jest gotowa postawić swoje serce na szali. Myśli, że jest na to gotowa, ale gdy przychodzi do tego momentu, czuje się jakby świat się kończył. Teraz może chcieć przeprosić siostrę za swoje wtrącanie się.


Serial składa się z 10 odcinków, każdy trwający 30 minut. To wspaniała podróż dla fanów książek i filmów na Netflixie. Oczywiście, gdy dojdziesz do końca, będziesz chciał zobaczyć więcej. Pytanie brzmi, czy to się stanie.


 


Czy XO, Kitty sezon 2 pojawi się na Netflix?


 


Na chwilę obecną Netflix nie odnowił ani nie anulował serialu. Można to uznać za dobrą wiadomość. Nie musimy być rozczarowani, dopóki nie pojawi się informacja o anulowaniu. Biorąc pod uwagę popularność "Do wszystkich chłopców" i jego sequeli, byłoby zaskakujące, gdyby "XO, Kitty" nie była równie popularna.


Serial nie był reklamowany jako serial limitowany. To oznacza, że może wrócić, jeśli Netflix będzie chciał.


 


Kiedy premiera 2. sezonu XO, Kitty?


 


Kiedy zostanie odnowiony, wszystkie oczy będą zwrócone na datę premiery. W przeszłości widzieliśmy, że seriale tego typu pojawiają się 14 miesięcy po poprzednich sezonach. Jednak teraz wiele czynników utrudnia to, w tym strajk pisarzy WGA.


Jeśli seria zostanie odnowiona, najwcześniej możemy spodziewać się premiery latem 2024 roku.


 


XO, Kitty jest dostępny do streamowania na Netflixie.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

31.05.2023
Co pojawi się na Netflix w czerwcu 2023 roku?

Jakie filmy i seriale pojawią się na Netflix w czerwcu? Przed nami wiele świetnych premier, w tym nowe sezony "Czarnego lustra", "Wiedźmina", "Turbulencji" i "Szpitalu Nowy Amsterdam", film "Tyler Rake 2" oraz dokument "Nasza planeta 2".

27.05.2023
O czym jest FUBAR? Czy warto obejrzeć serial na Netflix?

FUBAR. Czy warto poświęcić czas na jego obejrzenie? Jeśli szukacie produkcji z dużą dawką akcji i humoru, to zdecydowanie tak! Ośmioczęściowy oryginalny serial Netflix zapewni Wam nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale także niezapomniane wrażenia. Znakomicie

27.05.2023
Czy "Mała Syrenka" (2023) jest dostępna na Netflix?

Dzisiaj skupimy się na jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - "Mała Syrenka". Ta klasyczna historia o syrence, która marzy o życiu na lądzie, powraca w nowej, animowanej wersji. Film ten nie tylko przynosi nostalgiczne wspomnienia, ale także

27.05.2023
Obsada Dnia Matki: Kto zagra w nowym polskim filmie akcji?

Dziś chcielibyśmy porozmawiać z Wami o nowym polskim filmie akcji, który pojawił się na platformie Netflix 24 maja. "Dzień Matki" to produkcja wyreżyserowana przez utalentowanego Mateusza Rakowicza, która oferuje widzom ekscytujące i napięte wrażenia z wy