Czy "Mała Syrenka" (2023) jest dostępna na Netflix?

Czy "Mała Syrenka" (2023) jest dostępna na Netflix?

27.05.2023

Jednym z największych filmów, jeśli nie największym, który trafi do kin w maju, jest nowa animacja Mała Syrenka. Nie tylko przynosi nostalgię wszystkim, którzy kochają oryginalną wersję animowaną, ale także wnosi bardzo potrzebną reprezentację do niezwykle popularnej postaci i historii.


Jeśli przez ostatnie trzy dekady żyłeś pod kamieniem (tak, animowana wersja jest tak stara), historia opowiada o Ariel, syrence, która pragnie podróżować na ląd, mieć nogi i przeżyć przygodę poza swoim codziennym życiem. Kiedy ratuje księcia przed utonięciem, staje się jeszcze bardziej zdeterminowana, by dotrzeć na ląd.


Ariel dostaje swoją szansę, gdy morska wiedźma Ursula spełnia jej życzenie. Jednak ma to swoją cenę - musi zrezygnować ze swojego głosu. Ariel jest zdeterminowana, by odnaleźć księcia Eryka i żyć "tam, gdzie są ludzie", więc wykorzystuje szansę. Niestety, nie wie, że Ursula ma w zanadrzu kilka niecnych sztuczek, w tym próbę odebrania jej mężczyzny tuż pod jej nowymi stopami!


Nowy film gwiazdami ma Halle Bailey jako Ariel oraz Melissę McCarthy jako Urszulę, Jonah Hauer-King jako Księcia Erica, Javier Bardem jako Króla Tritona, Jacob Tremblay jako głos Rybki, Daveed Diggs jako głos Sebastiana i Simone Ashley jako Indira.


 


Czy "Mała Syrenka" pojawi się w serwisie Netflix?


 


Niestety, Mała Syrenka nie będzie dostępna na platformie Netflix. Film będzie miał premierę w kinach w piątek, 26 maja 2023 roku, a następnie będzie dostępny na platformie Disney+. Jako film Disneya, to nie jest zaskakujące, ponieważ Disney ma swoją własną platformę streamingową, więc szansa na to, że ich filmy pojawią się na Netflixie jest niewielka. Jednak przed pojawieniem się na Disney+, jedynym sposobem na zobaczenie filmu będzie w kinach.


 



 


Planujecie iść do kina na Małą Syrenkę? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

02.10.2023
Czy Pokolenie V jest dostępne na Netflix?

Spin-off serialu The Boys z college'u wreszcie jest dostępny. Cóż, pierwsze trzy odcinki już są. Gdzie można streamować Pokolenie V (eng. Gen V) online? Czy jest na Netflix?

02.10.2023
Czy Piła X jest na Netflix?

Wracamy do świata Jigsawa i wszystkich skomplikowanych pułapek, które zmuszają ludzi do dokonywania trudnych wyborów. Gdzie można streamować Piła X online?

02.10.2023
Miłość w przestworzach obsada: Kto zagra w komedii romantycznej Netflixa?

Gdzie są wszyscy moi fani komedii romantycznych? Netflix udostępnił nową australijską komedię romantyczną zatytułowaną Miłość w przestworzach i jest to dobry film, który polecamy każdemu.

02.10.2023
Trucizna obsada: Kto występuje w krótkometrażowym filmie Netflixa o Roaldzie Dahlu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto ożywił urzekające postacie na ekranie, jesteś we właściwym miejscu! Dołącz do nas, gdy ujawnimy pełną listę obsady w tym artykule!