O czym jest FUBAR? Czy warto obejrzeć serial na Netflix?

O czym jest FUBAR? Czy warto obejrzeć serial na Netflix?

27.05.2023

Bez wątpienia tytuł Netflixa z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej już dawno powinien się pojawić! Dlatego też jesteśmy bardziej niż gotowi do streamowania każdej sekundy FUBAR, pełnego akcji thrillera, o którym wszyscy będą mówić przez długi czas.


Mamy nadzieję, że poczujesz podekscytowanie, które my czujemy, zwłaszcza że wiemy, że historia stojąca za tym oryginalnym serialem jest wyjątkowa i z pewnością urzeknie wielu subskrybentów Netflix. Ale jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czy ten serial jest twoją filiżanką herbaty, jest sprawdzenie go samemu.


Oto wszystko, co warto wiedzieć o FUBAR


 


Streszczenie FUBAR


 


Luke Brunner (Arnold Schwarzenegger) jest tajnym agentem CIA, który próbuje cieszyć się życiem z dala od pola walki dla dobra pokoju i spokoju. Jednak tuż przed tym, jak może pożegnać się ze swoją pracą, zostaje mu powierzone ostatnie zadanie polegające na odzyskaniu tajnego przedmiotu o wielkim znaczeniu dla agencji. Mało tego, nie wiedział, że to ostatnie zadanie będzie miejscem, gdzie odkryje, że jego córka, Emma (Monica Barbaro), również jest agentką CIA z zadaniem wykonania tej samej misji.


Luke musi zrównoważyć swoją rolę ojca i obrońcy swojego kraju. Ale jak to osiągnie? Co jest ważniejsze, i jak daleko jest gotów się posunąć, aby zapobiec popełnieniu przez swoją córkę tych samych błędów, co kiedyś on? Wszystkie te i inne pytania zostaną wkrótce ujawnione. W międzyczasie obejrzyj oficjalny zwiastun FUBAR poniżej.


  


Nadal nie jesteś przekonany, że powinieneś dać szansę temu oryginalnemu serialowi Netflix? Pozwól nam Ci w tym pomóc!


 


Czy powinienem obejrzeć FUBAR na Netflix?


 


Jeśli jesteś fanem tytułów z dużą dawką akcji i komedii, uważamy, że ten serial jest warty uwagi. Znakomicie wykonana akcja sprawia, że będziesz na krawędzi fotela, a komedia doprowadzi Cię do łez.


Oryginalny serial Netflix składa się z ośmiu odcinków, co idealnie pasuje dla tych, którzy lubią pochłaniać cały sezon za jednym razem.


Jesteśmy przekonani, że FUBAR stanie się podstawową pozycją w ofercie streamingowej, dlatego nie przegap szansy i obejrzyj go już teraz na Netflixie!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

02.10.2023
Czy Pokolenie V jest dostępne na Netflix?

Spin-off serialu The Boys z college'u wreszcie jest dostępny. Cóż, pierwsze trzy odcinki już są. Gdzie można streamować Pokolenie V (eng. Gen V) online? Czy jest na Netflix?

02.10.2023
Czy Piła X jest na Netflix?

Wracamy do świata Jigsawa i wszystkich skomplikowanych pułapek, które zmuszają ludzi do dokonywania trudnych wyborów. Gdzie można streamować Piła X online?

02.10.2023
Miłość w przestworzach obsada: Kto zagra w komedii romantycznej Netflixa?

Gdzie są wszyscy moi fani komedii romantycznych? Netflix udostępnił nową australijską komedię romantyczną zatytułowaną Miłość w przestworzach i jest to dobry film, który polecamy każdemu.

02.10.2023
Trucizna obsada: Kto występuje w krótkometrażowym filmie Netflixa o Roaldzie Dahlu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto ożywił urzekające postacie na ekranie, jesteś we właściwym miejscu! Dołącz do nas, gdy ujawnimy pełną listę obsady w tym artykule!