Czy Spider-Man: Poprzez Multiwersum jest dostępny na Netflix?

Czy Spider-Man: Poprzez Multiwersum jest dostępny na Netflix?

02.06.2023

Spider-Man: Poprzez Multiwersum - pełny film już wkrótce na Netflixie!


Po długim oczekiwaniu, kontynuacja animowanego filmu Spider-Man: Poprzez Multiwersum w końcu pojawiła się w kinach. Widzowie ponownie mogli zobaczyć, jak Miles i Gwen łączą siły, aby uratować multiwersum. Jednak dla tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć filmu na dużym ekranie, pojawia się pytanie - kiedy Spider-Man: Poprzez Multiwersum pojawi się na Netflixie?


Na szczęście, mamy świetną wiadomość dla fanów tej produkcji - w najbliższej przyszłości film pojawi się na popularnej platformie streamingowej. Sony i Netflix zawarły umowę na 2022 filmy, zgodnie z którą Spider-Man: Poprzez Multiwersum będzie miał swoją premierę na Netflixie. Oczywiście, umowa ta może ulec zmianie w przyszłości, gdy kontrakt dobiegnie końca, ale na razie możemy cieszyć się tym, że niedługo będziemy mogli zobaczyć Spider-Mana w akcji bez wychodzenia z domu.


Jeśli chodzi o obsadę filmu Spider-Man: Poprzez Multiwersum, to w roli głównych bohaterów występują Shamiek Moore jako Miles Morales i Hailee Steinfeld jako Gwen Stacy. W obsadzie znaleźli się także m.in. Jake Johnson jako Peter B. Parker, Chris Pine jako Peter Parker, Lily Tomlin jako May Parker czy Mahershala Ali jako Aaron Davis.


Oczywiście, dla tych, którzy nie mogą doczekać się premiery na Netflixie, istnieje wiele innych sposobów na obejrzenie filmu Spider-Man: Poprzez Multiwersum. Można go kupić lub wypożyczyć w wersji cyfrowej na platformach takich jak Amazon Instant Video, iTunes czy Google Play. Istnieje również możliwość zakupu filmu na DVD.


Mimo to, warto zaczekać na premierę na Netflixie i zobaczyć Spider-Mana wraz z innymi wspaniałymi produkcjami, które oferuje ta platforma. Spider-Man: Poprzez Multiwersum na Netflixie pojawi się wkrótce, więc pozostaje nam tylko cierpliwie czekać i przygotować się na niezapomniane widowisko.


 


Spider-Man: Poprzez Multiwersum pojawi się w serwisie Netflix pod koniec 2023 roku.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

02.10.2023
Czy Pokolenie V jest dostępne na Netflix?

Spin-off serialu The Boys z college'u wreszcie jest dostępny. Cóż, pierwsze trzy odcinki już są. Gdzie można streamować Pokolenie V (eng. Gen V) online? Czy jest na Netflix?

02.10.2023
Czy Piła X jest na Netflix?

Wracamy do świata Jigsawa i wszystkich skomplikowanych pułapek, które zmuszają ludzi do dokonywania trudnych wyborów. Gdzie można streamować Piła X online?

02.10.2023
Miłość w przestworzach obsada: Kto zagra w komedii romantycznej Netflixa?

Gdzie są wszyscy moi fani komedii romantycznych? Netflix udostępnił nową australijską komedię romantyczną zatytułowaną Miłość w przestworzach i jest to dobry film, który polecamy każdemu.

02.10.2023
Trucizna obsada: Kto występuje w krótkometrażowym filmie Netflixa o Roaldzie Dahlu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto ożywił urzekające postacie na ekranie, jesteś we właściwym miejscu! Dołącz do nas, gdy ujawnimy pełną listę obsady w tym artykule!