'Fałszywy profil' sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

'Fałszywy profil' sezon 2: czy będzie kolejny sezon na Netflix?

02.06.2023

Fałszywy profil został udostępniony w serwisie Netflix 31 maja, a już znalazł się na liście 10 najlepszych seriali w serwisie Netflix. Od 1 czerwca ten romantyczny thriller znajduje się na miejscu nr 4, więc mnóstwo ludzi streamuje nowy serial. Jeśli obejrzałeś już cały pierwszy sezon, możesz się zastanawiać, czy będzie 2. sezon Fałszywego profilu. Bez obaw. Poniżej udostępniliśmy wszystko, co wiemy o potencjalnym drugim sezonie.


Fałszywy profil to kolumbijski serial Netflix stworzony przez Pablo Illanesa. Jego bohaterką jest tancerka kabaretowa o imieniu Camila, która po kilku miesiącach spędzonych z mężczyzną swoich marzeń odkrywa, że nie jest on tym, za kogo się podaje. Zdeterminowana, by ujawnić jego kłamstwa i odkryć prawdę, Camila wpada w splątaną sieć kłamstw i znajduje się w niebezpiecznych sytuacjach.


Carolina Miranda wciela się w główną rolę Camili, podczas gdy Rodolfo Salas portretuje tajemniczego mężczyznę, którego Camila poznaje i zakochuje się w aplikacji randkowej. W obsadzie znaleźli się także Lincoln Palomeque, Manuela González, Víctor Mallarino, Mauricio Hénao, Julián Cerati, Juliana Galvis i inni.


 


Czy Fałszywy profil doczeka się 2. sezonu?


 


Od 1 czerwca Netflix nie przedłużył drugiego sezonu tego romantycznego thrillera. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ pierwszy sezon ukazał się 31 maja. Netflix zazwyczaj nie odnawia swoich nowych seriali tak szybko po premierze ich pierwszych sezonów. Zamiast tego gigant streamingowy czeka, aby zobaczyć, ile osób obejrzy nowy program w określonych ramach czasowych. Zazwyczaj jest to miesiąc.


Netflix zazwyczaj sprawdza, ile osób ogląda program w pierwszym miesiącu na platformie, aby pomóc w podjęciu decyzji o odnowieniu lub anulowaniu. Jeśli 1. sezon Fałszywego profilu zdoła uzyskać wysoką oglądalność w ciągu pierwszego miesiąca na platformie, Netflix może po prostu dać zielone światło dla 2. sezonu Fałszywy profil. Ważne jest również, abyśmy wspomnieli, jak ważne są wskaźniki ukończenia. Cały 10-odcinkowy pierwszy sezon musi zostać obejrzany, aby został zaliczony.


Pierwszy sezon zamyka się w sposób, w którym historia może się zakończyć lub może być kontynuowana w drugim sezonie. Nie musimy się więc martwić, że będzie to problem. Nie jest też oznaczony jako seria limitowana. Tak więc 2. sezon Fałszywy profil może się wydarzyć, jeśli wystarczająco dużo osób obejrzy pierwszy sezon.


Najprawdopodobniej minie trochę czasu, zanim Netflix zdecyduje, co chce zrobić z nową serią. Możemy czekać około miesiąca, zanim otrzymamy odpowiedź od giganta streamingowego.


Będziemy na bieżąco informować o statusie odnowienia Fałszywy profil, więc bądź na bieżąco z VodFlix!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

02.10.2023
Czy Pokolenie V jest dostępne na Netflix?

Spin-off serialu The Boys z college'u wreszcie jest dostępny. Cóż, pierwsze trzy odcinki już są. Gdzie można streamować Pokolenie V (eng. Gen V) online? Czy jest na Netflix?

02.10.2023
Czy Piła X jest na Netflix?

Wracamy do świata Jigsawa i wszystkich skomplikowanych pułapek, które zmuszają ludzi do dokonywania trudnych wyborów. Gdzie można streamować Piła X online?

02.10.2023
Miłość w przestworzach obsada: Kto zagra w komedii romantycznej Netflixa?

Gdzie są wszyscy moi fani komedii romantycznych? Netflix udostępnił nową australijską komedię romantyczną zatytułowaną Miłość w przestworzach i jest to dobry film, który polecamy każdemu.

02.10.2023
Trucizna obsada: Kto występuje w krótkometrażowym filmie Netflixa o Roaldzie Dahlu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto ożywił urzekające postacie na ekranie, jesteś we właściwym miejscu! Dołącz do nas, gdy ujawnimy pełną listę obsady w tym artykule!