Obsada Fałszywy Profil: Kto występuje w kolumbijskim serialu Netflix?

Obsada Fałszywy Profil: Kto występuje w kolumbijskim serialu Netflix?

02.06.2023

Netflix wypuścił nowy romantyczny thriller zatytułowany Fałszywy profil, a my jesteśmy tutaj, aby podzielić się wszystkim, co warto o nim wiedzieć, w tym kto jest w obsadzie.


Fałszywy profil to kolumbijski serial Netflix stworzony przez Pablo Illanesa. To trzymający w napięciu serial, który natychmiast przyciągnie twoją uwagę już od pierwszego odcinka.


Podąża za młodą kobietą o imieniu Camila, która szuka miłości i mężczyzny swoich marzeń. Tworzy profil w aplikacji randkowej o nazwie Spice i natrafia na bardzo przystojnego mężczyznę o imieniu Fernando. Fernando nie jest jednak tym, za kogo się podaje. Nie nazywa się Fernando i nie jest singlem. Ale Camila nie dowiaduje się tego od razu. Dopiero gdy próbuje go zaskoczyć, odkrywa jego prawdziwą tożsamość. Zdesperowana, by zmusić go do zapłacenia za zwodzenie jej, Camila wplątuje się w niebezpieczną sytuację.


Intrygująca fabuła mogła cię wciągnąć, ale poczekaj, aż dowiesz się, kto zagra w nowym serialu. Fałszywy profil może pochwalić się utalentowaną obsadą, a niektórych aktorów można rozpoznać.


 


Fałszywy Profil Obsada


 


Meksykańska aktorka Carolina Miranda wciela się w główną rolę Camili Román. Najbardziej znana jest z ról w hiszpańskich serialach telewizyjnych Lady of Steel (Señora Acero), Malverde: El Santo Patrón, Who Killed Sara? i La Mujer del Diablo.


Wenezuelski aktor Rodolfo Salas wciela się w serialu w rolę Fernando/Miguela Estevesa. Można go było oglądać w serialach La Fan, Jenni Rivera: Mariposa de Barrio, Sangre de mi tierra, Mi Familia Perfecta, Betty en NY i Médicos, línea de vida.


Poniżej znajduje się lista obsady: • Carolina Miranda jako Camila Román

 • Rodolfo Salas jako Fernando/Miguel Esteves

 • Lincoln Palomeque jako Juan David

 • Manuela González jako Ángela

 • Víctor Mallarino jako Pedro Ferrer

 • Mauricio Hénao jako Adrian

 • Julián Cerati jako Inti

 • Juliana Galvis jako Tina

 • Jacques Toukhmanian jako Luigi Toledo

 • Felipe Londoño jako Cristobal

 • Iván Amozurrutia jako VicenteFałszywy profil - przewodnik dla rodziców i klasyfikacja wiekowa


 


Ten romantyczny serial sensacyjny jest oceniany jako TV-MA, co oznacza, że jest przeznaczony wyłącznie dla dojrzałych, dorosłych widzów. Otrzymał tę ocenę ze względu na mocny język, nagość, seks, palenie tytoniu i przemoc. Ogólnie rzecz biorąc, nie zalecamy oglądania tego serialu z dziećmi w pobliżu.


 


Fałszywy Profil - Zwiastun


 


W dzisiejszych czasach, niestety, zjawisko fałszywych profili w mediach społecznościowych jest coraz bardziej powszechne. Nie inaczej jest w przypadku zwiastuna serialu, którego premiera budzi zainteresowanie widzów na całym świecie.


 


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

02.10.2023
Czy Pokolenie V jest dostępne na Netflix?

Spin-off serialu The Boys z college'u wreszcie jest dostępny. Cóż, pierwsze trzy odcinki już są. Gdzie można streamować Pokolenie V (eng. Gen V) online? Czy jest na Netflix?

02.10.2023
Czy Piła X jest na Netflix?

Wracamy do świata Jigsawa i wszystkich skomplikowanych pułapek, które zmuszają ludzi do dokonywania trudnych wyborów. Gdzie można streamować Piła X online?

02.10.2023
Miłość w przestworzach obsada: Kto zagra w komedii romantycznej Netflixa?

Gdzie są wszyscy moi fani komedii romantycznych? Netflix udostępnił nową australijską komedię romantyczną zatytułowaną Miłość w przestworzach i jest to dobry film, który polecamy każdemu.

02.10.2023
Trucizna obsada: Kto występuje w krótkometrażowym filmie Netflixa o Roaldzie Dahlu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto ożywił urzekające postacie na ekranie, jesteś we właściwym miejscu! Dołącz do nas, gdy ujawnimy pełną listę obsady w tym artykule!