Zwiastun „Wiedźmina” 2 sezonu ujawnia nowe nagrania i „Podróż do domu Geralta”

Zwiastun „Wiedźmina” 2 sezonu ujawnia nowe nagrania i „Podróż do domu Geralta”

Netflix opublikował nowy zwiastun Wiedźmin, który nie tylko przedstawia historię serialu od samego początku, ale także dostarcza jeszcze więcej materiałów z 2 sezonu, na które uważni fani mogą zwrócić uwagę. Zwiastun został ujawniony w ramach wydarzenia fanowskiego Netflixa TUDUM, w ramach którego na streamera trafiają zabawne zwiastuny, materiały na wyłączność i wiele więcej z naszych ulubionych programów, filmów i nie tylko - w tym nowe klipy z Wiedźmina Sezon 2, które będziemy oglądać w kółko. Drugi sezon Wiedźmina będzie miał premierę 17 grudnia na Netflixie.


Zwiastun przedstawia nie tylko wątki z Sezonu 1, ale także podpowiedzi, czego możemy się spodziewać w Sezonie 2 - zwłaszcza od naszej czwórki ulubieńców: Geralta, Ciri, Yennefer i Jaskiera. Osobiście nie jestem fanem tego, jak Jaskier krzyczy w tym zwiastunie. Dlaczego jesteśmy tak okrutni dla biednego Dandeliona?W 2 sezonie do powracających członków obsady, Henry'ego Cavilla (Geralt z Rivii), Anyi Chalotry (Yennefer z Vengerbergu), Freyi Allan (Ciri) i Joeya Bateya (Jaskier), dołączą nowe postaci, w tym kilka rozpoznawalnych bohaterów serii. Kim Bodnia z Killing Eve zagra Vesemira, starszego wiedźmina, który jest mentorem Geralta, a Paul Bullion wcieli się w Lamberta, wiedźmina, który jest osobiście zaangażowany w trening Ciri w Kaer Morhen. W obsadzie Sezonu 2 znalazło się również wiele znanych z telewizji i filmu twarzy. Adjoa Andoh z Bridgerton gra Nenneke, kolejną mentorkę i matkę Geralta, a Graham McTavish z Outlandera wciela się w Dijkstrę, szpiega, który jest przesiąknięty czarnym charakterem.


Pozostali członkowie obsady 2. sezonu to Simon Callow i Liz Carr jako Codringher i Fenn, a także Chris Fulton jako Rience, Cassie Clare jako Philippa Eilhart, liderka Loży Czarodziejek oraz Kevin Doyle jako Ba'lian.


Sezon 2 Wiedźmina będzie miał swoją premierę 17 grudnia, a sezon 1 jest obecnie dostępny na Netflixie. Zobaczcie nowy zwiastun poniżej:


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

19.10.2021
"Kłamstwa i Oszustwa": hiszpański serial thrillerowy pojawi się na Netflixie w listopadzie 2021 roku

Remake hiszpańskiego thrillera brytyjskiego serialu „Kłamca” pojawi się na całym świecie w serwisie Netflix w listopadzie 2021 r. Po raz pierwszy wydany w ATRESplayer Premium w kwietniu 2020 r. Wszystkie sześć odcinków pierwszego sezonu „Kłamstwa i oszust

17.10.2021
'Squid Game' przebija 'Bridgerton' jako największy serial Netflixa

Squid Game osiągnęło już 111 milionów widzów w ciągu pierwszych 25 dni streamingu, według wewnętrznych ocen Netflixa, co czyni go największym serialem startującym w serwisie streamingowym do tej pory. Koreański dramat o przetrwaniu, który wystartował 17 w

15.10.2021
"TY" Sezon 4: Netflix wznawia sezon przed premierą 3 sezonu

Niecałe 48 godzin przed wyczekiwaną premierą trzeciego sezonu "Ty" Netflix ujawnił, że po raz czwarty udostępnił Ci zielone światło.

15.10.2021
Zwiastun nowego filmu animowanego Netflixa "Dzika ekipa"

Netflix opublikował zwiastun nowej, uroczej animowanej przygody "Dzika ekipa". Nowy film śledzi losy grupy zwierząt — jadowitego węża, kolczastej diabelskiej jaszczurki, włochatego pająka i skorpiona — które marzą o opuszczeniu swoich wybiegów w zoo i roz