„Ozark” sezon 4: Netflix ujawnia pierwsze spojrzenie na ostatni sezon Mrocznego Dramatu

„Ozark” sezon 4: Netflix ujawnia pierwsze spojrzenie na ostatni sezon Mrocznego Dramatu

26.09.2021

Fani mrocznych dramatów kryminalnych z Jasonem Batemanem i Laurą Linney musieli długo czekać, ale mamy dobre wieści — czwarty i ostatni sezon Ozark jest już na ukończeniu, a na dowód tego mamy pierwsze spojrzenie na to, co czeka Byrdów i ich w większości kryminalnych współpracowników.


To pierwsze spojrzenie ujawnia również, jak wiele będziemy w stanie fizycznie zobaczyć, ponieważ serial ma reputację mrocznego nie tylko jeśli chodzi o tematykę, ale również o styl zdjęć. "Moją nadzieją było to, że widzowie naprawdę lubią pochylać się do przodu w to i być rozglądając się po ramie, aby zobaczyć, co czai się w cieniach", powiedział reżyser zdjęć Ben Kutchins w Decider w 2018 roku, kiedy sezon 2 został wydany.


Aby być uczciwym, Sezon 3 Ozark był zauważalnie mniej mroczny, jak wyjaśnił współkinematograf Kutchinsa, Armando Salas, w zeszłym roku dla Collider:Mieliśmy trochę więcej szczegółów i trochę więcej tekstury w cieniach niż w Sezonie 2, co nawet pomimo tego, że światła i jasność całego obrazu jest właściwie taka sama, po prostu ta łagodniejsza krzywa na dole jest o wiele łatwiejsza dla oczu.Produkcja Ozark wciąż trwa i powinna zakończyć się w październiku 2021 roku. Jak długo potrwa od tego momentu do debiutu serialu na Netflixie, jeszcze nie wiadomo, ale kiedy to nastąpi, będzie on składał się z dwóch części, po siedem odcinków każda. Biorąc pod uwagę, jak wiele dramatu w poprzednich sezonach udało się zapakować w zaledwie 10 odcinków, zwroty akcji, które mogą, być możliwe z 14 epizodami oszałamia wyobraźnię.


W potwierdzonej obsadzie Ozark Sezon 4 znaleźli się Bateman jako Marty Byrde, Linney jako Wendy Byrde, Sofia Hublitz jako Charlotte Byrde, Skylar Gaertner jako Jonah Byrde, Julia Garner jako Ruth Langmore, Lisa Emery jako Darlene Snell, Charlie Tahan jako Wyatt Langmore, Carson Holmes jako Three Langmore, Jessica Frances Dukes jako agentka specjalna Maya Miller oraz Felix Solis jako Omar Navarro. Wśród nowych członków obsady znaleźli się również Alfonso Herrera jako Javi Elizonndro, Felix Solid jako Omar Navarro, Damian Young jako Jim Rettelsdorf, Bruno Bichir jako Ksiądz Navarro, CC Castillo jako Szeryf Leigh Guerrero, Katrina Lenk jako Clare Shaw, Aaron Gillespie jako Kenny, Patricia French jako Lorna oraz Adam Rothenberg jako Mel Sattem.


Obejrzyjcie pierwszy klip poniżej, w którym Marty i Wendy próbują się pozbierać po tym, co wydaje się być dość niechlujną sytuacją. Sezony 1-3 Ozark są już dostępne na Netflix.


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

19.10.2021
"Kłamstwa i Oszustwa": hiszpański serial thrillerowy pojawi się na Netflixie w listopadzie 2021 roku

Remake hiszpańskiego thrillera brytyjskiego serialu „Kłamca” pojawi się na całym świecie w serwisie Netflix w listopadzie 2021 r. Po raz pierwszy wydany w ATRESplayer Premium w kwietniu 2020 r. Wszystkie sześć odcinków pierwszego sezonu „Kłamstwa i oszust

17.10.2021
'Squid Game' przebija 'Bridgerton' jako największy serial Netflixa

Squid Game osiągnęło już 111 milionów widzów w ciągu pierwszych 25 dni streamingu, według wewnętrznych ocen Netflixa, co czyni go największym serialem startującym w serwisie streamingowym do tej pory. Koreański dramat o przetrwaniu, który wystartował 17 w

15.10.2021
"TY" Sezon 4: Netflix wznawia sezon przed premierą 3 sezonu

Niecałe 48 godzin przed wyczekiwaną premierą trzeciego sezonu "Ty" Netflix ujawnił, że po raz czwarty udostępnił Ci zielone światło.

15.10.2021
Zwiastun nowego filmu animowanego Netflixa "Dzika ekipa"

Netflix opublikował zwiastun nowej, uroczej animowanej przygody "Dzika ekipa". Nowy film śledzi losy grupy zwierząt — jadowitego węża, kolczastej diabelskiej jaszczurki, włochatego pająka i skorpiona — które marzą o opuszczeniu swoich wybiegów w zoo i roz