Czy na Netflix pojawi się 2. sezon Kim jest Erin Carter?

Czy na Netflix pojawi się 2. sezon Kim jest Erin Carter?

07.09.2023

24 sierpnia Netflix wydał nowy serial kryminalny o nazwie "Kim jest Erin Carter?" i już zdobywa uwagę widzów z całego świata. Jednak podczas gdy niektórzy wciąż oglądają odcinki, inni już skończyli pierwszy sezon i zastanawiają się, czy będzie druga część. Czy będzie sezon 2 "Kim jest Erin Carter?"? Oto co wiemy.


Stworzony przez Jacka Lothiana i wyprodukowany przez Left Bank Pictures, "Kim jest Erin Carter?" jest obsadzony Evin Ahmad w roli Erin Carter, brytyjskiej kobiety, która robi wszystko, aby zostawić tajemniczą i brutalną przeszłość za sobą, gdy przeprowadza się z Anglii do Hiszpanii ze swoją małą córką. Po przeprowadzce do Hiszpanii Erin żyła zwykłym życiem jako nauczycielka zastępcza w międzynarodowej szkole w Barcelonie. Ale pewnego dnia zostaje wplątana w napad na supermarket i jej życie zaczyna się rozpadać i wymykać spod kontroli.


W obsadzie serialu oprócz Ahmada występują Sean Teale, Indica Watson, Douglas Henshall, Denise Gough, Susannah Fielding, Charlotte Vega i Pep Ambròs.


 


Czy będzie sezon 2 "Kim jest Erin Carter?" na Netflixie?


 


Na dzień 07 wrzesień nie ma żadnych informacji na temat drugiego sezonu "Kim jest Erin Carter?". Innymi słowy, Netflix nie ogłosił jeszcze, czy będzie kolejny sezon tego serialu kryminalnego.


Szczerze mówiąc, najprawdopodobniej nie będzie drugiego sezonu "Kim jest Erin Carter?". Powód jest taki, że ten serial jest reklamowany jako miniserial. Miniseriale zazwyczaj nie powracają z dodatkowym sezonem. Zazwyczaj to tylko jeden sezon, który opowiada kompletną historię. Wygląda na to, że tak jest w przypadku "Kim jest Erin Carter?".


Jednak istnieje mała możliwość, że show może powrócić na drugi sezon. Widzieliśmy, że inne miniseriale na Netflixie otrzymały zamówienie na kolejne sezony, jak seria o Monster od Ryana Murphy'ego i The Watcher. Ale mimo że te seriale zostały odnowione, nie wierzymy, że "Kim jest Erin Carter?" dostanie taką samą szansę.


Uważamy, że to kolejny serial, który skończy się po jednym sezonie. Jednak możemy się mylić i Netflix może przedłużyć show. Jeśli tak się stanie, od razu damy wam znać. Ale na razie musimy uwierzyć, że ten kryminalny thriller kończy się po pierwszym sezonie.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

02.10.2023
Czy Pokolenie V jest dostępne na Netflix?

Spin-off serialu The Boys z college'u wreszcie jest dostępny. Cóż, pierwsze trzy odcinki już są. Gdzie można streamować Pokolenie V (eng. Gen V) online? Czy jest na Netflix?

02.10.2023
Czy Piła X jest na Netflix?

Wracamy do świata Jigsawa i wszystkich skomplikowanych pułapek, które zmuszają ludzi do dokonywania trudnych wyborów. Gdzie można streamować Piła X online?

02.10.2023
Miłość w przestworzach obsada: Kto zagra w komedii romantycznej Netflixa?

Gdzie są wszyscy moi fani komedii romantycznych? Netflix udostępnił nową australijską komedię romantyczną zatytułowaną Miłość w przestworzach i jest to dobry film, który polecamy każdemu.

02.10.2023
Trucizna obsada: Kto występuje w krótkometrażowym filmie Netflixa o Roaldzie Dahlu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto ożywił urzekające postacie na ekranie, jesteś we właściwym miejscu! Dołącz do nas, gdy ujawnimy pełną listę obsady w tym artykule!