Lato Summer sezon 3: Czy będzie kolejny sezon na Netflix?

Lato Summer sezon 3: Czy będzie kolejny sezon na Netflix?

19.09.2023

Lato Summer w końcu powróciło z drugim sezonem, a fani pędzą przez nowe odcinki. Ale dla osób, które już ukończyły cały drugi sezon, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy wkrótce pojawią się kolejne odcinki w 3. sezonie Lato Summer. Bez obaw! Mamy dla ciebie wszystko, co warto wiedzieć o potencjalnej trzeciej części poniżej.


Lato Summer to bez wątpienia jeden z najlepszych seriali dla nastolatków w serwisie Netflix. Stworzony przez Joannę Werner i Josha Maplestona serial opowiada o impulsywnej i zbuntowanej nastolatce o imieniu Summer Torres, która po wyrzuceniu z kolejnej elitarnej prywatnej szkoły w Nowym Jorku zostaje wysłana do przyjaciół rodziny w sennym miasteczku w Australii. Choć początkowo Summer była przeciwna przyjazdowi do miasteczka, ostatecznie zakochuje się w nim, a także w jego mieszkańcach i surfingu.


W 2. sezonie Lato Summer powraca do małego miasteczka z Nowego Jorku po rocznej nieobecności. Teraz chce dołączyć do swoich starych przyjaciół w rywalizacji surfingowej, ale nie będzie to łatwa podróż dla Summer, która próbuje poruszać się po nowych i starych romansach, mistrzowskiej rywalizacji surfingowej i tajemniczym nowym trenerze.


Wschodząca aktorka Sky Katz powraca jako Summer Torres. Reszta obsady 2. sezonu to Kai Lewins, Lilliana Bowrey, Joao Gabriel Marinho, Savannah La Rain, Annabel Wolfe, Josh Macqueen, Olympia Valance i wielu innych.


 


Czy powstanie 3. sezon Lato Summer?


 


Od 15 września Netflix nie ogłosił, czy powstanie 3. sezon Lato Summer. Nie ma jednak jeszcze powodów do obaw. Ponieważ drugi sezon został właśnie wydany, prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim usłyszymy cokolwiek o trzecim sezonie. Netflix zazwyczaj nie odnawia seriali wkrótce po premierze nowego sezonu. Gigant streamingowy najprawdopodobniej poczeka, aby zobaczyć, czy ludzie naprawdę oglądają i cieszą się nowym sezonem, zanim podejmie decyzję.

W zależności od tego, jak drugi sezon poradzi sobie na Netflix, najprawdopodobniej określi, czy w przyszłości pojawią się kolejne odcinki. Netflix potrzebował pięciu miesięcy od premiery pierwszego sezonu, aby odnowić serial dla nastolatków na drugi sezon. Tym razem może się to powtórzyć. Gdyby tak się stało, nie usłyszelibyśmy żadnych wiadomości o 3. sezonie Lato Summer do lutego 2024 roku. Miejmy jednak nadzieję, że dowiemy się wcześniej.


Na podstawie tego, jak zakończył się drugi sezon, zdecydowanie nie jest to koniec podróży Summer. Jest więc więcej historii do opowiedzenia, jeśli miałby powstać trzeci sezon. Potrzebujemy tylko zielonego światła od Netflix.


Na pewno będziemy was informować o statusie przedłużenia Lato Summer, więc bądźcie na bieżąco z VodFlix!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

16.11.2023
Najlepsze święta w życiu soundtrack: Lista utworów

Sądząc po sukcesie zeszłorocznych nowości Niezapomniane święta i Dziennik Noel, Netflix będzie miał w zanadrzu kolejny ulubiony przez fanów hit. Poza przezabawną fabułą filmu, na uwagę zasługuje również znakomita ścieżka dźwiękowa.

16.11.2023
365 Dni 4 - plotki i wszystko, co zostało powiedziane o potencjalnym czwartym filmie

Od premiery trzeciego filmu w sierpniu 2022 roku widzowie nie mogą się doczekać kolejnych części i wygląda na to, że nie są jedyni!

16.11.2023
The Crown sezon 6 część 2 już wkrótce

Jeśli jesteś na bieżąco z historycznym dramatem, to wiesz, że pierwsze cztery odcinki 6. sezonu są teraz transmitowane na Netflix, od czwartku, 16 listopada. Ale nie martw się! To nie wszystko, co otrzymamy od finałowego sezonu. Na szczęście w drodze jest

16.11.2023
Czy Morderstwo na końcu świata jest dostępne na Netflix?

Gdzie więc można obejrzeć serial? Jak jeszcze można wesprzeć Corrin i ich projekty? Mamy dla ciebie odpowiedź w tym artykule!