Czy Piła X jest na Netflix?

Czy Piła X jest na Netflix?

Wracamy do świata Jigsawa i wszystkich skomplikowanych pułapek, które zmuszają ludzi do dokonywania trudnych wyborów. Gdzie można streamować Piła X online?


Czy jesteś gotowy na powrót do świata pułapek Johna Kramera? Piła X przywraca małą lalkę na trójkołowym rowerze, a więcej złych ludzi będzie musiało dokonać trudnych wyborów. Jak wiele są gotowi poświęcić, jeśli chcą przetrwać? Co są gotowi zrobić, aby zachować swoje życie?


Najnowsza odsłona serii rozgrywa się przed śmiercią Kramera. Podróżuje on do Meksyku na specjalistyczne leczenie raka. Tam dowiaduje się, że cała sprawa jest oszustwem. Wiele osób pogrążyłoby się w swoich uczuciach, ale Kramer postanawia się zemścić. Ustawia serię skomplikowanych kranów, które odwracają sytuację oszustów.


 


Czy "Piła X" jest na Netflix?


 


Oczy skierowane są na to, gdzie film będzie transmitowany. W tej chwili jest w kinach, ale w najbliższej przyszłości trafi na platformę streamingową. Czy będzie na Netflix?


Jest to film Lionsgate, co daje nam pewne wyobrażenia o tym, gdzie trafi. Filmy Lionsgate zwykle trafiają do STARZ po kinach. Następnie trafiają do Roku TV na podstawie niewyłącznej licencji. Nie oznacza to, że nigdy nie trafi do Netflix, ale minie trochę czasu. Możemy zobaczyć to za kilka lat.


Film będzie wart czekania, zwłaszcza jeśli kochasz serię Piła jako całość. Jedynym filmem, który naprawdę musisz znać, jest pierwszy, aby zrozumieć świat tego filmu. Jeśli jednak widziałeś inne, zobaczysz, że istnieją pewne powiązania, które rozpoznasz.


 


Zwiastun "Piła X"


  


Obsada "Piła X"


 


Kto powróci w tym filmie? Kim są nowe postacie w tej historii? Oto obsada "Piła X":Piła X jest obecnie dostępna w kinach.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

16.11.2023
Najlepsze święta w życiu soundtrack: Lista utworów

Sądząc po sukcesie zeszłorocznych nowości Niezapomniane święta i Dziennik Noel, Netflix będzie miał w zanadrzu kolejny ulubiony przez fanów hit. Poza przezabawną fabułą filmu, na uwagę zasługuje również znakomita ścieżka dźwiękowa.

16.11.2023
365 Dni 4 - plotki i wszystko, co zostało powiedziane o potencjalnym czwartym filmie

Od premiery trzeciego filmu w sierpniu 2022 roku widzowie nie mogą się doczekać kolejnych części i wygląda na to, że nie są jedyni!

16.11.2023
The Crown sezon 6 część 2 już wkrótce

Jeśli jesteś na bieżąco z historycznym dramatem, to wiesz, że pierwsze cztery odcinki 6. sezonu są teraz transmitowane na Netflix, od czwartku, 16 listopada. Ale nie martw się! To nie wszystko, co otrzymamy od finałowego sezonu. Na szczęście w drodze jest

16.11.2023
Czy Morderstwo na końcu świata jest dostępne na Netflix?

Gdzie więc można obejrzeć serial? Jak jeszcze można wesprzeć Corrin i ich projekty? Mamy dla ciebie odpowiedź w tym artykule!